Nē. Ekonomika kopumā tos tavus uzskaitītos nepazaudetu. Ļaudis tos iztērētu citur.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Nē. Ekonomika kopumā tos tavus uzskaitītos nepazaudetu. Ļaudis tos iztērētu citur.
Nedaudz ar humoru, bet nočiepts no: www.youtube.com/watch?v=_DNNIB_PdaA&ab_channel=JayForeman Derīgi iemesli, lai brauktu ar auto lielā pilsētā: Mēs esam četri vienā mašīnā Es piegādāju klavieres Esmu invalīds Tūlīt pēc tam braukšu u Latgali Ir Ziemassvētki Mana sieva tūlīt dzemdēs Man aizņmetu 4 reiz vairāk laika ar sabiedrisko Esmu policis Nederīgi iemesli, lai brauktu ar auto lielā pilsētā Ir auksts Es gribu klausīties Radio 2 Man mana mašīna tiešām tiešām ļoti patīk Es ienīstu citus cilvēkus Braukšana ir normāla, liec mani mierā Es jau samaksāju par savu mašīnu, tāpēc labāk to lietošu Esmu pārāk pilnā lai mītos ar velo
Man nemaz doma nebija mēģināt tandēmu iedabūt vilcienā, jeb, pareizāk sakot, to domu ātri atmetu. Vilcienos var iedabūt iekšā tikai dažus velosipēdus. Ne tur infrastruktūra uz perona atļauj, ne vagona izmēri. Siguldā nereti varu novērot kādu grupiņu, kas nesaprašanā vēro pasākumu, pāris reižu esmu palīdzējis viegli apjukušiem ārzemju jauniešiuem dabūt iekšā/ārā. Resp, kā satiksmes veicināšanas pasākums sabiedriskais+velo pašlaik smagi klibo. Der tikai pāris reižu gadā, izklaidei.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
vai lai uz paneļa skaidri redzama infa, kur un kas ir izdedzis
Esi nu vīrs, un atzīsti, ka rupji un apzināti meloji. Tas ir tas pats, ko tu mēģini piešūt katram, kas diskusijas karstumā kļūdās paviršības vai nezināšanas dēļ.
Pārcelies pats uz Pērnavu. Tur taču zāle ir zaļāka, un kovida arī droši vien nav.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Tā dacīte tiek trenkāta max 5 min braucienos pa pagasta centriņu. Kondicioniers neuzspēs neko jūtami atdzesēt, tāpēc tā. Un līdzīgi arī ar ABS. Šoferētājs jūtas labi tāpat. Par logu. Ja gadās iegādāties / mantot māju, kurai logs ir tur, kur jaunajam saimniekam tas šķietās nevajadzīgs, tad gadās, ka tāds tiek aizmūrēts.
Te bilde no poļu '6 joslu bāņa, ko būvē Lietuvas virzienā'
Bradypus rakstīja: Laikam aizmirsi pieskaitīt to joslu aiz baltās svītras... Normālam bānim ir 3 joslas katrā virzienā - divas aktīvas + viena rezerves. Rezerves josla ir arī mūsu "Siguldas bānim", atšķirībā no Jūrmalas virziena, lai gan tehniski šīs abas šosejas ir vienāda - 6 joslu platuma.
Aizklapē ielu nenozīmē, ka uzspiež visur skriet ar kājām. Kā jau minēju, dzīve un vide mainās, bet tu puksti savā sulā kā tāds vecs perdelis.
Tev kāds to uzspiež?
Dzīve nekur nav bez garoziņas.
Atbilde ir tikpat acīmredzama, kā tava nespēja to ieraudzīt. Būs plāni, varēs ubagot naudu visur, sākot no budzēta plānošanas, beidzot ar Briseles koridoriem.
Vide mēdz mainīties, ja nespēj to pieņemt, tad ir jàmaina dzīves vieta. PN. Kas vainas dārzam būvbedres vietā?
ES GRIBU!
Brady ir spēja izraisīt kašķi ar jebko par jebko. Pat sūda potašs derēs.
Un apdrošināšanas brokerus
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Nu kā lai ieskaidro? Ja tāds autoss būtu noperkams bez kondic. un ABS, tad būtu tāds nopirkts. Tapec tagad netiek remontêts. Tas, kas netiek lietots. Saprati?
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
taviem vārdiem runājot 'nopist' to dacīti ir paredzēts līdz galam, un tad uz lūžņu laukumu, tas ir, gaidām brīdi, kad remontu izmaksas pārsniegs saprāta robežas. Līdz šim - 13 gadi un 350000 km - nekādas robežas sasniegtas nav. Jeb. ja topika virsrakstu skatamies - vēl joprojām Dacia Logan ir visuzticamākamais auto par vislabāko cenu. Kondicionierim jānomaina porainā alumīnija truba, un lai strādātu ABS (laikam) jāskata pakaļas ratu devēji, bet, kā jau minēju, tā nav prioritāte.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
tu par to, ka manam bulku vāģim nedarbojas abs? Tā ir apzināta izvēle, nekāda sakara ar atļaušanos.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Saremontēt to lamatu viņš nevar atļauties
Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?
Sapņo vien. Tie vecie neizbēgami izbeigsies, kad jaunu vairs nebūs, bet gan tev gan man visticamāk vēl pietiks. Kādus gadus 20 gan jau vēl būs i benzīna, i dīzeļa braucamie. Pēc tam jau tā būs eksotika...