Kāds ir atjaunotais X-Trail 4x4 2.0 dCi

Ezits Reģ.: 25.03.2019

Sveiki!

Vēlos dzirdētu kādu vērtējumu par atjaunoto X-Trail ar 2 litru dīzeli, jo apsveru iespeju to iegādāties? Ja kādam ir praktiskā pieredze, tad labprāt to uzklausīšu.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Šīrīta kopsavilkums novērojumiem:

Padārgo pseidodžipu (Evoque, Q2, etc) īpašnieku / vadītāju vidū ir būtiski lielāks nepamatoti paranoidālu tipu skaits kā citās grupās.

Šīs grupas autovadītāji nepamatoti pārmērīgi raustās no gabarītiem, bedrēm, slapjuma, ledus, etc.

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Ja jau tāda pieredze kopš 1997.gada, ko tad pirki to džūku?

Par svēto diagnostiku - kad nupat biju nopircis Jaguāru, aizdzinu pie dīlera, arī pāris lietas vajadzēja pārbaudīt. Par 2 lietām pateica, kas jādara (jāmaina, protams, remontēt neko nevar), vadītāja beņķa apsildi pat nepaskatījās, un par parkošanās sensoriem pateica, ka neko nevar pateikt, jo esot jārokas dziļāk. Par šo "diagnostiku" man noplēsa 130 euro. Vēl nesen gribēju, lai viņi pasaka, kur problēma, kad stūres pastiprinātājs sāka gļučīt - ik pa laikam palika stingrāka stūre - vai sūknis, vai kaut kas cits... man jau pa telefonu pateica, ka pieraksts pēc 2 nedēļām tikai... un arī tas aizņems 2-3 stundas (ja pareizi atceros, likme viņiem ir 60 euro stundā). Starp citu, pirms 2 gadiem, kad arī metu aci uz vienu Jaguāru, piezvanīju, lai painteresētos par pirmsiegādes diagnostiku. Esot noplīsis kompis, līdz ar to lai zvanu pēc 2 nedēļām, varbūt būt sataisīts.

Kopumā, apkalpošana laipna un patīkama, un man ļoooti patīk Jaguar kā auto, bet sakarīga alternatīva servisa trūkuma dēļ es vairs Jaguāru neizskatu kā nākamo auto.

Bet pie viedokļa, ka cilvēkiem, kuriem "viss ir sūds un otstojs", īstenībā pašam ir problēmas, es palieku un iesaku varbūt tomēr pārdomāt, vai pats neesi otstojs. Īpaši pēc Tava komunikācijas stila un komentāra par "slavinātoru".

klau mazais draudziņ -nepatīk mans 'stils' , nelasi .

sūds IR sūds un punkts .Nē , nu var jau protams viņu nosaukt par fēci vai fekāliju , bet tas lietas būtību nemaina .

lai teu salda dzīvīte .

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Nesaki, ko man darīt (vai nedarīt), un es neteikšu, kur tev iet

Nav runa par patikšanu, vnk., izdaru secinājumu no izlasītā. Bet, nu, alkaši, sievu sitēji u.tml. tipāži jau arī reti kurš atzīst savu problēmu

Lasītākie raksti

Jaunie raksti