Nu, lūk šis jau ir tāds, kā lai saka, klupšanas akmens tajā visā. Es tāpēc domāju par nevis pavisam lielo (Master, Crafter, Sprinter), jo tad tiešām - vai nu vinjete vai pārbūves projekta birokrātija, bet gan mazāku (Trafic, Vivaro, varbūt T5) - tovbiš, kaut ko ar PM līdz 3000 kg. Vienīgi nenāktu par sliktu atrast paaugstināto L2H2, bet tādi ir šaaaausmīgs retums.
Pieņemot ka tu taisies braukt ārpus Latvijas, atmet domu par kravinieku līdz 3T un skaties labāk uz "vieglais pasažieru" līdz 3,5T - tantes stāsta ka leišos vinjete ir visām kravas mašīnām, no svara atkarīga tikai vinjetes cena [konkrētajā situācijā stāsts bija par to ka LT28 kraviniekam kam pie mums vinjeti nevajag, tur vajag], kāpēc gan lai tāpat nebūtu vēl kādās valstīs?
Ne tikai tantes stāsta, tā ir. Pirms pāris gadiem nācās pirkt vinjeti, kad braucu ar kravas NV200 Nissanu uz leišiem. Tam PM bija kaut kur ap 2600-2700... neatceros, cik toreiz samaksāju - 15 euro lakam.
Bet jā, tur tev taisnība - par šo aspektu neiedomājos. Ja vien tas netiek pārbūvēts un reģistrēts kā dzīvojamais. Bet pasažierniekam varētu būt problēmas ar apskati.
Uztaisi to savu atribūtiku modulāru un izņemamu.