Atsauksmes par Samsung Galaxy S20 Ultra 5G, plusi un mīnusi

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Pieredze, plusi un mīnusi. Atsauksmes.

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
1 0 Atbildēt

+ ļoti laba fotokamer

+ labi strādā iebūvētais video stabilizators (nevar zoomot)

- ir pārāk dārgs

- stikla ekrāns un stikla vāks ir viegli plīstoši, arī tas lielais stikls kamerām, dārga nomaiņa, apdrošinašanas piedāvājums arī nav adekvāts

- austiņām ir mini usb C izeja, gribu atpakaļ mazo "džeku"

Piebilde: 100x zoom kvalitāte ir švaka, bet lidz 40x ir laba.

krix Reģ.: 04.10.2002
1 0 Atbildēt

Note10 ekrāns bij čau pēc 5 mēneši. Jo pirksta nospieduma lasītājs ir uz ekrāna.

S20 esot tā pat aprīkots, man citus mīnusus pat nevajag, jo nav plusu, kas tos atsvērtu.

Lietoju atkal Note9, kas izmaksāja 1/3 no S20 cenas.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Lietoju Galaxy S20. Iepriekš bija S9+.

S20 ir visas sānu pogas labajā pusē. Ja grib screenshot ar pogām nevis rokas kustību veikt, tad nav diez ko parocīgi, jo vienlaicīgi 2 pigas jāspiež.

Manuprāt, S9+ ir ērtāka pirksta nospieduma izmantošana, jo, turot rokā, ērtàk ir atbloķēt ar rādītàjpirkstu no apakšas nekā īkšķi no virspuses, kā tas ir S20. Uz moča gan ir ērtāk, ka no virspuses atbloķē, jo telefons uz statīva.

Man gribētos, ka S20 līdzīgi kā iepriekšējiem modeļiem būfu augšpusē indikatora diode, kas parāda, ka atnācis kāds paziņojums, ziņa vai zvans. S20to nevar redzēt, kamēr nav atbloķēts.

Visādi citādi ir lielisks viedtālrunis. Galaxy sēriju lietoju kopš 2008.gada un neko citu vairs nevēlos.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Kā prtsc ekrānam iztaisīt ar rokas kustību?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Ar plaukstu nobrauc virs ekrāna no kreisās uz labo pusi.

Šī fukcija jau gadiem ir visiem Galaxy

Modano Reģ.: 25.11.2019
2 0 Atbildēt

Johaidī, tagad tikai uzzināju! Visu laiku spiedu atbloķēsanaas poga+skaņa spoga. Paldies

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 1 Atbildēt

Kāda jēga pārmaksāt, ja praktiski tieši tas pats maksā gandrīz 2x lētāk?

www.kimovil.com/ru/compare/samsung-galaxy-s20-ultra,xiaomi-mi-10-global-256gb

imzz Reģ.: 27.02.2015
3 0 Atbildēt

Tāpēc, ka , ja centu pišana nav galvenais apsvērums visās lietās, cilvēki parasti maksā vairāk, lai lietotu to, pie kā viņi pieraduši, ja tas viņus apmierina, nevis apgūst jaunu interfeisu un savādākas opcijas tikai tāpēc, ka priekšmets lētāks.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 1 Atbildēt

Parādi statistiku šādiem parastajiem paradumiem. Kaut gan nevajag, lai paliek man kā muļķim cerība, ka valstī ir mazāk idiotu.

Ir homo tupus, kuru paradumus es neņemu vērā un tie nav apspriežami vai ir apšaubāmi tieši tā pat kā 50%tos izsniegtās auto vadīšanas tiesības. Pieradumi ir stagnātisms, kas ir viens no stulbības izpausmēm, neapgūt kaut ko jaunu un šajā meklēt kaut kādu attaisnojumu, ir tik pat liela stulbība.

Es arī pērku dārgas lietas, bet tikai tajos gadījumos, kad ir izpētīts tirgus un lētākas, tieši tādas pašas kvalitātes alternatīvas nav. Šodienas konkurencē masu tirgū tādas lietas ir saskaitāmas uz pirkstiem un to vidū mobīlais pēdējos 5 gadus neiekļaujas.

imzz Reģ.: 27.02.2015
2 0 Atbildēt

"neapgūt kaut ko jaunu". Hm. redzi, ķīniešu širpotreba apgūšanai lietot izteicienu "apgūt kaut ko jaunu" ir pārāk augsts stils, turklāt tas nav nekas īpaši jauns, tikai nedaudz atšķirīgs. Apgūt kaut ko jaunu būtu, teiksim, iemācīties lidot ar paraplānu ;)

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Interesanti, kā cilvēkiem izdodas izvilkt vienu vārdu no konteksta. Laikam man arī jāiemācās šis ... būs kaut kas jauns. Un tad vēl ieiet pretrunās, kur kaut kāds "širpotreb" interfeiss ir pēkšņi kaut kas jauns, bet viss, kas nav lidošana, ir novecojis. Fantastiska domu gaita!

Esi aizmirsis, ka jebkurš šodien tirgū nopērkamais mobīlais (izņemot kkādu Vertu) ir čainas širpotrebs, globālos mērogos ražots uz vienas līnijas un salikts ar tām pašām bērna rokām.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

jēga ir.

esmu izmēģinājis dažādus ražotājus, salīdzināju, pat atsakoties no Note stylus pen priekšrocībām.

Secināju, ka nav tas pats. Ir virkne visādu sīkumu, kas "ledusskapim" ir patīkamāki. Un praktiski vienīgajam ir stylus pen, kas, ja protams tāda fīča nepieciešama, ļauj veidot skices un piezīmes, un neatejot no vietas sūtīt visiem iesaistītajiem. Citiem līdzīgajiem tas ir kā baļķis pret spalvu.

Protams ir virkne nevajadzīgas drazas, bet par laimi lielako daļo var deaktivizēt.

aigi Reģ.: 01.08.2005
0 0 Atbildēt

krix rakstīja: Note10 ekrāns bij čau pēc 5 mēneši. Jo pirksta nospieduma lasītājs ir uz ekrāna.

S20 esot tā pat aprīkots, man citus mīnusus pat nevajag, jo nav plusu, kas tos atsvērtu.

Lietoju atkal Note9, kas izmaksāja 1/3 no S20 cenas.

Kā tev gadījās čau, sasiti?

Man jau 11 mēnesis apkārt viss čiki piki, perfekts tālrunis, Pagaidām nav plāns mainīt, lai gan mans tālruņu maiņss periods vidēji bija 6 mēneši.

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

Nesasitu.

Tā vieta, kur ir pirkstu nospieduma nolasīšana, palika matēta, pārstāja normāli atpazīt pirkstu nospiedumu. Ātra ieslēgšana kļuva par problēmu.

Vēl plus Note 9, izmērs ir precīzi atbilst škoda bazvadu lādētājam. Note10 bij par mazu, šļūkāja uz priekšu/atpakaļ, bieži bij jālasa: izņemiet priekšmetus, kas traucē lādēšanai. Iespējams, ka Note20 būs par lielu un normāli nelādēs.

MelnaPiektdiena Reģ.: 20.12.2016
0 0 Atbildēt

Mīnuss tas, ka biezs un smags, bet pluss ka ir bezvadu lādēšana. Plastmasa vai stikls, tas ir tehnoloģisks kompromiss. Magnētiņš uz keisa arī ir extra, par ko noplēst devīto ādu.

Mr_Rums Reģ.: 02.07.2003
0 0 Atbildēt

Man jau trešā Note pēc kārtas, tagad lietoju 9.

Sievai arī iepatikās tas irbulis -nopirkām 10 lite. Bez Spalvas, ....nu vissi pārējie liekas tādi apdalīti. Tas protams tādēļ ka ikdienā daudz nākas skicēt, demonstrēt, rediğēt zīmējumus. Tas viss notiekas objektos uz vietas. Citreiz pat žēl skatīties uz meitenēm (dizainerēm), kuras stiepj uz objektu savu 17' kompi. Gandrīz vissu (protams ka ne vienmēr) var izrādīt ar Noti. ....pat papīru nevajag.

Maris Reģ.: 06.06.2001
0 0 Atbildēt

Atdevu Samsung Galaxy S20 Ultra 5G uz visu ekrānu nomaiņu - apdrošināts. Saka, ka būšot 100 eur pašrisks.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti