Vienam auto pamēģināju nobloķēt, beidzās ar to ka ieklemmēja vārsts un nācās to nomainīt. Tā kā nav ko aiztikt to kas darbojas, bez programmēšanas tas neko nedod.
Nu principā jebkuras straujas izmaiņas dzīves ritmā organismam ir stress. Ir dzirdēts par gadījumiem kad veselības problēmu dēļ biežs ierāvējs atmetot dzeršanu aiziet ar sirdi.
Un tagad piepluso vēl tikpat no korona un pie ģimenes ārsta netikt un slimnīcas pilnas, to gribam sagaidīt?
Pēc atmešanas organisms sāk pamazām atkopties uzreiz. Vienīgi var dabūt sausu klepu, tā kā uzreiz var dzert atkrēpošanās veicinošus līdzekļus. Tā kā riski samazinās.
Māja tikpat kā nenotiek, apmeklētāju trūkums.
Tad tikai ziepes sākas nevis beidzas. Egr ir motora stāvokļa indikators, ja ar to sākas problēmas un kaut kas tur jābloķē tātad motors iet uz beigām, ir izdilums un eļļas patēriņš.
Tad ok, tos nakts negulētājus nesaprotu plus vēl darbā pusdienās neiet bet lūr NBA.
Ja grib ierobežot tad tas jādara uzreiz pie pirmajiem saslimušajiem un agresīvi ierobežojot. Vesture un statistika rāda ka tas stradā, Hongkonga, Taivāna, Singapūra ierobežoja, bet Ķīna un Itālija nogulēja. Mērķis izlīdzināt saslimušo skaitu, lai neaiziet ģeometriskā progresijā un nepārpilda slimnīcas(un morgus?).
Paniku jau sataisa paši iedzīvotāji, latvietis gan nepanikos uzedīs ķiploku, tas vīrusam gan ne silts ne auksts, jo vīrusiem deguna nav, bet dabiski no ķiplokēdāja tiek ieturēta distance.
Negulētas naktis ietekmē imunitāti, labi ka nostopēja. Divaina tā sekošana NBA, kas uz mums vispār neattiecas, ja nu vienīgi uzzināt katru rītu cik reizes pa nakti Pdrziņģis atkal iespraudis.
Jāizlaiž caur google translate pretējā virzienā un kļūs skaidrs, laika josta=timing belt
Apmierinies ar to savu voltmetru, tev fāzes derētu izmērīt. Iespraust piepīpētājā to vaīg. Var pat nopirkt jau gatavu. Pec tam varēs skatities vai ir spriegums 13v-16v robežās un nelēkā, tas arī viss.
Jā pie arkas pil kondensāts tieši uz kontaktiem.
www.drive2.com/b/483358781661512005/
Bāc, nevarēšu atšaut raķetes gadu mijā.
Kas vainas OBD+GPS? Neko vairāk ari nevajag. Un eko laikmetā kuru tas baigi interesē cik ātri uzrauj līdz 100km/h vairums pat ar jaunu auto izskatās baidās paātrināties ātrāk kā 20sek līdz 50km/h. Bailes no paātrinajuma - Tachophobia, jeb acceleraphobia.
Pielīmē ar superlīmi vai vēl labāk smuki nogriez nost, tas bojājums ir nenozīmīgs tad jau pēc katra pieskāriena apmalei būtu jāmaina riepu komplekts. TA sliktākajā gadījumā var dabūt 1nieku par nelielu riepas bojājumu. Vispār labāk nogriezt nost, lai nav jautājumu par remontu.
Ģeneratoru jāparbauda. Bet tā ka tas ir opel tad visticamāk kaut kur vados zaļai iemeties. Opel inginia piemēram ir normāli, ka elektriskā bagāžnieka bloks peldas ūdenī, ja ilgi peldējies tad jauns 300eur.
Tos iesnainos ari būtu jātur karantīnā, kāpēc citiem kolēģiem jācieš dēl varoņiem, kas izārstējuši simptomus. Reiz aptiekā kura zem viena jumta ar Rimi dzirdēju Rimi pardevējas sarunu ar farmaceiti, ka lai iedod kaut ko stiprāku, jo drudzis bet vēl kasē maiņa līdz vakaram. Lielisks klientu serviss.
Sterilākos apstākļos uzrauties uz vīrusa mazāk iespēju. Vari slimot iesnas kaut katru mēnesi tas imunitāti nekādi neuzlabo. Ir vīrusi kurus nav nekāda vajadzība izslimot.
To Apiņa murmulēsanu grūti klausīties kaut daļēji var piekrist. Bet vienā citā raidījumā kur Apinis mierināja, ka nav jau Covid tik traks, bet ja saķer caur acs gļotādu tad mirst arī tie kas nav riska grupā. Saucās nomierināja 
Kam mums vēlvienu gripu? Lai tak burbuļo, vismaz rokas iemācīsies biežāk mazgāt.
Tiem kas angleni pārvalda te saprotami izstāstīts kāpēc ir vērts mēģināt ierobežot izplatību, jo pat nedaudz izmainoties saslimušo skaitam būtiski mainās epidēmijas apmēri - youtu.be/jEPi1KYanh4
Panikot nevajag, bet piesardzība par ļaunu nenāk un arī kāpēc slimot, ja var neslimot. No vīrusu pārslimošanas neviens veselāks nav palicis dažus pārslimojot pat paliek tā nesātājs uz mūžu.
Drošvien trapijās 1.5 versija. Tās problēmas vairāk uz VW grupu attiecas, jo citas versijas nenodrošina CAN ar flowcontrol. Tādas nianses tagad zinu, jo nevarēju nesen vienu Reno nolasīt dēļ kreisā lasitāja.
ELM327 ir standarts nevis čips. Programmatūra tāpat tiek darbinata uz parasta PIC mikrokontroliera. Visa sāls ir programmā, kura tagad ir aizsargāta pret kopēšanu, iepriekšējo ķīnieši pamanījās nokopēt. Oriģinālais čips maksā ne letàk par 30eur.
Labākie kloni izmanto to pašu PIC (PIC18F25K80) un oriģinālo programmu tā kā darbojas stabilāk nekā pakaļdarinājumi uz citu kontrolieru bāzes kur šmaucas ar komandu atbalstu.
Šis varētu būt labāks kandidāts -
a.aliexpress.com/_d8B5JiB
Šo neieteiktu stradās tikai ar torque aplikāciju. Pērc tikai tādu kam ir bildes ar "iekšām" un nav apaļš melns kleksis virsū mikrokontrolierim ka arī versiju 1.5 .
ELM327 2.1v ir viltojumi un ķīnieši atkoduši kā apšmaukt pircējus lai uz visām komandām lasitājs atbild ar ok lai izskatās ka atbalsta visus protokolus, bet reāli tur pat nav 1.4v līdz ar to neatbalsta CAN.