Kārtot: Augošā secībā

Tēma: Rīgā nav elektrības, kāpēc?

Lodveida zibens neeksistē. Iespēra zibens vai notika īssavienojums.

Tēma: Rīgā nav elektrības, kāpēc?

》Rīgā nav elektrības, kāpēc? Lai būtu ko pajautāt.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Nekādu tālejošu plānu nemaz nav, pasaule ir banāli vienkārša, katrs rauj deķīti uz savu pusi. Bet nočipot visus derētu.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Kaut ko līdzīgu var lasīt izlaižot 3 caur google translate, dziļāku jēgu tur var nemeklēt.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Jei bogu kas tas par sviestainu sviestu.

Tēma: Volvo V60 EGR

Tausts ir papildaprīkojums. Tev nebūs zināt eļļas līmeni.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Un nebūtu arī šāda problēma - www.vp.gov.lv/?id=426&said=426&rsd=1 Bet vispār ko tur čipot, paņemt DNS paraugu pie dzimšanas.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Un kāpēc ne, uz mājas jumta jau ir LMT tornis.

Tēma: Volvo V60 EGR

Ko nozīmē tipiska problēma tas ir tipisks simptoms kādai problēmai. Ja eļļa nenonāk EGR tad arī nekas tur neaizlips. Tad jau izpūtējs augtu ciet tikai tā.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Paturi savas seksualās fantāzijas pie sevis.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Hujavejs ir miris, lai dzīvo samsūds.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

650 saldi sūkā savu ppi-

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Izveido šo mana.latvija.lv/e-adrese/ un tev vairs nesūtīs spamu uz EDS vai e.csdd.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Oficiālā datubāze ir šī - imeidb.gsma.com/imei/index#

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Kāds vēl krāns, ir ārkārtas grūtniecība nevis krāns.

Tēma: Administratīvie sodi un tiesa

Vēlreiz saku tāda pārkāpuma "agresīvi vadīja" nav, bet protokolā tādu diagnozi raksta par to ir stāsts.

Tēma: Administratīvie sodi un tiesa

Ko tur apspriest, CP ir tavas taisnības pedējā instance. Ieraksta "agresīvi vadīja" un viss pat tiesā neatmazgāsies, tā kā labāk lidz LV humānajai tiesai netikt.Tagad pat VP ir psihologi un uzsākuši kampaņu pret "agresīvajiem". Nekur CSN ne LAPK nav aizliegts agresīvi vadīt auto.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Nevajag lāpstu lsi tevi nopeilētu. Tavu podziņtelefonu arī nopeilē, bez tā GSM nestrādā ir jāzin kur telefons pārvietojas un uz kādu torni to jāpārslēdz.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Ko tu tur murgo. Uzliec to aplikāciju un sapratīsi kā tā strādā. Nē labak neliec, būsi lohs ka citi lohi citādi.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Pats jau sarēķināji miljons numuri reiz 4centi jau ir nauda, lai tāpat vien tos nepievāktu. SPRK izsniedz numurus ne jau operatori.

Tēma: Īsta informācija un sabiedriskie procesi.

Jā tur ir bērnu sitēju viedoklis. Dziļa doma tā teikt.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

>4sant samaksa par tel numuru ir it kā ieplānota kā "dižpienesums Budžetam" Nē tas nav pienesums budžetam, bet gan sods operatoriem par numerācijas aizsišanu. Vienreiz jau dēļ tā pārgājām uz 8zīmju numuriem, tā turpinot būtu arī uz 9zīmju jāpāriet.

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

4 iemesli kāpēc tā aplikācija nav panaceja - www.idginsiderpro.com/article/3541713/4-reasons-why-apples-and-googles-exposure-notification-wont-work.html

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Biežāk uzdotie jautājumi par aplikācijas darbibu: apturicovid.lv/biezak-uzdotie-jautajumi/

Tēma: Aplikācija, lai izsekotu cilvēkus, ļaus arī noteikt cilvēku loku, ja būs saslimšana ar COVID19

Izejas kods ir šeit - github.com/google/exposure-notifications-android Tas izmanto Exposure API tā kā aplikācija neko vairāk ko dod ārā API savākt nevar.

Lasītākie raksti

Jaunie raksti