Kia

Kia servisi Rīgā

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023

Sveiki KIA īpašnieki!

Jautājums, kuros servisos jūs apkalpojat savas KIA automašīnas?

Nesen nopirku Kia Sorento XM FL 2.2D. Tāpēc meklēju kvalitatīvu servisu. Zinu forum Auto un Krons auto. Varbūt ir vēl kādas alternatīvas?

Varbūt arī ir kāds iecienīts veikals kur jūs pasūtat detaļas? Tikko nosprāga ABS ātruma sensors vienam no riteņiem. Detaļu sanāca pasūtīt no Korejas

 
eidis Reģ.: 07.11.2001
0 1 Atbildēt

Vai tu esi tas pats personāžs, kurš brītiņu atpakaļ stāstīji, ka šis modelis ir ekonomiskākais un labākais pirkums? 

Un jau sāki izbaudīt veca premium dīzeļa baudu?

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

Man liekas, ka tas pats, bet viņš nevis stāstīja, bet jautāja kādu mašīnu pirkt. Sorento bija viņa noskatītais auto.

Servisus nekādus īpašos nemeklēju, jo kolodkas un piekari salabos jebkur. Ja ir kāds īpašs darbs tad bez forumauto ir vēl arī gross auto(bijušais dīleris)

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
0 0 Atbildēt

Tieši tā. 

Jā es ar motoreļļu un kalodkas parasti mainu jebkurā tuvākajā, bet reizi pa reizei gribētos aizvest arī pie kāda meistara kuram ir arī pieredze ar konkrēto modelī nedaudz vairāk kā citam meistaram, varbūt pamana vēl kaut ko ).

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
0 0 Atbildēt

Jā tas pats vien esmu. Un jā, es joprojām tā uzskatu (un uzskatu priekš sevis, nemēģinot kādu pārliecināt). Iepriekš es vairāk interesējos par to vai kādam ir pieredze.

 Nopirku auto, ideālā stāvoklī, mani pilnībā apmierina. Vienīgais ABS sensoru sapisu, bet tas sīkums, jāsagaida dačiks un jāpamaina.

Es nezinu ar ko tu brauc, ar velosipēdu, vai ar tramvaju, bet ar auto ir tā, ka pat ja tam ir viss kārtībā, vienalga, laiku pēc laika ir jāveic, šādi tādi apkopes darbi. Jānomaina eļļa motorā, kārbā, reduktoros, jānomaina ķēde,  u.t.t. + kā jebkura mašīna kādreiz vienalga lūzt. Tāpēc arī interesējos. Gribu pamanīt eļļas visos transmisijas agregātos. Labprāt to darītu servisā, kur kaut ko zin par šo auto, nevis pie kāda Vasīlija garāžā, kurš tādu mašīnu pat redzējis nav. ) Pāris servisi ir zināmi, bet varbūt ir vēl kādi, par kuriem nezinu.

iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Bosch Car service. Lai nezaudētu jauna auto garantiju apkope ir jāveic sertificētā servisā.

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
0 0 Atbildēt

Mašīna ir 2013 gada, garantijas vairs nav. )

ezis71 Reģ.: 25.02.2009
1 0 Atbildēt

Tāda lieta ka ķēde vai zobene jāmaina pie dīlera,dārgi bet būs garantija,visam pārejam nav nozīmes.

Volx Reģ.: 22.11.2018
1 0 Atbildēt

iAuto rakstīja: Bosch Car service. Lai nezaudētu jauna auto garantiju apkope ir jāveic sertificētā servisā.

Stingrais rājiens. Kāds Bosch service, tur jau nosaukumā lien ārā vācu smaka. Korejietis tur noteikti nevar vest. Velni, i auto

Volx Reģ.: 22.11.2018
0 0 Atbildēt

Vispār šobrīd esmu paņēmis uz nomu Opel Corsa, 3 cilindri. Iespaidīgi labs! Varu saprast kāpēc tas ir viens no pārdotākajiem modeļiem Eiropā.

Nu, info sistēma ir metama ārā, protams. Kkas tur ir, bet galam bezjēdzīgs. Pagrozīšu vēl.

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
0 0 Atbildēt

Pēc idejas arī Hyundai  servisi varētu derēt, jo Hyundai santa fe ir kia sorento dvīņubrālis.

core Reģ.: 03.01.2017
0 0 Atbildēt

eidis rakstīja: Vai tu esi tas pats personāžs, kurš brītiņu atpakaļ stāstīji, ka šis modelis ir ekonomiskākais un labākais pirkums? 

Un jau sāki izbaudīt veca premium dīzeļa baudu?

Eidim šķiet, ka ABS nāk tikai premium dīzeļiem? 😂

ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
3 0 Atbildēt

Pēc fakta korejas autobūve strikti turas pie fiziskām pogām, gan multistūre, gan klimata un citās svarīgākajās opcijās, pie tam viņas ir nosacīti lielas, lai kustības laikā nebūtu jākoncentrē uzmanība pa viņām trāpīt 👍 Šo kļūdu jeb ekonomēšanu uz centrālā displeja skārienvadību ir sapratuši wāgenražotāji un nākamajos modeļos tiks atgrieztas svarīgāko funkciju fiziskas vadības pogas.

Supermakaka Reģ.: 02.02.2023
1 0 Atbildēt

ZZZZ rakstīja: Pēc fakta korejas autobūve strikti turas pie fiziskām pogām, gan multistūre, gan klimata un citās svarīgākajās opcijās, pie tam viņas ir nosacīti lielas, lai kustības laikā nebūtu jākoncentrē uzmanība pa viņām trāpīt 👍 Šo kļūdu jeb ekonomēšanu uz centrālā displeja skārienvadību ir sapratuši wāgenražotāji un nākamajos modeļos tiks atgrieztas svarīgāko funkciju fiziskas vadības pogas.

Jā tā ir. Vienīgais, kas pašlaik ne visai patīk ir SOS poga. Viņu grūti uz tausti atrast

eidis Reģ.: 07.11.2001
0 0 Atbildēt

core rakstīja:

eidis rakstīja: Vai tu esi tas pats personāžs, kurš brītiņu atpakaļ stāstīji, ka šis modelis ir ekonomiskākais un labākais pirkums? 

Un jau sāki izbaudīt veca premium dīzeļa baudu?

Eidim šķiet, ka ABS nāk tikai premium dīzeļiem? 😂

Nē. Pirmais vārds ir "vecs". Un vecs tāpēc, ka premium. Un dīzelis tāpēc, ka liels. 

Ja par to pašu naudu būtu iegādāts stingri jaunāks average, abs ticami nenoplīstu.... Dīzelis ir nākamais slieksnis.Jo vecs

GTD2 Reģ.: 18.10.2004
0 1 Atbildēt

Nu gan, Kia un Premiums, viņu glaunākais  Hundajs pat nevelk līdz premiumam

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti