Lietots Jaguar F-Pace

Edzijs Reģ.: 28.11.2019

Sveiki!

Vai kādam ir kādi komentāri par Jaguar marku kā tādu un īpaši Jaguar F Pace? Liekas interesants piedāvājums starp lietotajiem krosoveriem.

Apmēram šādu: www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/jaguar/f-pace/cxxlnh.html

 
Volx Reģ.: 22.11.2018
2 4 Atbildēt

Mest līkumu visiem Jaguāriem

Edzijs Reģ.: 28.11.2019
0 0 Atbildēt

Neuzticami?

Man jau mazliet dīvaini likās, ka viens privātais sludinājumā raksta, ka pie 120 000k km mainīts motors...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 8 Atbildēt

Es labāk pirktu jaunu Škoda-Kodiaq!!!

arba Reģ.: 16.12.2002
4 0 Atbildēt

Bet es Stelvio QV vai Macan s !

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 5 Atbildēt

Var paskatīties kā Lapsa mocījās ar F-Pace

Janeks90 Reģ.: 14.01.2019
1 1 Atbildēt

Angļu auto ražotāji īpaši neizceļas ar uzticamību. Lasīju, ka auto evakuatori UK ir pateicigi, ka UK daudzi pērk Land Rover un Jaguar, jo tad bez darba nepaliks

GB12 Reģ.: 29.03.2011
2 0 Atbildēt

Man vienu brīdi (gandrīz gadu) bija pirmās paaudzes XF. Kā auto (vadāmības, komforta, jaudas, dizaina ziņā) ļoti patika.

Tehniskā ziņā - vājā vieta ir elektronika, un nācās pārlasīt dzinējā visādus savienojumus, pa kuriem dzeses šķidrums nāca ārā... tiklīdz nomaini vienu, tā pēc brīža pa citu. Beigās ar kādu 3.piegājienu gan sataisīja. Ar ritošo problēmu nebija.

Bet, nu, tas bija 10-gadus vecs modelis par PSA dzinēju.

Kopumā, man Jaguar kā marka ļoti patīk, bet vai pirktu vēlreiz? Sakarīga servisa trūkuma dēļ vismaz šobrīd laikam jau nē.

aigi Reģ.: 01.08.2005
2 0 Atbildēt

tīri personīgi, ja maks ļautu, tad Jaguar, LR vai RR būtu pirmā izvēlē. Discovery vienkārši gorgeous izskatās.

Sigulis Reģ.: 06.12.2019
2 0 Atbildēt

Vari prasīt, jo pusgadu braucu ar tādu, vienīgi ar benzīnu. Paldies Dievam auto labs un patīk, jo ir bijis auto kuru ienīdu līdz tiku no viņa vaļā. Parasti visiem patīk par mīnusiem, nu tad saņem - ar augumu 1,86 kādu mēnesi mocījos ar beņķa attiecību pret vidējo rokas balstu, kas pie tam ir slidens, vasarā kad plika roka tad ... biju bēdīgs, mierinājumam vecajā Volvo xc 60 man šim procesam vajadzēja gandrīz 2-3 mēnešus. Tad vēl parktroniks pat visjūtīgākajā režīmā pieslēdzās ar novēlošanos. Kas vēl, spidometrs neatrodas acu zonā, ja ir Hedaps tad tas ir svarīgs pluss. Gaita pacieta, bet man ir 20 riteņi ( bija jāņem kā ir) , mazāki varēti būt labāki. Bet auto labs, tiešām labs

Patisons Reģ.: 24.04.2017
3 0 Atbildēt

Šefam bija, visai cimperlīgs auto, jābūt markas fanam. Kamēr ejošs/braucošs lielisks auto. Vislielākā problēma, šādus auto LV īsti nemāk taisīt!!!

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti