Vajag palīdzību

Muzikans Reģ.: 08.06.2019

Audi a6 c4 2.0 benzīns. Problēma tāda kā netur apgriezienus daudz reiz pat noslāpst

Kas varētu būt pa vainu?

 
topinamburs Reģ.: 12.04.2019
0 0 Atbildēt

Nu, šitāds jautājums pat prasās uz kādu labi tēmētu rupjību Daudz kas var būt pie vainas - ļoti, ļoti, ļoti daudz kas. Bet vislielākā vaina - vecums.

Muzikans Reģ.: 08.06.2019
0 0 Atbildēt

Nevarētu viens no variantiem būt ka gaisa masas mērītājs ir vainīgs?

Freijers Reģ.: 06.09.2018
0 0 Atbildēt

Devēji, devēji, devēji, ļoti iespējams, ka Tevis piesauktais gaisa masas mērītājs, varbūt kaut kur rauj klāt gaisu, temperatūras devējs, utt. a6 c4 jau slēdzās pie kompja, ar to arī vajag sākt un kādu kompetenta auto elektriķa apmeklējumu, lai paskatās, kas mašīnai galvā notiek.

Es laikam ieteiktu arī skatīties tālāk pamazām....

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Aha. Devējiem, kuri atrodas motora tuvumā, ar laiku no sasilšanas un atdzišanas nenovēršami uzrodas mikroplaisas. Ja tur tiek iekšā mitrums, devējs var uzvesties nepareizi vai ar laiku nobeigties. Trakākā ideja ir mazgāt motorus daudzlietotiem auto.

Freijers Reģ.: 06.09.2018
0 0 Atbildēt

Nerunājot par to, ka labākajā gadījumā t.i. ja viens no pēdējiem pirmās paaudzes A6, tam A6 ir 22 gadi ar visām no tā izrietošajām sekām. Man brālis savulaik diezgan padārgi ar līdzīgu problēmu čakarējās pirmās paaudzas A4 1.8 benzīnam, tā īsti vēl tagad nav novērsis.

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
0 0 Atbildēt

Mazgāt vajag aukstu.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Kāpēc vispār jāmazgā motors? Nekad nevienam auto tādu muļķību neesmu darījis. Ja kaut kur jāķerās klāt, un ir pārāk netīrs, tad konkrēto vietu vienkārši noslauka, bet liet ūdeni motorā man vienmēr ir licies pretdabiski.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Kāpēc vispār jāmazgā motors? --

Nu, to mēdz darīt pirms auto pārdošanas, lai atstātu labāku iespaidu uz pircēju.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti