Instrumenti un to uzturēšana

WALA Reģ.: 19.06.2002

Reizumis pašam ir radusies nepieciešamība izpētīt dažādu instrumentu lietošanas knifus un uzturēšanas īpatnības. Itkā iepriekš šādu vispārīgu tēmu neatradu, tad nu aizsāku šo. 

Ideāli ja pašam ir trāpījies labs video ar to kā kaut ko darīt vai nedarīt.

 
WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Par urbjiem, un to asināšanu:

P.S. video beigās ar dronu smidzina labību.

imzz Reģ.: 27.02.2015
1 0 Atbildēt

Viena no vecākajām un laika pārbaudītajām ierīcēm ir šī, video ir ASV ražojums, bet līdzīgus ražo arī Austrijā, Vācijā u.c.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
1 0 Atbildēt

Urbjiem lietoju šādu: 

eur.vevor.com/end-mill-sharpener-c_10118/drill-bits-sharpener-grinder-drill-grinding-machinemr-13b-sharpen-machine-p_010699247056

Visu cieņu meistariem, kas prot tiešām simetriski uzasināt urbi. Līdz kādiem 8mm es arī varu, bet smalkākus - labāk aparātā.

BigPharma Reģ.: 05.08.2024
4 0 Atbildēt

Tūlīt atnāks mans draugs - bradipussi un atklās patiesīu par mūsu konkurentiem - slepenu pagrīdes organizāciju - BigTools.

Tā politinstrumentu organizācija kontrolē visu instrumentu ražošanu un tirgošanu. Speciāli taisa instrumentus kas notrulinās, bojājas, lai varētu tirgot dārgāk.

Mans vectēvs ar vienu āmuru visu dzīvi nodzīvoja. Bērēs to ielikām pat kapā. Bet tagad? Paurb ar urbi vienu caurumu un viss - salūzt.

BigTools darbs.

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Apbrīnojami, kā tups trollis neaptver, ka ar tik izmisīgu vēršanos pret mani, pat uztaisot speciālu profilu, tikai pierāda, ka man ir taisnība un visvairāk viņu biedē tieši tas, ka atsakos pieņemt viņa uzpiesto sazvērestības teoriju

BigPharma Reģ.: 05.08.2024
1 0 Atbildēt

Tev protams taisnība. Mēs taču eksistējam. Tāpat kā BigTools un citas BigKompānijas.

Tikai nesaki nevienam. Tas taču ir noslēpums, ko zin tikai izredzētie.

Tu esi izredzētais!

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Nopietni, korupcija un organizētā noziedzība ir noslēpums, ko zin tikai izredzētie?

darklight Reģ.: 29.10.2013
1 0 Atbildēt

lynx85 rakstīja: Urbjiem lietoju šādu: 

eur.vevor.com/end-mill-sharpener-c_10118/drill-bits-sharpener-grinder-drill-grinding-machinemr-13b-sharpen-machine-p_010699247056

Visu cieņu meistariem, kas prot tiešām simetriski uzasināt urbi. Līdz kādiem 8mm es arī varu, bet smalkākus - labāk aparātā.

Neredzu baigo jēgu asināt urbjus zem 8mm. Izmet un ņem nākamo. Izņemot kādos specifiskos darbos, kur tos urbjus desmitiem pa dienu nobeidz.

imzz Reģ.: 27.02.2015
0 0 Atbildēt

Atkarībā, ko urbj. Nerūsējošais tērauds kurš satur hromu diezgan ātri padara instrumentus neasus. Vienam otram mūsdienu HSS urbim pietiek ar 10 mm nerūsējošā izurbšanas, lai būtu vai nu jāasina, vai jāņem nākamais.

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Un vēl ir vesela kaudze tēraudu, kas pat paspēj norūdīties urbšanas procesā. Ne vienmēr ir vēlme un iespēja čakarēties ar emulsijām. Tad var gadīties ka 4-5mm izurbj un jāuzasina.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Ūdens dzesēšana daudz ko atrisina.

Urbji tik ļoti nekarst. Protams, pareiza asināšana. Bija youtube un facebook reels video vairāki piemēri.

www.youtube.com/watch?v=rYaKfQDvkxU

www.youtube.com/watch?v=LN9YMYzVFdw

lynx85 Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Ūdens dzesēšana daudz ko atrisina.

Urbji tik ļoti nekarst. Protams, pareiza asināšana. Bija youtube un facebook reels video vairāki piemēri.

www.youtube.com/watch?v=rYaKfQDvkxU

www.youtube.com/watch?v=LN9YMYzVFdw

raimi, wtf, kādus mēslus tu te liec??

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt
ZZZZ Reģ.: 26.02.2014
2 0 Atbildēt

Autoservisā kautiņa laikā noskaidrojās, ka visi instrumenti ir sitamie.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Bundzinieki jopcik  😂😂😂

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Par (tikai) lētu palīgu urbju asināšanai un citiem variantiem:

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Virpas precizitāte :

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti