Motociklu uzglabāšana

Rihis111 Reģ.: 06.08.2019

Sveiciens visiem!

Esmu moto jaunais entuziasts un šobrīd savlaicīgi tuvojoties sezonas noslēgumam izskatu iespēju atstāt motociklu uz ziemu kādā novietnē. Svarīga ir lokācija tuvu centram un, protams, cena!

Varbūt varat padalīties ar ieteikumiem gan no ieziemošanas aspekta, gan ar kādu vietu, kur atstāt moci?

Un vai obligāti siltā telpā jāatstāj? Cik esmu jautājis, tad viens saka, ka labam mocim aukstums neko neietekmēs, otrs saka, ka obligāti jātur apsildāmā garāžā.

Biju noskatījis variantu tuvu centram. Citybox noliktavās par 30 eiro ir iespēja atstāt bez apsildes, taču iegūstot atbildes uz iepriekšējiem jautājumiem, vēlos apdomāt labāko variantu!

Paldies jau iepriekš

 
DALJNOBOJS Reģ.: 19.04.2017
1 1 Atbildēt

Kaimiņš biakeris ar 20 gadu pieredzi glabā nepsildāmā garāža. D-pilī iespējams nav citu variantu.

Tu tak netaisies ar vienu moci brauktāt visu dzīvi. Maksimums sezonas 10. Nav Sovoka laiki, kad mašīnas un citu tehniku pirka uz desmit gadēm un skraidija apkārt kā ap mazu bērnu kopšanu un lolodami.

msh Reģ.: 16.04.2007
2 0 Atbildēt

Mocis mūsdienu apstākļos kā reiz ir tā tehnikas vienība kas spējīga kalpot desmitgades - ziemu un sāli tas neredz...

Jebkurā gadījumā mocis ir uztaisīts no +/- tiem pašiem materiāliem kā mašīna - siltumā to noteikti uzglabāt nav vajadzīgs, lai arī mazi plusi noteikti ir labāki nekā mīnusi.

Rihis111 Reģ.: 06.08.2019
1 0 Atbildēt

Paldies par pieredzi un ieteikumiem!

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
1 0 Atbildēt

pēdējos gadus laikapstākļi ļāuj neslēgt sezonu. esmu braucis arī 1 janvārī

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Sūds par laikapstākļiem - agrāk kad nebija nekā cita ar ko braukt, brauca cauru gadu. Jebkurā gadījumā - tas joks ar švakāku riepu saķeri aukstākā laikā attiecas arī uz močiem, ne tikai mašīnām.

darklight Reģ.: 29.10.2013
2 0 Atbildēt

Galvenais, lai nav pārmērīgā mitrumā.

Rihis111 Reģ.: 06.08.2019
0 0 Atbildēt

Noskatītās noliktavas ir konteiners, kurš sadalīts vairākās telpās, mitrumam nevajadzētu noteikti būt, tik cik āras temperatūra, bet ja tas neko neietekmē, tad der

kasinsh79 Reģ.: 19.07.2002
1 1 Atbildēt

Tie boksi ir sausi, ideāli piemēroti moča uzglabāšanai. Vien vienmēr aizdomājos par drošību. It kā kameras un teritorijas apsardze, bet dienas laikā apsardze tur vārtus vaļā un izvest var da jebko. Bokss aizslēdzams ar parastu atslēgu durvīs. Ja kabini klāt vēl papildus atslēgu, skaidri parādi citiem, boksā kaut ko uzglabā utt.

DALJNOBOJS Reģ.: 19.04.2017
1 0 Atbildēt

Ja tik ļoti bail no zagļiem var mocīt kautkur noslēpt autonomu GPS trekeri. Sūta atrašanās vietu reizi stundā vai kā uzstādīt bačaij jātur 3 mēnešus. Pašam šad un tad kravā tādi ir.

jjjj Reģ.: 13.04.2018
0 0 Atbildēt

Ieliku rollerī GPS trekeri. Tērē 70 mA. Tas ir daudz. Biju spiests ielikt otru akumulātoru speciāli trekerim, lai nesēdina galveno. Varu arī ar SMS izslēgt motoru. Nu - tāds čakars mazliet ir.

Rihis111 Reģ.: 06.08.2019
0 0 Atbildēt

Esmu izmantojis parastu melnu 5x2cm kastīti, kura ik pa stundu sūta lokāciju un baterija ilgi tur, nomainīt jau problēmu nav pēc kāda gada.

Kādu tehnoloģiju tu liki rollerī?

Rihis111 Reģ.: 06.08.2019
0 0 Atbildēt

Nav aizslēdzams ar parastu atslēgu, bet cik sapratu ir automātiskie vārti uz atslēgu un jā apsargāta teritorija.

Personīgi uzticētos un atstātu uz 3-4 mēnešiem savu motociklu, kā nu kurš skatās uz to.

WALA Reģ.: 19.06.2002
3 0 Atbildēt

Principā ir vajadzīga sausa garāža tad temperetūrai nebūs nozīmes, jo citādi krasu temperatūras svārstību rezultāta uz sienām un vēl dranķīgāk ja uz paša moča rodas kondensāts.

Siltu/apsildāmu parasti iesaka tā iemesla dēļ ka tādās ir relatīvi sauss gaiss, bet tur arī piemeŗam ja telpā kurina krāsni - tas gaiss nemaz tik sauss nebūs, kā piemēram ja telpā ir tikai radiatori ( tipa kā centrālapakures) utt.

Protams ja mocim nav krāsojuma defektu, tad arī kondensāts utt. būs dziļi pie kājas ( nu labi moš hromētās daļas laika gaitā tomēr sāks ziepes taisīt), jo sāli tu taču tam virsū nekaisīsi.

Rihis111 Reģ.: 06.08.2019
0 0 Atbildēt

Paldies par izvērstu atbildi!

MrBadman Reģ.: 09.02.2019
2 0 Atbildēt

Moču glabāšanu ziemas laikā piedāvā motopower lietotāji, tikai jāpačeko kuri. Gan jau sameklēsi. Man gan nav aktuāli, garāža pie mājas.

Rihis111 Reģ.: 06.08.2019
0 0 Atbildēt

Skatījos, aktuālākie piedāvājumi bija patālu no centra, mikrorajonos, kas īsti neder, jo dzīvoju Skanstes rajonā.

Bet paldies par avotu, noteikti uzmetīšu aci ik pa laikam!

msh Reģ.: 16.04.2007
1 2 Atbildēt

Kāda starpība, kur? Tak kaut vai liepājā vai daugavpilī - tāpat tu tikai divreiz uz turieni brauksi.

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

Diez kas nav vēlā rudenī ar moci uz Daugavpili vālēt

Rihis111 Reģ.: 06.08.2019
0 0 Atbildēt

Ja tev der Liepājā vai Daugavpilī - lūdzu!

Man ir kaut kādas prasības pēc kurām meklēju novietni, galvenokārt lokācija tuvāk mājām! ;)

Ja vēl cena ir identiska, kāpēc man kaut kādā Ziepniekkalnā vai Juglā turēt? Šeit jau var par starpību diskutēt, tie ir padsmit kilometri turp/atpakaļ.

Cerams atbildēju uz tavu jautājumu ;)

msh Reģ.: 16.04.2007
1 0 Atbildēt

Tev ir interesantas prasības pret vietu, kur uz dažiem mēnešiem iestumt moci - jābūt tuvu mājām, tas nekas ka tas attālums, lai kāds tas būtu, jāmēro tikai divas reizes - telpa, no kuras vajadzīgi tikai divi kvadrāti, drīkst maksāt veselas 30 eiras mēnesī, un pats galvenais - ka vispār tāda problēma pastāv - ja man būtu šāda problēma - nepieciešamība pēc stūra kādā šķūnītī vai nojumē, es domāju ka to spētu atrast pie čupiņas dažādu paziņu un radu...

feciic Reģ.: 09.05.2008
1 0 Atbildēt

Diez moci par pāris vai drusku vairāk tūkstošiem arī glabātu paziņas malkas šķūnī ar naglu piekaramās atslēgas vietā?

Cilvēks ir gatavs maksāt par ērtībām-pa tavam viņš ir lohs?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Atbilde uz pirmo jautājumu - mierīgi - kas tad šim notiks vietā, kur līdzīgos apstākļos glabājas vērtīgākas lietas?

Rihis111 Reģ.: 06.08.2019
0 0 Atbildēt

Laikapstākļi Latvijā ir diezgan neparedzami, iespējams, visu rudeni varēs braukt ar moci un, ja būšu jau atradis vietu, kur glabāt, tad kādā saulainā rudens svētdienā pastāv iespēja, ka gribēšu izmest līkumu. Kāpēc tad, lai es brauktu uz tavu Daugavpili vai Liepāju, lai pāris stundas izmestu līkumu ar moci? Es labāk 5 minūtes ar kājām mērošu līdz mocim.. ;) Tev tās būs 2x, kad jāiet uz/no - man varbūt 10

Kā arī par manu kabatu Tev nav jāuztraucas, par labu servisu un vietu vienmēr būšu gatavs maksāt vairāk, ja tu balsties tikai pēc cenas, tad tie ir tavi kritēriji.

feciic Reģ.: 09.05.2008
2 0 Atbildēt

Vesetas ielas galā ir divi garāžu kompleksi. 100% tur kautko var atrast

Rihis111 Reģ.: 06.08.2019
0 0 Atbildēt

Painteresēšos, paldies!

sasha Reģ.: 17.12.2002
2 0 Atbildēt

ar šo jautājumu vari griezties pie motociklu dīleriem. cik zinu, viņi piedāvā šādu servisu. vai nu paši, vai arī caur "draudzīgajiem" servisiem.

es pats glabāju aukstā garāžā. Pieleju pilnu bāku, nomazgāju, nožāvēju, noņemu aķi. viss. nekādas citas ieziemošanas operācijas es neveicu.

Rihis111 Reģ.: 06.08.2019
0 0 Atbildēt

paldies par atbildi!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti