Nepieciešami vīrieši pētījumam!

Madara111 Reģ.: 12.02.2021

Tā kā vīriešus piesaistīt ir grūti un ir nepieciešams liels respondentu skaits, nākas meklēt nestandarta vietnes.

Ļoti lūdzu un aicinu izpalīdzēt ar pētījuma izstrādi - veltīt 15 minūtes sava laika aptaujas aizpildīšanai, saistībā ar ēšanas paradumiem un fiziskām aktivitātēm, domām/pārliecībām par sevi. Karmas bonuss, ja padalaties ar citiem atsaucīgiem draugiem, kolēģiem, paziņām. Tavs un viņu ieguldījums būs neatsverams.

Saite dalībai - tinyurl.com/1qo0ps72

Ja ir vēl kādas idejas, vietnes, kur varētu vīriešus sadabūt, ļoti gaidīšu!

Veiksmi tagad un turpmāk!

 
Chalenger Reģ.: 31.12.2020
10 1 Atbildēt

švaki, švaki, mūsdienās vairs nav tās prasmes sievietēm - kā piesaistīt vīriešus. jā.

650 Reģ.: 25.01.2017
5 0 Atbildēt

Ja neviens nepriecājas par MadarassXXX klātbūtni- vaarbūt (kāds) varētu mūs no tās atbrīvot? Jā.

darklight Reģ.: 29.10.2013
10 0 Atbildēt

Es aizpildīju. Viegli gan negāja, jo ēšanas sadaļā bieži nebija man īsti atbilstošu variantu. Es ēdu cik gribu, ko gribu, kad gribu un sveru 70 kg pie saviem 181 cm.

WALA Reģ.: 19.06.2002
2 1 Atbildēt

Ēh vājiniex, "ej izdedzen tārpus" - es ēd kad gribas un ko.gribas bet man ir +/- 90 pie 185.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Tas 100% atkarīgs no vielu maiņas. Es kādreiz pazinu meiteni, kas ēda kā laukstrādnieks, tomēr bija kalsna , kā skals. Dažiem cilvēkiem labi darbojas svara stabilizācija, parasti gan tā "ir iestādīta" ne uz ideālo svaru.

eidis Reģ.: 07.11.2001
2 2 Atbildēt

Nav taisnība. Šiem cilvēkiem ir nepilnvērtīgs enzīmu komplekts un attiecīgi daļa uzturvielu netiek sašķeltas un secīgi arī uzņemtas. Rezultātā šāds cilvēks ir kalsns un vienlaicīgi neveselīgs - jo kāda uzturviela no komplekta trūkst.

Šīs vielas neuzņemšana agri vai vēlu atriebjas ar kādu neārstējamu kaiti.

Resp veseli cilvēki garšīgas un neierobežoti pieejamas partikas rezultātā garantēti paliek resni. Vienīgā izeja - neēst. kur ir divi risinājumi: 1. daudz kustēties un būt tālu no ledusskapja; 2. Pirkt negaršīgu (bet ne neveselīgu) pārtiku

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
7 1 Atbildēt

jā, ja tas ir taisnība, jums ar 181cm svars 70 kg ir par maz, stipri par maz....formula bija - auguma garums mīnus 100 tātad jūsu gadījumā 81 kg.

solaris Reģ.: 23.11.2012
0 2 Atbildēt

Tā formula domāta vidusmēra jeņķiem, kuru izpratne par slaidumu ievērojami atšķiras no šeit pieņemtās.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
3 0 Atbildēt

Jeņķi nesveras kg un nemēras cm.

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt
Chalenger Reģ.: 31.12.2020
6 1 Atbildēt

nez, kur tā madara palika?

Merikurrats Reģ.: 07.10.2016
1 0 Atbildēt

Kanibaals rakstīja: Jeņķi nesveras kg un nemēras cm.

Centneros un kubikmetros?

WALA Reģ.: 19.06.2002
1 0 Atbildēt

Unces, mārciņas, collas, pēdas un jardi ;)

Esmu 6 pēdas garš un sveru ap 180 mārciņām ;)

P.S. tās mērvienības tādas ka britu mērvienības jūtos īsāks un smagāx

Merikurrats Reģ.: 07.10.2016
1 0 Atbildēt

Man sešas ar pus pēdas un 240 mārciņas (ja 1 funtiks ir 0,4 kg).

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Tuvak gan bus pienemt ka 0.5 kg, bet nu prieks mervienibas ko nekur neizmantojam ari ar 0,4 var dzivot ;)

Merikurrats Reģ.: 07.10.2016
1 0 Atbildēt

1 mārciņa-453 grami,kļūdījios,209 mārciņas.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
3 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Nav taisnība. Šiem cilvēkiem ir nepilnvērtīgs enzīmu komplekts un attiecīgi daļa uzturvielu netiek sašķeltas un secīgi arī uzņemtas. Rezultātā šāds cilvēks ir kalsns un vienlaicīgi neveselīgs - jo kāda uzturviela no komplekta trūkst.

Šīs vielas neuzņemšana agri vai vēlu atriebjas ar kādu neārstējamu kaiti.

Resp veseli cilvēki garšīgas un neierobežoti pieejamas partikas rezultātā garantēti paliek resni. Vienīgā izeja - neēst. kur ir divi risinājumi: 1. daudz kustēties un būt tālu no ledusskapja; 2. Pirkt negaršīgu (bet ne neveselīgu) pārtiku

Es šitā savu kaķeni spīdzinu. Speciāli turu viņai ne pārāk garšīgu ēdamo, lai pieiet pie trauka un apēd kaut ko tikai tad, kad patiešām vajag...

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
1 1 Atbildēt

Es vienmēr nievājoši izturos pret resnajiem bekoniem. Visi tie bekoni ir bekoni tāpēc, ka viņi ir debīli ( problēmas ar smadzenēm) un/vai slaisti un dīkdieņi.

Protams, es zinu, ka pastāv 0.2 % cilvēku, kuriem ir kādas vielmaiņas problēmas, bet speciāli tos 0.2% nerakstīju, jo augšā minētie bekoni visi domā, ka viņi ir to vidū...

Ir vēl dzirdēts debīlo slaistu attaisnojums:

"Kauli plati"

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

eidis rakstīja: Nav taisnība. Šiem cilvēkiem ir nepilnvērtīgs enzīmu komplekts un attiecīgi daļa uzturvielu netiek sašķeltas un secīgi arī uzņemtas. Rezultātā šāds cilvēks ir kalsns un vienlaicīgi neveselīgs - jo kāda uzturviela no komplekta trūkst.

Šīs vielas neuzņemšana agri vai vēlu atriebjas ar kādu neārstējamu kaiti.

Resp veseli cilvēki garšīgas un neierobežoti pieejamas partikas rezultātā garantēti paliek resni. Vienīgā izeja - neēst. kur ir divi risinājumi: 1. daudz kustēties un būt tālu no ledusskapja; 2. Pirkt negaršīgu (bet ne neveselīgu) pārtiku

Tev pašam nav taisnība. Tas ir resno speķu izdomājums lai kaut kā attaisnotu savu resnumu : "es, vismaz, esmu vesals"...

Tievs (kalsnums) ir normāls svars. Visi dzīvnieki ir kalsni. Un tas nav saistīts ar pārtikas esamību vai neesamību. Aplūko kādas rokas ir pērtiķiem, kuri pat fiziski ir stiprāki par cilvēku.

Tas "normālais" svars praktiski ir vidus starp resniem un tieviem. Uz papīra izdomāts, kurām pielāgots viss pārējais, arī tavi enzīmi.

Bet ja vegāni ir "pierādījuši" vegānisms "veselību", tad nav brīnums, ka labi aiziet pasakas par enzīmiem.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Ja cilvēkam kaut ko organisms neuzņem, tad praktiski viņam tas nav vajadzīgs.

Bērni reti ēd gaļu, jo viņiem tā nav vajadzīga. Pieaugušā vecumā ( pēc 12 gadiem ( es ņemu fizioloģisko pieaugušo vecumu, nevis sabiedrības novecošanās procesa izdomājumu)) gaļa kļūst vajadzīga un cilvēki to ēd daudz labāk. Tāpēc cīsiņi nomainās pret kotletēm. Bet veģetārie pamuļķi rij tabletes lai uzņemtu dzelzi un citas vielas, kuras nepietiek.

Tavs mīts par slimībām rodas otrādi - ir slimības, kuru laikā cilvēkiem krīt svars un tāpēc tā arī domā, ka tievi slimi. Bet kāpēc nepievērš uzmanību uz bekoniem, kuri slimību laikā paliek vēl resnāki.

Un ar enzīmiem ir tā. Cilvēks kļūst speķis un rodas enzīmi, lai kaut kā tos sūdus sadalītu.

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Lūk hadzes Tanzānijā. Kur viņiem ir resni?

Vai ar "normālu" svaru?

Zinu, ka tūlīt teiksiet, ka viņiem nepietiek pārtika. Tāpēc es izvēlējos tieši hadzes, jo ar pārtiku viņiem viss ļoti labi. Laiks līdz pārtikas iegādei viņiem ir aptuveni 4 stundas. Gaļa, ( nakts sākumā, divu stundu laikā vīrieši nomedī pietiekoši 1-2 dienām), augi (liānas, saknes, kuras aug viņiem apkārt un blakus), ogļhidrāti ( rīsi, ko viņi pērk), medus (pat 3 bišu sugas). Un 20 stundas diennaktī viņi guļ, ēd un atpūšas.

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Un cik ilgi viņi dzīvo?

Cik esmu novērojis, tie nepamatoti kalsnie (t.i. ēdu junk un nepalieku resns) samērā agri nonāk līdz hroniskām saslimšanām. Parasti locītavas un/vai ādas problēmas. Iespējams, ka šīs ir vnk vairāk redzamas

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Experc, bez tiem kas ēd/neēd ka vajag un slimi cilvēki ir tie kas audze muskulu massu utml. noteiktu mērķu vārdā, un tur gan ta svara garuma attieciba bus pilnigi nost, gan ari formas ziņā bus mazliet savādāk. Ar 99,9 % varbūtību, cilveks ar normaliem muskuļiem (nu pienemsim tādā kondicijā ka var vai nu pacelt savu svaru vai pievilkties savu svaru 20+ reizes), būs smagāks par tadu pašu garumu ar normalu "riepu".

viencexperc Reģ.: 13.02.2017
0 1 Atbildēt

Normāla riepa neskaitās liekais svars pēc visām tabulām. Bet šāda vecene ar divām piskām, gan.

Merikurrats Reģ.: 07.10.2016
2 0 Atbildēt

Piena klizmu taisa?Es saprotu,ka to procesu caur citu vietu veic,bet te tas ir nereāli.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
3 0 Atbildēt

šausmas

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
4 0 Atbildēt

sumo cīņās šitā būtu neuzvarama

Merikurrats Reģ.: 07.10.2016
1 0 Atbildēt

Seksā arī! Kamēr atradīsi īsto vietiņu,sen vairs negribēs ies.Jātnieces poza vispār ar letālām sekām.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti