Mērniecības līmeņa GPS kur precizitāte nav metros, bet centimetros. www.androidauthority.com/dual-frequency-gps-878169/amp/
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)
Mērniecības līmeņa GPS kur precizitāte nav metros, bet centimetros. www.androidauthority.com/dual-frequency-gps-878169/amp/
Tēma: Keramiskais pārklājums
Kaut cik ticams pārklājums var būt tikai, ja tas ir divkomponentu sastāvs visi citi ir tikai vasks no nanoūdens sērijas. Pārklājums, kas visu atgrūž arī nekam jēdzīgi neturas klāt.
Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)
Lai ar waze iebrauktu neceļos tad speciāli jānorāda, ka tev ir 4x4 vai arī ka brauc ar moci. Šodien ieslēdzu un atcrējos vēl vienu gļuku, kas kaitina - nav iespēja apmest virzienu uz pretējo, kad tikko ieslēgts GPS rāda nepareizu braukšanas virzienu un kamēr neuzsāk kustību un neparādās labs signāls nav iespējams norādīt pareizu virzienu.
Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)
Ja neorientējas apkārtnē, tad arī karte vairs nelīdzēs tur kur nafigators ievedīs. Tas ir tŗukums tiem navigatoriem, ka sekojot norādēm zaudē nojausmu kur īsti jābrauc un kur vispār ziemeļi.
Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)
Saprot tur kur karšu redaktors atzīmē kā sarežģītu krustojumu kreisā manevra veikšanai. Galvenokārt pēc braucēju sūdzībām.
Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)
Par bedrēm Rīgā vēl publisks fuj komunikāciju turētājiem, Rīgas Ūdenim, Lattelekomunistiem, Rīgas Siltumam, kas sarakāt ielas prot, bet pēc tam kārtīgi pēc sevis nokopt nē. Tur gan pie vainas RDSD kas to nekontrolē, jo redz dārgi būšot remontēt.
Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)
Waze tagad ir atzīmēti un ir iespēja izvēlēties nebraukt sarežģītus kreisos pagriezienus. Domāju tuvākajā nākotnē navigācija vēl uzlabosies, jo jau iznāk telefoni ar divfrekvenču GNSS līdz ar to precizitāte jau būs joslu robežās.
Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)
Šis ir uzteicami, jo nodrošina Waze ar tiešsaistes sastrēgumu datiem. Tas gan tajā aplikācija pietrūkst redzēt vai vispār pa to ceļu kāds ar Waze ir nesen braucis. Laiks parasti tiek sarēķināts precīzi un nav fantāzijas no tēmas ka jābrauc 100km un būšu pēc stundas, ka tik ne arī.
Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)
Bedres ir vērts atzīmēt, jo Waze ir līgums ar RDSD un LVceļiem par datu apmaiņu. Gan RDSD gan LVCeļi var izmantot Waze datus, gan laicīgi salikt plānotos remontus. Lvceļi tādā ziņā ir soli priekšā, jo RDSD drīzāk regresē IT jomā, kaut vai tāda ziņā ka no RDSD lapas sāk pazust gan tiešsaistes kameras gan iespēja iesniegt ziņojumus. lvceli.lv/uncategorized/latvijas-valsts-celi-uzsak-sadarbibu-ar-waze-satiksmes-informacija-ir-redzama-navigacijas-lietotne/ www.riga.lv/lv/waze m.facebook.com/WazeLv/photos/a.639215999437991/1575063265853255/?type=3 Parējàm lielajām pilsētām, Jelgavai, Daugavpilij, Jūrmalai, Ventspilij, Liepājai,Valmierai publisks fuj par nesadarbošanos ar Waze. Tas drošvien, lai neredz bardaku un lai var izgrūst piķi savi ĢIS projektos. iAuto ierosinajums painteresēties kāpēc šīs pilsētas neseko Rīgas un LVC piemēram.
Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)
Google maps jau izmanto tos pašus Waze datus, jo Google izgāzās ar savu sastrēgumu datu vākšanu un bija spiesti novākt Waze no trases to nopērkot. Par neprecizitatēm ir jāziņo, tās neviens cits mūsu vietā nelabos, tā ir kā Wikipedia, bet kartes veidā. Ja esi uzņēmejs un maini adresi tad rēķinies, ka būs jānoziņo visiem servisiem par adreses maiņu nevis jāraud, ka stulbais Waze vai Google nezin par jauno adresi.
Tēma: Kā Jums Wāze "patīk" (?)
Waze kartes uztur paši vietējie entuziasti, ja jau esi tik daudz neprecizitātes konstatējis tad ir visas iespējas pieteikties LV grupā un labot pašam vai arī ziņot par kļūdām. Par to turēšanos pie maršruta tas ir dēļ tā ka daudz kur bija spiesti salikt privāts ceļš, lai neved sastrēgums sēdošos caur pagalmiem. Kaut vai nesen braucu uz Rītausmas ielu no Dtilta puses un Waze veda tieši sastrēgumos kaut taisnāk ir cauri dzīvojamai zonai. Waze kaitina gadiem neizlabotās kļūdas un trūkumi aplikācijā kā arī piedāvājumi apbraukt sastrēgumu, lai nokļūtu tai pašā sastrēgumā trīs mašīnam priekšā, to vispār var kvalificēt kā agresīva braukšana. No kļūdām kaitina ka pabraucot garām ziņojumam tas joprojām uzradās ka it kā seko priekšā, ziņots nreizes bet pēc būtības atbilde nav. Trūkums ir nespēja salikt vairākus pieturas punktus ne tikai divus, pie tam pat ja saliek tikpat viegli pazaudē. Vēl kaitina ka ja ieslēdz Waze pirms mobiliem datiem vai sliktā wifi zonā un pirms GPS ieslēgšanas tad bez Waze pārstartēšanas tā arī neatjēdzas pat ja mobilie dati un GPS tiek ieslēgts. Izskatās ka waze sagaida Skype liktenis.
>mana pieredze ar nokia 3310 Tas bija vēl laiks, kad lādēšanu veica tāpat kā ladējot Nimh baterijas dažiem telefoniem(piemēram Siemens) pat varēja likt gan Nimh vai Li-ion baterijas vienā un tajā pat modelī un lādēja ar to pašu kontrolieri. Tā kā nokāva nepareiza lādēšana un mēģināšana izspiest maksimumu ladējot līdz 4.3v. Tagad telefoni pēc uzlādes vairs nemēģina uzturēt 100% uzlādi kā arī izvairās no pārlādēšanas. Tiesa tāpat cīņa ir par lielāku ietilpību un resurss telefoniem vairs nav noteicošais, elektroauto ražotāji gan to nevar atļauties.
Runājot par pamperiem vispār ir paveicies, ka iekšdedzes auto oksidētājs(skābeklis) nav jāvadā līdzi tad pat ar līdzīga elektroauto pilnu bateriju varētu nobraukt vairāk kā ar tavu golfu. Lūk lieliska ideja par ko piemērot papildus resursu nodokli par ieelpoto gaisu gan plaušās gan motorā.
Starpība ir tāda, ka ja pat ražo no oglēm, tad TEC izmešus savākt ir daudz vieglāk kā uzstādīt visādus eko mēslus uz iekšdedzes dzinēja. Iekšdedzes motori ir sevi izsmēluši katra ziņā darbinot tos ar benzīnu vai dīzeļdegvielu.
Uzlādes punktus aizsit takši, tā ir problēma. Reāli uzlādes punkti šobrīd ir paredzēti tālākiem pārbraucieniem, bet uzlādi veic pie mājas vai darba. Un atbilde ko darīt kad akumulators tukšs ir tieši tāda pati kā uz jautājumu ko darīt kad benzīns beidzas - Nu tad tu esi lohs © Timrots
>zinot kā darbojas 10 gadus vecs telefona litija jonu akumulators Tās zināšanas tev maz ko dod, jo telefonos baterijas nokauj neesošā dzesēšana un neoptimizēti lādēšanas režīmi. Drīzāk var salīdzināt ar dronu baterijām un skatīties cik tās ilgi velk, jo vismaz DJI tās ir "inteliģentas" un neļauj ne uzglabāt ilgi uzlādētā stāvoklī ne arī lādēt uzkarsušas. Tesla vispār ir atsevišķa dzesēšana akumulatora pakai un vēl nav dzirdēts ka kāda būtu nolietojusies zem 85%. Protams ir izņēmumi un brāķi tāpat kā parastiem auto kādam var nepaveikties un pēc garantijas palikt bez auto dēļ motora defekta kuru arī nav ekonomiski lietderīgi remontēt. Jā baterijas varbūt neremontē, bet tās nav bezvērtīgas arī nolietotas, jo var iztikt pa moduļiem. Sava golfa bildes vari nemaz nelikt, ar tādiem ikdienā vēl brauc tikai pašnāvnieki un ekoloģija tur ir mazākais par ko satraukties.
Cik Latvijā ir ogļu elektrostacijas? Un labākas par oglēm ir AES tik ja būvē ne dēļ urāna bagātināšanas.
Ne vienmēr ir iespējams pārpresēt, jo jaunā neturēsies vecās vietā dēļ lielākā remontizmēra. Tipiski parpresēt var tikai vienreiz.
OBD nav tikai kļūdas nolasīšana tā ir arī diagnostika kur redz galvenos rādītājus. Nolasīt kļūdu ir arī tā freeze-frame ar visiem parametru vērtībām, kas tajā brīdī bija. Iemet kaut vai šo freeze-frame
BMW arī visbiežāk tiek apturēts. No plūsmas parasti izceļ noteiktas markas auto tas ir novērots.
Tēma: Problema
Cik ir bijuši mēģinājumi kaut ko uz stenda nomērīt tad nav nekāda nomērāma jaudas pieauguma, tas ir kļūdas robežās un praktiski nav atšķirības. Nav tur ne tuvu 25ps ne pat 5ps. Vienīgais ieguvums zem kapota dūc kā putekļusūcējs un izplūdes skaņa pamainās. Ilgtermiņā tieši otrādi jauda zūd un arī papildus motora izdilums, jo nebrauc jau rallijā kur pēc katra dopa var filtru nomainīt uz tīru un pēc sezonas citu motoru.
Ko nozīmē gāze atslēgta? Vispār vajag nodzēst kļūdas vai adaptāciju un tad pabraukāt. Nolasīt pamata parametrus var ar jebkuru OBD lasītāju tam nevajag nekādu specifisku diagnostiku.