GPS

Goosh Reģ.: 04.06.2004

Man ir jautaajums...

Vai kaadam gadiijumaa nav GPS uztveereeja nu taada ko datoram piesleegt... trakoti gribeetu nedeeljas nogalee izmeegjinaat taadu lietu... vai pret kjiilu.... nu nezinu... negribaas jau uzreiz uz dullo pirkt... preciizaak lai nolemtu vajag saprast vai patieshaam vajadziigs...

 
1 2 3 4 5
HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

nja tikai "paleto" vinju tagad atkal tirgo pa dargo bija 135 tage 169

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: nja tikai \"paleto\" vinju tagad atkal tirgo pa dargo bija 135 tage 169

www.salidzini.lv/...

120Ls leetaakais...

Arii juuzoju XL un patreiz vismaz neredzu nekaadu iemeslu, lai paarietu uz kaadu labaaku/ daargaaku (kas diez labaaks tur vareetu buut? Kaadas liekas fiichas, kuras izmanto 1 no 100? )

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

kāds te nesen stāstīja ka lētā gala Tomi ir palēni utt...

kā īsti ir? gan jau ka kā pirmais gps ir oki, ne?

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: kāds te nesen stāstīja ka lētā gala Tomi ir palēni utt...

kā īsti ir? gan jau ka kā pirmais gps ir oki, ne?

Vieniigaa bremze, kas ir juutama ir pie iesleegshanas- shim meedz vajadzeet liidz pat 1.5min lai dabuutu signaalu. Un veel vareetu gribeet, lai shis aatraak paarrekjina marshrutu, kad pashauj garaam iecereetaa marshruta krustojumam. Bet kompsummaa value pret praisu ideaala

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Biju panemis patesteet.

Pamaniju gluku braucot cauri Bergiem TomTomam izbeidzas cels

Un uz Lugazu ielas Ivars rokas saputroja

Vai sie gluki vinjam softiski ir noversami?

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

www.youtube.com/...

šitais nav labāk par tomtomiem?

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Biju panemis patesteet.

Pamaniju gluku braucot cauri Bergiem TomTomam izbeidzas cels

Un uz Lugazu ielas Ivars rokas saputroja

Vai sie gluki vinjam softiski ir noversami?

Es gan jau pāris reizes esmu braucis no Rīgas uz Valmieru un man iņam nekas nav Berģos beidzies !

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

ta soseja jau vinjam ir ieksa

Valmiera gan vinsh putrojas

Redigejams vinsh ir loti vienkarsi

Paldies par ieteikumiem un atsaucibu!

Hesus Reģ.: 13.02.2002
0 0 Atbildēt

Kur jūs te visi ar tām navigācijām maldaties pa Latvijas daudzlīmeņu viaduktiem un ātrgaitas šosejām 4 stāvos???!!!

No Rīgas uz Valmieru ar navi!!! Nu jā tā neko.

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

ne jau visiem Valmiera ir dzimtaa pilsetele. man piemeeram Valmiera arii ir dzilji lauki, kur varu apmaldiities.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

tunos rakstīja: kāds te nesen stāstīja ka lētā gala Tomi ir palēni utt...

kā īsti ir? gan jau ka kā pirmais gps ir oki, ne?

Es stāstīju, un lēni arī ir. Te jau minēja, ka pašauj garām krustojumam un čau rasma - šis krīt panikā Ar 'vecākiem' modeļiem nesalīdzināt.

Bet kā pirmais gps der. Virzienu jau rāda. Tāpat kā ar 1,2 motoru arī var tikt līdz galapunktam, nu kaut kā tā

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

kura tagad skaitās pēdējā izārstētā Eastern_europe un Scandinavia kartes versija priekš Nokia telefoniem

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Tik un tā jebkurš PDA ir labāks par dzelziskajiem navi. Var izvēlēties ar kādu navigāciju braukt, daudz ērtak mainīt kartes, vieglāk iebāzt kabatā un paņemt līdzi. Var viesnīcā piekļūt internetam, jo pamatā visur ir WiFi - attiecīgi papļāpāt bez maksas ar mājāspalicējiem caur Skype. Un vēl daudz citas iespējas, kš jau datoram.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Ko tauta saka par šitādu verķi:

www.navigacija.lv/...

Vai nav par krutu Latvijas apstākļiem (pasaules karte nav vajadzīga)?

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nopērc telefonu ar GPS un būs tev. Nafig tādu mazu GPS aparātu, nu lab bača ilgāk iet, bet ekrāns mazs vienalga.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

papriekš pasaki priekš kam teu gps vajadzīgs?

Bracus Reģ.: 09.08.2004
0 0 Atbildēt

Kādam mērķim tev viņu vajag?

Es te nesen biju iegājis GPS PRO. Tur man čalis stāstīja ka šāda veida aparāti paredzēti sēņotājiem, makšķerniekiem utt. Braukt ar auto kā ar auto navigāciju ar šiem nebūšot ērti jo neesot neviens gudrs cilvēks kurš pasaka ceļu . Īsāk sakot karti rāda bet komentārus nedod. Pat neatceros vai varēja uzdot adresi.

Lai gan diemžēl ne vienmēr pārdevēji ir kompetenti par lietām ko tirgo.

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

Man viņš ir vajadzīgs, lai kompensētu slikto atmiņu. Lai reģistrētu manu klejošanu pa tumšākajiem Latvijas nostūriem. Pārsvarā mežam, lai atzīmētu kupicas, ceļus, grāvjus, lietaskokus u.t.t.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Man viņš ir vajadzīgs, lai kompensētu slikto atmiņu. Lai reģistrētu manu klejošanu pa tumšākajiem Latvijas nostūriem. Pārsvarā mežam, lai atzīmētu kupicas, ceļus, grāvjus, lietaskokus u.t.t.

tad vajadzētu derēt, tikai jāskatās cik smalka ir tā saucamā "pasaules" karte... ja tai navigācijai ir iekšā kāda no LV topo kartēm, tad vajadzētu derēt ideāli...

Kādas batareikas tam iekšā un cik tur, bija man eXplorist XL, it kā liels ekrāns, bet uzliekot uz max spilgtumu saulainā laikā, jāstaipa līdzi elementi...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 1 Atbildēt

P.S. un ne mazāk svarīgs, cik ērti ir līdzi staipīt ejot ar kājām, vai pietupjoties antena neduras vēderā, kā stiprināms jostas maks (katru reizi velkot ārā, vai antena neķersies aiz drēbēm, vai var piestiprināt citur, piemēram pie somas) ja ar akumulatoru, kā akku uzvedas pie "-" grādiem...

kaut kā tā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jā, arī svaram un izmēram ir nozīme - ja liels un smags, tad pat oriģinālais stiprinājums (velo, moča, quadricikla), "pa pempakiem", nespēj noturēt, aizlido pa gaisu "vienos vārtos"...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Gauss rakstīja: Man viņš ir vajadzīgs, lai kompensētu slikto atmiņu. Lai reģistrētu manu klejošanu pa tumšākajiem Latvijas nostūriem. Pārsvarā mežam, lai atzīmētu kupicas, ceļus, grāvjus, lietaskokus u.t.t.

Izklausās, ka vajadzība ir atbilstoša šada veida aparātam. Klejojot pa tumšākajiem nostūriem citu iemeslu dēļ, Garmini ir savu izturību, uztveršanas kvalitāti un bateriju dzīves ilgumu pierādījuši ļoti labi. Civilizētā vidē un navigācijā viennozīmīgi zaudē telefon-GPS, bet mežā ir diezgan neaizstājami.

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

Mežā Garmins - citur WAZE un arī palīgā var pasaukt ja pz dziļu mežā iestrēdzis būsi

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

uudza rakstīja: Mežā Garmins - citur WAZE un arī palīgā var pasaukt ja pz dziļu mežā iestrēdzis būsi

WAZE ir viens liels trūkums. 100% atkarība no interneta pieejamības.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti