Iesaki labāko bezmaksas programmu video sanāksmēm? Zoom, MS Teams, Google Meet?

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Tagad klausos prezentāciju Microsoft Teams, pats esmu lietojis Zoom gan maksas kontu gan bezmaksas. Šodien man ieteica Google Meet, kurš un kam ir ērtāks

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Zoom!

Kas ir BEZMAKSAS (uz doto brīdi)?

You are currently on a Basic Plan (Free). 40 minutes time limit on meetings with 3 - 100 people.

Zoom Pro maksā 14,99 USD mēnesī. Ja maksā par gadu, tad 12.49 USD mēnesī

Host up to 100 participants for 24 hours

1GB of MP4 or M4A cloud recording

Manage your users or groups with feature controls

Te piemērs no Zoom maksas konta intervijas ar SM ministru (tuvplāns jau ir montēts):

Plusi:

Var izvēlēties dažādus runātāju video izkārtojumu

Var uzlikt automātiski, ka runātājs ir lielākajā ekrānā

Var ierakstīt video

Diskusijas dalībnieki var ērti dalīties ar savu ekrānu -prezentāciju. Turklāt nerāda pārējo saturu, kas ir atvērts uz Desktopa.

Visu augstāk minēto diskusijas organizētājam ir viegli vadīt (bez iepriekšējas apguves)

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Microsoft Teams

Tagad esmu kā klausītājs, viss atvērās interneta pārlūkā, lai pieslēgtos neko speciālu nevajag.

Prezentācijas rāda labi, bet kad pieslēdzās runātājs ar video, tad tas bija salīdzinoši graudains. Ir reāli slikta kvalitāte video runātājiem, Zoom bija labāka.

Patīk, ka lai izteiktos man piedāvā iespēju pacelt roku un moderators dod vārdu. Jāatceras pašam ieslēgt mikrofonu.

Ir sapulces čats.

Jocīgi, ka jebkuram konferences dalībniekiem ļauj pārņemt tās vadību.

Ir dažādi plāni:

Microsoft Teams Bez maksas 300 dalībnieku līdz 2021. gada 30. jūnijam, 60 minūtes līdz 2021. gada 30. jūnijam

Microsoft 365 Business Basic 4,20 € par lietotāju mēnesī (gada saistības) bez PVN, līdz 300 dalībnieku, līdz 24 stundas

Microsoft 365 Business Standard 10,50 € par lietotāju mēnesī (gada saistības) bez PVN

Office 365 E3 19,70 € par lietotāju mēnesī bez PVN.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Google Meet

Neesmu vēl lietojis, papildināšu laika gaitā, bet pagaidām izskatās vislabāk!

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Zoom ar kaķa filtru, ja kāds vēl nav redzējis

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Vislabāk patīk Teams, jo konektējas ar kalendāru, ir funkcionāls un ar pārraides kvalitāti parasti nav problēmu

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Kas tur kalendārā tāds īpšs ir? Tas taču it kā visiem ir!

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

Lietoju visus, bet Google meet zskatās visvienkāršākais. Jo ir gmail un Google calendar pamatā

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Video konferences no Failiem.lv

Ir jauns produkts no Failiem.lv Vakar notestēju, bija ok!

Galvenā priekšrocība, ka pagaidām nav laika ierobežojuma bezmaksas versijai!

Te saite conference.failiem.lv darba sapulcēm ātri, ērti un

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 1 Atbildēt

Varam šovakar 21.00 satikties tiešsaistē un aprunāties, vai par tādu formātu būtu interese? Teiksim 21.00?

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Varbūt vienkārši pamēģinām

Te saite iAuto video telpai video.failiem.lv/b/mar-zoq-pl9-bkp

Šodien plkst.21:00 vakarā 13.martā 2021.

Pagaidām nav ne ideju par formātu, ne par tēmu, bet pamēģināt var.

Te access kods: 560116

iciks Reģ.: 29.05.2013
0 0 Atbildēt

Man - nekādā gadījumā. Uzskatu, ka šādas videopadarīšanas var lietot darbam, kad nu pašreizējos apstākļos savādāk nevar, taču ne draugu saietam vai tamlīdzīgam pasākumam.

dubis Reģ.: 21.10.2019
0 0 Atbildēt

iciks rakstīja: Man - nekādā gadījumā. Uzskatu, ka šādas videopadarīšanas var lietot darbam, kad nu pašreizējos apstākļos savādāk nevar, taču ne draugu saietam vai tamlīdzīgam pasākumam.

Bet kā Tu savādāk ar čomiem, pa godīgo, alu iedzersi? Ja ne katrs pie sava ekrāna... Ok, vispār whatsapp un messenger ir labāki, ja pazīstamu alus baudītāju skaits neliels.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti