Audi A1 Sportback tests, atsauksmes un iespaidi 2020

GadaAuto Reģ.: 20.09.2014

Jaunais Audi A1 Sportback 2019 / 2020, kāda pieredze?

 
rolis Reģ.: 31.08.2001
0 0 Atbildēt

Ar lielu interesi sekoju ši modeļa virzībai.Mazie auto aizvien ir mani uzrunājuši, jo arī es esmu mazo auto piekritējs.Arī iepriekšējais modelis uzlika latiņu šajā auto grupā un pamatoti. Lieliska dizaina forma , kas mazo Audi ļauj pamanīt jau iztālēm. Konkrētais testētais modelis ir nopakots godam, par to liecina cena. Mani vienīgi satrauca iespaids, ka salonā šis auto uzrāda globalizācijas tendences, kuras vērojamas arī citos ši globālā koncerna modeļos. Par to neesmu sajūsmā, zaudēts pavediens salona dizaina "tīrībā"

Citādi nevainojams sniegums!

JanisGrinhofs Reģ.: 20.04.2013
1 0 Atbildēt

Auto spilgts. Bija jūtams pazīstamais Audi perfekcionisms. Jaunais A1 ir gana sportisks. Par to liecina gan uzvedība uz ceļa, gan dizains. Precīza vadāmība, stingra piekare, informatīva stūre, asas bremzes. Auto liekas varbūt paciets, taču daļu "vainas" te jāuzņemas zemprofīla riepām. Auto ir samērā ērti lietojama multimediju sistēma, ērti sēdekļi, vadītājs var iekāroties diezgan labi. Vienīgi aimugurējā rindā griesti "nāk" virsū. Jāpiezīmē, ka jaunajā A1 saglabājusies vecā, labā "roķene". Taču nav izprotama ražotāju doma auto, kas vērts 40000, saglabāt vecā tipa aizdedzes atslēgu.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti