7 vietīgs ģimenes auto

gundega22 Reģ.: 09.01.2018

Sveicināti. Esam jauna ģimenes auto meklējumos. Skatāmies uz lietotu. Ģimenē esam 6 cilvēki. Svarīgs ir arī pietiekami liels bagāžnieks, kur ielikt ratus un citas lietas. Kādus auto varat ieteikt?

 
1 2 3
Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 1 Atbildēt

ko jūs te gvelžat??? tā miskaste ir pieejama tikai un vienīgi ar fofagena 2.0 rudolfu. kāds džips, kāds minivens? tas auto nav ne viens ne otrs.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Sludinājumos ir salīdzinoši daudz tādu auto ar kārbas defektiem. Nezinu, kā ar USA tirgum paredzēto, bet VW 2.dīzelis ar aut. kārbu galīgi ņe aļo.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

3.6 ir ok mators, bet nodoklis būs kosmoss. 2.7 mators ir mēsls, tas ir sen zināms. par 2.4 nezinu, bet izskatās ka būs vārgulis. kam man tā mobile. es skatos tikai un vienīgi uz LV tirgu. visi ar 2.0 rudolfu

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Vislābakais damps ar bendzīna mators!

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

Vispraktiskākais auto ir chrysler grand voyager ( town and country), jeb dodge grand caravan, lancia voyager.

Praktiskāka auto nav. Ir auto, kuriem ari ir kads no siem punktiem, bet NEVIENAM no citiem auto nav visu so punktu kopa:

1) Bidamas durvis.

2) pietiekosi augsts klirenss

3) Sedeklu ātra nolocisana ( bez skruvesanam, garazas var uztaisit 7 vietas, 6, 5, 4, vai 2.

4) kreslu muguras regulesana visas rindās

5) 4 vietam ir elkonturi, 2 vietam ir elkonturi tikai no vienas puses, 1 vietai nav elkonturu.

6) 7 PILNAS vietas + vieta bagazai. Gan aizmugure, gan gridā. Nemaz neskaitot atlikuso vietu starp kresliem.

7) Iznemot konsoli pa vidu, ( kura iznemas 4 sekunzu laika) var parvietoties pa auto bez problemam no vaditaja vietas lidz bagazas telpai.

8) garums. ja vest sauru prieksmetu, tad var ielikt gandriz 4 metrus garu prieksmetu, un aizvert durvis.

...

Minusi.

1) Degvielas paterins.

2) vājas gaismas

3) liels cela nodoklis ( pec 2008 gada, pateicoties augstam co2 cela nodoklis augsts)

4) diez gan skals prieks minivena. Bet mikroautobusi bus tik un ta skkalaki.

5) viss.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
3 2 Atbildēt

vēl mīnusu gribi? neprognozējamas un nesaprotamas remonta izmaksas.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

kuram auto to nav?

visi auto luzt.

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 1 Atbildēt

Liels mīnuss - tas auto ir riktīga GOVS

feciic Reģ.: 09.05.2008
1 0 Atbildēt

Nevar nepiekrist ka Voyager savā ziņā ir unikāls bet tas ne tuvu nav ideāls:

-otrās un trešās rindas sēdekļi ir ļoti zemi, rezultātā pat ne tik garam cilvēkam "kājas aiz ausīm", tāpat uz priekšu kājas izstiept nav kur.

-par spīti lielajam svaram un mīkstajai piekarei tas tiek drebināts pa sīkām asfalta šuvēm

-vadāmības , kuras nav

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 0 Atbildēt

No pirksta izzīsti mīnusi. Protams, ka tas ir ne tik ērts, kā mersedesa s klase. Bet es te rakstīju par praktiskumu nevis to, ka voidžers labāks par kaut ko. Vai tad šaranam tie krēsli ir augsti un ērti? Vai zafirai trešajā rindā var ielīst divmetrīgs cilvēks? Visi šie mīnusi ir visiem miniveniem. Man reiz bija vecais voijāgers, un tad tas izdupsēja visus šaranus, verso, zafiras un espeisus kopā ņemtus. Bet stow n go versija vispār iespārda.

Tas pats traktoristu sapnis šarans, kurā reiz es braucu uz liepāju ( man bija 2002.gada, bet šarans 2005), salīdzinājumā likās kā traktors. Beņķi kā taburete, salons debili prasts, ciets. Lēkāja kā traks. Domāju, ka piemetīsies griža.

feciic Reģ.: 09.05.2008
1 2 Atbildēt

Es nevienā brīdī neteicu ka ir kas labāks/ērtāks/praktiskāks.

Man ir bijusi lielāka vai mazāka iespēja braukt ar vismaz 10 džeriem dažādos stāvokļos un vecumos un katru reizi mēģināju saprast par ko tad visi tie cilvēki tā fano-tā arī paliku nrsaprašanā. Vienīgi vecais kantainais radīja sajūtu par baudāmu auto.

Skaidrs ka kādam baudu sagādā mirklis kad ieejot depo un ieraugot ka skaidu briketes ir ar atlaidi var nedomājot vest mājās veselu paleti kraujot uz grīdā ielocītajiem krēsliem.

Pēc tam tikai grūti iedomāties sevi un ģimeni braucot uz Alpiem nojātā, sačakarētā salonā.

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

zafira nav minivens bet kontaktvens, bet sharans ir konfortablaks, tas gan, lai gan tam arii minusu netrukst, laikam no vieglaa auti gruti uztaisiit konfortablu mikroautobusu

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

bidamaas durvis loti neertas tas vairaak kaa minuss,it seviski ja vinsh paliek vecaks un durvis izdilusas ,veel minuss diezgan nekvaltatiivs salons, dizelis galiigi garaam, beigas plusu sanaak loti maz

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Jauna klase - kontaktvens. Labs apzīmējums plug-in 5+ sēdvietu auto

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

ai nu ar telefonu bakstot ne tas saspiedaas, biju domajis kompaktvens, zaffira ta pati kompaktklases vagona astra vien ir tikai ar paugstinaatu jumtu, septiniem cilvekiem un bagazai tur vietas nav

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
0 0 Atbildēt

Jauna klase vai nē, bet fakts, ka Zafira nav tas pats, kas Voyager. Pirmais drīzāk varētu tikt saukts par kompakto minivenu (lai arī tam var būt 7 sēdvietas) - otrais - kārtīgs minvens (lielais). Tam gan ir sekas, ja tāds kompaktais minivens vadās ideāli (kā vieglais), tad lielais Voyager - galīgi ne tāpat, un man tāds ikdienā pilsētā pavisam nepatiktu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Tāpēc arī no Zafiras pārgāju uz Multivan.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti