Kārtot: Augošā secībā
1 2
smaidiigais 28.12.2019 7:46

Cienījamais pensionārs Nervons atkal kļūdās.

smaidiigais 28.12.2019 7:45

Pašpārvadājuma sertifikāts iekšzemes kravas pašpārvadājumiem nepieciešams tiem pašpārvadājuma veicējiem, kuri vēlas veikt iekšzemes kravu pašpārvadājumus ar kravas autotransportlīdzekli, kura kopējā pieļaujamā masa, ieskaitot piekabes, pārsniedz sešas tonnas. Piemēram, uzņēmumam jānogādā saražotā produkcija no ražotnes Liepājā uz noliktavu Rīgā

smaidiigais 14.12.2019 17:24

Incanti, kam darbam pērk q7? Drišana.

smaidiigais 16.11.2019 6:43

Tas nav būtiski, tieši pie cik km katram. Svarīgi ir vidējais.

smaidiigais 01.06.2019 15:55

dacia logan dīzelis no 2007. gada. kalpoja kā 'bulku vāģis', tad, no kāda 2012. gada - kā ģimenes 2. auto. Kopā nobraucis gandrīz 300000 km. Pirms 2 gadi uzmetās rūsa uz durvju apakšām, Iztrinies cauruks kondicioniera trubai. Nestrādā ABS. mainīti rata gultņi, aizm. atsperes un amorti, Izsēdēts salons.

dacia lodgy dīzelis no 2017. gada. Nekādu piezīmju pagaidām. Tiek lietota Krown antijkorozija, ņemot vērā pieredzi ar iepriekšējo.

smaidiigais 25.03.2019 11:08

tas bija testa jautājums uz inteliģenci, mans mīļais oponent.

Remarks ar to domāja - un to saprot no konteksta, ja tu zini, kas ir konteksts - ka lai kur tu ietu, galā būs patiesība - un pats būsi beigts.

Bet par aklo ticēšanu - Tu esi izvēlējies, kam akli ticēt, ne es. Jau ieskicēju jautājumus, par kuriem var un vajag diskutēt.

Bet tu esi pieķēries dažiem faktiem, kas ir strīdīgi, un tālāk par tiem nespēj iedziļināties.

Viss, ja gribi diskutēt, tad turpini, bet ar pārējiem šejienes āmurgalvām.

mana parole 123456, vairāk mani šeitan neredzēsiet.

smaidiigais 25.03.2019 10:30

pats neizvairies.

Atbildi vai uzskati visu zinātni par meļiem un /vai uzpirktiem muļķiem?

Bet vispār - turpini vien dzīvot savā šaurajā aizgaldā.

Katra ceļa galā stāv dievs un tevi gaida (C) Remarks

smaidiigais 25.03.2019 10:28

Prasi Hokingam, vai izlasi VISUS viņa darbus, nevis tikai www citātus.

smaidiigais 25.03.2019 9:39

Nekas nav neatgriezenisks, jautājums ir tikai par laiku, kad process var apstāties.

Jau par to runāju - tikai tu un tevlīdzīgie neklausās. Laika skala ir tāda, ka mums personīgi jau nekas, bet cilvēcai kā tādai būs grūti laiki.

desmiti tūkstošu gadu - mūsu 'civilizācijai' ir knapi 5000...

smaidiigais 25.03.2019 7:39

Bradypus:

Galējie radikāļi uzskata (A) ka cilvēks darbība maina klimatu vai (B) cilvēka darbiba klimata izmaiņas neitekmē un abas puses pretiniekiem pieskaita uzskatu, (C) ka cilvēka darbība ir viens no ietekmējošiem faktoriem klimata mehānismā, bet nevienam nav ne jausmas par šīs ietekmes īpatsvaru un doma, ka cilvēks spēj kontrolēt klimata izmaiņas ir arogance, nevis apokalipse.

Vārdiņu bārstītājs Tu esi, vecīt.

Arogance, ja nu tā ir īpašība domai, nevar tikt salīdzināta ar apokalipsi tādā teikumā. Apokalipse nevar būt domas īpašība.

Bet, ja par tēmu - tiešām Tu uzskati, ka visi zinātnieki, zinātniskie institūti, pētniecības organizācijas un universitātes uz šīs planētas - visi, kas mums stāsta ar datiem un datu analīzi par globālajām klimata pārtmaiņām - visi ir vai nu uzpirkti, vai muļķi, vai abi kopā? Tiešām?

Es tomēr sliecos domāt, ka nav dūmu bez uguns, un homo sapiens ietekme uz vidi ir pierādīts fakts.

Var un vajag diskutēt par to, kādos tempos, kādā apmērā, un kādas sekas tas rada un vēl radīs.

Nenoliedzami, kā visur homo sapiens sabiedrībā, ir arī šarlatāni un izmantotāji, kas pat aizzieģelētā ellē pratīs labi dzīvot, tie, kas pelna no trauksmes celšanas.

Ir strīdi un diskusijas par to, vai saule un atjaunojamie resursi var vai nevar nodrošināt augošo pasaules patēriņu, vai atomenerģija ir vai nav labāka par saules enerģiju, utt.

Bet izvelc savu sasodīto smadzeņpodu no turienes, kur tu to esi iebāzis - laikam jau psedozinātnes jūķūba lapās - un paskaties apkārt - CO2 izmeši ir jāiegrožo, un jo ātrāk, jo labāk.

Es beidzu.

smaidiigais 20.03.2019 17:02

Nu Tu laid... Kā tad iedomājies - aiznākamgad ap pusdienlaiku visā Eiropā būs vidējā t vienkārši kā Indijā, un tas viss principā bez jebkādām sekām?

smaidiigais 20.03.2019 8:34

Fufelis. Plātnes visu laiku kustas. Nav tādas 'sadursmes'. Lēnām bīdās kopš sākta gala.

smaidiigais 20.03.2019 8:33

Mums kā homo sapiens interesē, lai laika apstākļi būtu +/- kā pēdējos 10000 gadus, un tieši to jau mēs laižam dēlī pašlaik. Juras laikmets k;a arguments te diez ko nederēs.

smaidiigais 20.03.2019 8:31

Saprotu Tavu sarūgtinājumu,. bet Tev nav taisnība.

Ko Tu sacītu, ja es no Siguldas brauktu, un tur liku mašīnu katru dienu? Arī būtu tik pat mierīgs, vai kaut ko pasāktu, lai es tur neiktu auto?

smaidiigais 19.03.2019 23:22

Labi, tad ko Tu iesaki darīt tādam policistam, kas ieradies tādā vietā, kur pēc fakta visi, kas nolikuši mašīnas, ir tās nolikuši nepareizi pēc CSN?

smaidiigais 19.03.2019 22:31

forši tu runā, bet vai pats esi ratiņos vai ar bērnu ratiem tur braucis, kad kāds spiežas virsū ar savu megavāģi?

Jā, saprotu tavu sāpi, bet tas, ka līdz šim jūs tur lika mierā, nekādi neattaisno tos mašīnu licējus.

smaidiigais 19.03.2019 22:02

Nu, ja tā tiešām ir vieta, kas ir linkā uz google bildi augstāk, tad stulba un nožēlojama ir ņaudēšana par to, ka tur neļauj piebraucamo ceļu izmantot par automašīnu sāvvietu!

Ja visi tur smuki stāv, tad katram, kas platāks par Bīna Mini ir jābrauc pa ietvi - un kur tad Tavuprāt lai paliek kājāmgājējs, vai ratiņinvalīds, vai jaunā māmiņa ar bērna ratiņiem?

smaidiigais 18.03.2019 15:08

Tu visas zīmes un punktus atpazīsti pēc numuriem, jeb skatijies 'grāmatiņā', o visgudrais internetgudreli?

Nu nokļūdījās cilvēks. Tad paskaidro, nevis drukā numurus, tāpat kā marasmātiķis Vernons

Pa labi šeit drīkst.

Zīmes dublē horizontālo apzīmējumu gadījumiem, kad ir liels sniegs.

Tai pašā gugle var redzēt, ka 2011. gadā tādu zilo zīmju nebija.

smaidiigais 12.03.2019 12:44

Imho dzīvoklis panelenē ir stulba lieta, lai vēl par to maksātu naudu. Īrēt, īstermiņā, vai varbūt pat vidēji garā termiņā, teiksim, gadus piecus, bet, ja jāpērk NĪ, dzīvošanai, tad tikai sava māja. Bet, protams, var būt izņēmumi, piemēram, ja cilvēks dzīvo viens.

katrā ziņā, iedzīvotāju skaitam strauji neaugot, dzīvokļi dārgāki kaut kā nevarētu palikt. Lēnām kāpt vērtība +- inflācijas robežās, tas jā, bet tas ir viss.

smaidiigais 12.03.2019 8:35

Anglijā sākotnēji karstais ūdens nāca no atsevišķas tvertnes mājas bēniņos, kas nebija hermētiska. karstais nebija dzeramais. Lai ūdeņi nejauktos kopā, bija divi atsevišķi krāni. Tagad? Vairumā remontējamo un jauno māju vairs neliek divus krānus, un va;ļējās ūdens tvertnes vairs nav atļautas. Divi krāni, kur vēl ir, ir vai nu sen neremontētas vietas, vai nu īpašnieka tradicionālie uzskati.

Tā kaut kā.

smaidiigais 12.03.2019 8:29

Daudziem auto eļļas noliešanas skrūvē ir magnēts, tas ir pašā apakšā, un savāc, ko var savākt. Ja Tev nav zēļ tērēties mazvajadzīgiem sūdiem, tad liec. Sliktāak nepaliks.

smaidiigais 12.03.2019 8:28

mans stāsts: septiņos treknajos gados ienākumi mums, vēlo divdesmit un agro strīsdesmit laikā tikai auga. Dzīvojām mazā, vecā mājā, bija darba auto, bija līzingā ņemts savs. Ienākumi auga. Paziņas, vecāki mudināja ņemt kredītu un celt lialāku māju, vai būtiski paplašināt esošo. tagad paši brīnāmies, kā mēs nepakļāvāmies sabiedrības spiedienam, un neko tādu nedarījām, uzturējām māju tikai darba kārtībā. Ja būtu paņēmuši hipotēku - un bankas gluži vai uzbāzās ar to - krīzes laikā tad būtu bijis vai nu neiespējami, vai ļoti grūti savilkt galus.

Tagad? Mums ir cita, ļoti liela, veca māja pašu izremontēta pēc savas patikas ļoti labā vietā. Kredīta nav. Jo izvēlējos pelnīt mazāk, bet vairāk strādāt sev. Un veco mājeli izdevās labi pārdot.

Morāle? Katram savs. Man patīk mans brīvais režīms. Daru, cik gribu un kad gribu.

Nav jārada CO un NOx braucot katru rītu sastrēgumstundās uz nezinkurieni

smaidiigais 11.03.2019 21:09

Biju iznomājis e up uz nedēļu, ziemā. Reāli 95 km ar uzlādi.

smaidiigais 11.03.2019 10:46

Tu sevi par profesionālu domātāju sauc? Tad savus uz datiem balstītos pētījumus lūdzu studijā.

Uz Tevi var attiecināt visus p'[armetumus, ko vēlies piedēvēt citiem.

Tieši zinātne jau saka, ka ir slikti, bet valdības ''kepurojas pretī, ka vēl kādu laiku jāpaķepurojas. Viss, ko mēs (ne) darām pašlaik ir tāds kompromiss starp interesēm

smaidiigais 10.03.2019 7:43

Pēc Tavas loģikas sanāk, ka, ja cits izgāž mežā kravu mēslu, pa mašīnas logu var izlidināt druciņ atkritumu.

1 2

Lasītākie raksti

Jaunie raksti