Bams rakstīja: Vakar FR redzēju jaunā vietā: uz Bauskas trases, nedaudz aiz Katlakalna pagrieziena, virzienā uz Bausku. Uzmanās no tās vietas.
Tātad iziet uz tālākiem rajoniem. Vakar bija arī Murjāņos un Plācī.
Tēma: Sodi no fotoradariem
Bams rakstīja: Vakar FR redzēju jaunā vietā: uz Bauskas trases, nedaudz aiz Katlakalna pagrieziena, virzienā uz Bausku. Uzmanās no tās vietas.
Tātad iziet uz tālākiem rajoniem. Vakar bija arī Murjāņos un Plācī.
Tēma: Sodi no fotoradariem
šodien Feisbūkā ieraksts no kāda Indijas paziņas:
63rd Republic Day..doesn't matter if we are sick of the system, all these years only corruption and population are on the rise, we have no leaders only politicians, no health or social security, we are scared of going to courts or hospitals as we never know what happens there...even then........happy republic day..vande Matram.
Mums tomēr iet labāk... Bet varbūt nē...
M77 rakstīja:
anonimikis rakstīja: Tur parasti liek iebraukt aizliegts, izņemot ar atļaujām.
Labāk šitā: www.iauto.lv/...
tā zīme vēl tur stāv. Ir bijusi diskusija ar nama iedzīvotāju, kad noliku tur savu vāģi un gāju uz frizieri cirpties... Es šim pilnā nopietnībā teicu, ka viņam nav ko uztraukties, man nav tās atļaujas!
Tēma: Sodi no fotoradariem
Nu jau jūs tua atkal personālijās ieslīgāt...
2 ned apkārt kopš man bija sarkans zibsnis uz apm. 50 kmh Juglā pie neredzīgajiem.
ecsdd nekā nav, un paskastē arī nav
Tēma: Sodi no fotoradariem
juha rakstīja:
Seene rakstīja:
juha rakstīja:
Seene rakstīja:
smaidiigais rakstīja: nē, Sēne, Tavam draugam nevajadzēja aizvest zāles pīpmaņus uz policiju, ja viņam tas šķita pareizāk. bet tāpēc nevajag vaidēt ja uzķērās... Tā nu tas ir. Pats esmu bijis pamatīgā kaifa mākonī kad Indijā nācās dalīt taksi 10 h garumā ar diviem izraēļa bārniem kas ik pa laikam vilka kāsi...
Nu nezinu gan... Pasaki pie kā ir vainīgs cilvēks, kas šādu niansi nezina? Un ir pārliecinats nepīpētājs (nekāds) un alkohola nelietotājs, tādēļ droši sēžas pie stūres?
Kā tev liekas, kāda šobrīd ir viņa ticība policijai?
Nav svarīgi, kādā ceļā alkaloīdi nonāk asinīs. Autovadīšanas spējas tie apgrūtinās vienādi, neatkarīgi, vai pīpēts aktīvi, vai pasīvi. Bet izglītības un zināšanu līmenis jau nu ir katra personīga darīšana. Ja apgrozies sabiedrībā, kur niekoja ar neatļautām mantiņām, der tomēr painteresēties, kādu ietekmi, tas atstāj uz paša organismu. Kad Tevi notrieks narkotiku reibumā esošs šoferīts, domāju, ka Tev būs pilnīgi vienalga, kādā ceļā šis reibumu dabūjis.
Nu labi, par zāli vēl var daļēji piekrist. Bet tikai daļēji, jo zinu kaudzi cilvēku, kas tādu nepazīst un tusiņos pat nenojauš, ko pīpē viņu draugi/kolēģi. Un, ja nezini, narkotiku analīzes nav kvantitatīvas - ir tikai jā, vai nē. Neatkarīgi no daudzuma - pilnu sodu var dabūt arī neesot reibumā. Pārnesot uz alkoholu - tev taču būs vienalga, kādā ceļā reibumu dabūjis, sodam arī par glāzi kefīra pusdienās!
Uet ko teiksi par magoņmaizītēm? Arī apgalvosi, ka pēc apēšanas pie stūres sēsties ir bīstami, jo apdraud tavu dzīvību?
Kaut kā nespēju saistīt divas tēzes:
1) cilvēks itin nemaz nepazīst zāli;
2) cilvēks, kurš itin nemaz nepazīst zāli, regulāri tusējas kompānijās, kur tā tiek pīpēta.
Protams, neviens likums neparedz mums pārzināt pazīmes, kas vedina domāt, ka blakus esoši tipāži lieto kaut ko nelegālu. Taču domāju, ka mūsu informatīvā telpa ir tik pilna ar informāciju par šādām lietām, ka pat speciāli neinteresējoties, ziņas ir iegūstamas. Tad tikai atliek ar smadzenēm savilkt teorētiski uzzināto ar dabā (tusiņā) redzamo un saožamo.
Par kefīra glāzi. Ja Tev no kefīra glāzes rodas >0,5 prom. ,tad, protams sodam! Kāpēc nē!?
Un visbeidzot par zāles metabolītu kvantitatīvajiem rādītājiem. Domāju, ka tādi nav ieviesti tikai tāpēc, ka zāle atšķirībā no etanola, ir neatļauta narkotika. Tātad pēc definīcijas tādu nedrīkst lietot, un tās metabolītiem pat nelielos daudzumos nav asinīs jāparādās. Tāpēc arī kaut kādas diskusijas par pieļaujamām normām ir liekas. Ja kaut kad nonāks pie zāles legalizēšanas, tad arī varēs sākt runāt par pieļaujamām metabolītu koncentrācijām.
Atbalstīts
Tēma: Sodi no fotoradariem
droši vien ka nav īpaši priecīgs... Bet ko tad Tavuprāt poliči nepareizi izdarīja? Aptur mašīnu - pilna ar zāles smaku, abet šoferis saka ka balts un pūkains... Analīzes uzrāda zāles esamību...
Ne velti lai nebūtu pārpratumu ASV daudzos štatos nevar auto salonā būt vaļējs alkohola trauks...
Tēma: Sodi no fotoradariem
nē, Sēne, Tavam draugam nevajadzēja aizvest zāles pīpmaņus uz policiju, ja viņam tas šķita pareizāk. bet tāpēc nevajag vaidēt ja uzķērās... Tā nu tas ir. Pats esmu bijis pamatīgā kaifa mākonī kad Indijā nācās dalīt taksi 10 h garumā ar diviem izraēļa bārniem kas ik pa laikam vilka kāsi...
Tēma: Sodi no fotoradariem
ak tad pogainie tos kas labprātīgi nedod kukuli piebaro ar magoņmaizītēm, appūš ar zāles dūmiem un tikai tad ved asinis pārbaudīt? Un kur tad paliek iespēja pa taisno asinīs vai tūplī alkoholu saliet?
Tev pa durvīm iet ārā bail nav? Ka tik lielais brālis nenovēro!
Tēma: Sodi no fotoradariem
Ja tev, Yetti, un Tev, Seene, būtu padomā ieviest koruptīvu shēmu un kāst no priekšzīmīgajiem autovadītājiem naudu - vai jūs neparūpētos, lai to var izdarīt arī ziemā?
Tēma: Sodi no fotoradariem
a iespēja ka mūsu versijas kastē ir sildītājs nav vienkāršāka?
nebūs, tas ir sevi izsmēlis,
pie kam ziema sūdīga, Igaunijas salas nebūs sasaldējušas ledu!
Tēma: Sodi no fotoradariem
nēnu protams incanti būtu redzet Vitronika, CSDD vai CP atbildi par šo jautājumu. Vai var vai nevar bildēt blakus. Zive jau pirms iegādes plātījās ka šitie aparāti varot tikt lietoti tieši tā, pa joslām.
Tēma: Sodi no fotoradariem
tā instrukcija ir tieši tādam aparātam kā Vitronikam ir? Vismaz vienu atšķirību var redzēt - mūsējie darbina pie zemākas temperatūras kā -5.
Tēma: Sodi no fotoradariem
Yetti rakstīja:
Palaidniex rakstīja:
Nu parādi man to pirmo nelikumīgo sodu, kas uzlikts pamatojoties Uz Zivteltronics fočeni?
redz kur ir un tas cilvēks taisās to pārsūdzēt:
www.bildites.lv/...
mnd? kas tur nelikumīgs pagaidām?
Tēma: Sodi no fotoradariem
Tātad ja kaut kur pasaulē šmaucas, tad automātiski arī pie mums to dara? Nēnu es saprotu ka tā ir iespējamība, jo viņiem ir aprīkojums, bet Tev arī visticamāk ir aprīkojums izvarošanai un tūkstošiem tādu rīku ir izmantoti līdzīgiem nodarījumiem...
Nu ko, tas labi, ka informē mūs par citur veiktajām nelikumībām ar FR uc rīkiem, tad nu skatamies CP un Vitronic cik nu iespējams uz nagiem!
Tēma: Sodi no fotoradariem
Seene rakstīja:
Palaidniex rakstīja: Sēēne, nav vienkāršāk (saturīgāk) panākt jelkādu ātruma ierobežojumu atcelšanu?
Nekā cīnīties par utīm tajā faktā, ka kāds (dajebkādam metodēm) mēģina to ātruma ierobežojumu pārkāpumu kontrolēt?
Citādi stulbi sanāk - cīnies par tiesībam pārkāpt likumu...
Par tiesībām pārkāpt likumu cīnies tu. Man svarīgi šķiet likumu ievērošana, ja neesi pamanījis. Tikai VISIEM un VIENLĪDZĪGI.
Ja tavuprāt ir pieņemam amatpersonu krāpnieciska darbība privātās peļņas nolūkos, tad diezgan maza jēga šai diskusijai.
pirmkārt, tikai Nezinīša Saules pilsētā visi bija vienlīdzīgi... Utopists, haha
otrkārt, tas ka amatpersonas pārkāpj likumu nenozīmē ka likumu drīksti pārkāpt Tu vai es... tālāk protams drīkst spriedelēt par samērīgumu....
Tēma: Sodi no fotoradariem
Seene rakstīja:
Seene rakstīja:
Bet te pamata spriedums: www.ag-dillenburg.justiz.hessen.de/... ,22222222-2222-2222-2222-222222222222
Sarežģīti viņiem linki... iAuto nesaprot. Lietas nr. 3 OWi 2 Js 54432/09
saisini ar ej.uz servisu
Tēma: Toyota CAMRY apskats :))
ko tas ar leksiku apdalītais nemaz napaskatījās uz visu to bagātību kad pepelacu pirka?
Tēma: Kādu auto izvēlēties?
Bracus rakstīja: Kurš var atbildēt uz sekojošu jautājumu.
No rīta piestartējot auto klimatkontroles displejā parādījās uzraksts DELAY un laiks kurš skaitījās uz atpakaļu no apmēram 3 minūtēm.
Kas tas ir un ko tas nozīmē?
klima gaida kad sisteemā būs vismaz kaut kāds siltums. Tak izlasi rokasgrāmatu!
Tēma: megalohatrons
drīz jau aizrunāsies līdz bozoniem, kas ir tik mazi, tāpēc īpaši asi un abrazīvi!
Tēma: Sodi no fotoradariem
Sēnes raksturojumam 100% der šodien žurnālā izlasītā vācieša atziņa par latviešiem: «Mans viedoklis ir tieši tas, kas visiem jāņem vērā, jo esmu saimnieks, kam viss skaidrs un kurš prot nekļūdīgi lemt. Taču neviens no tiem ķēmiem - politiķiem tur augšā neieklausās manī, un tāpēc es diemžēl neko nevaru ietekmēt.»
Tēma: Sodi no fotoradariem
sēne:
...Visi likumi ir jāskata pēc likuma gara, ne burta, ja mērķis ir kārtības nodrošināšana. Ja mērķis ir budžeta caurumu lāpīšana un personisko kabatu pildīšana, mani nekas neatturēs mest šiem pildītājiem ar tik akmeņiem...
TB - man šitas likums nepatīk, es to neievērošu, jeb - citi arī neievēro, es arī neievērošu, jeb - citur zāle ir..., tfu likumi pareizāki, značit pie mums nepareizi, tos neievērošu...
Tā, ja?