BMW

Takā noraustās( nošūpojas), nevis krātās

digdiks Reģ.: 03.12.2019

Sveiki,

Tātad BMW, 2013g. X1 un 2.0d

Viņu piedarbinot viss ir kārtībā, braucot kādu laiku, kad motora ir uzsilis, viņā parādās dīvaina vibrācija, kura nav vibrācija. Takā vairāk nošūpojas mašīna, bet ļoti neregulāri, tomēr vislaik, kad silta. Un tā šūpošanās tāda mainīga, ļoti dīvaini izskaidrot. Nav vienkārša vibrācija, kad motors gurst nost, uz 20km/h ieliki piektajā ātrumā.

Mašīna bijusi dažādos servisos, veiktas visādas diagnostikas utt. Problēmu neredz.

Lūdzu kādu ieteikumu ko darīt, vai varbūt kāds saskāries ar ko līdzīgu.

Paldies.

 
Conqueror Reģ.: 15.10.2002
1 0 Atbildēt

ļoti dīvaini, nu kas tie par servisiem, ka nevar pateikt neko. un kāpēc nav testēts gaitā, uz vietas stāvot jau neviens servismens neko jēdzīgu nepateiks

iciks Reģ.: 29.05.2013
1 0 Atbildēt

Tas man atgādina stāstu - atstāju auto servisā un pēc min 10 zvana - jūsu auto taču nav nekādas vainas, nekas tur nav tā, kā jūs stāstījāt. Es prasu - vai jūs ar to auto pabraucāt? Ā, nē. Pēc 10 min atzvanīja - jā, kaut kas neesot kā vajag.

Biju atstājis ar piebildi, ka BRAUCOT ir tāda un tāda problēma...

Bet vispār šāds gadījums varētu būt problēma no tāda viedokļa, ka ej nu uzķer to momentu, kad tas ir (ja nav tā, ka ir visu laiku). Ja tajā brīdī vari dabūt kādu servismeni, kas pavizinās un vainu sajūt, tad labi. Bet ja ir - nu šad tad man ir tas un tas, ko grūti aprakstīt, var saprast arī to, ka servisa darboņi var arī nespēt vainu konstatēt.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Kārba?

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Automātam hidrotransformators iet uz galu.

digdiks Reģ.: 03.12.2019
0 0 Atbildēt

Vai beigta hidrotransformatora gadījumā, tā dīvaino vibrācija varētu būt dažādos ātrumkārbas stāvokļos, gan P, gan D, gan R un N ?

feciic Reģ.: 09.05.2008
0 0 Atbildēt

Tas būtu braucot ar konstantu ātrumu, ja purinās uz vietas tad tik pat labi dpf reģenerācija notiek.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti