Un cik 'reālo maksātāju' vidēji ir R-eiropā? Ja tu domā populācijas vecuma struktūru, tad R-eiropā maksātāju ir vēl mazāk, vai ne?
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Un cik 'reālo maksātāju' vidēji ir R-eiropā? Ja tu domā populācijas vecuma struktūru, tad R-eiropā maksātāju ir vēl mazāk, vai ne?
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Ir aplami ekstrapolēt savu pieredzi uz jaunāko paaudzi. Mūsdienās ar mīksto sakabi vilkt kaut ko tādu gabalu nav prāta darbs. Mani ir vilkuši 40 km pa pustuksnesi Mongolijā. Uz motocikla, un ar motociklu. Un?
Tēma: Slepeklis riepas
Kā, neviena mīnusa? Viens, itin brangs - plānā galdiņa urbējiem jāmaksā arī par kliņģera caurumiem.
Parāda kopējo nodokļu līmeni salīdzinoši ar citām valstīm, ne jau to, cik katram individuāli no savas aldziņas. Te viens vaidēja, ka gribot uz Rietumeiropu. Tur nodokļu ir vēl vairāk. Vidēji
www.forbes.com/sites/niallmccarthy/2017/11/29/the-countries-most-reliant-on-tax-revenue-infographic/ Nodokļu ieņēmumi no GDP kaut ko parāda. Latvijā ap 30%, EU vidējais: ap 34% www.oecd.org/tax/tax-policy/revenue-statistics-highlights-brochure.pdf
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Dumjš jautājums. Ir Reno twingo un ir Nissan Patrol.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Ir jau arī tādi, vismaz man tāds ir. Tiesa, neatceros, kad un no kurienes tas ienācās saimniecībā, bet izmantots ir pāris reizes. Reiz ziemā Hīumā salā vajadzēja saplīsušo aizvilkt līdz pēdējam prāmim, lai tajā salā nav jāsēž pa nakti - pa apledojušu ceļu bija jāpavelk tā, ka velkamā pasažieris bija tiešām aptaisījies no bailēm
![]()
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Definē kas ir 'labāk'.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
Pasaki, kas ir tavi kaimiņi, un es sapratīšu, ko par tevi domāt, haha
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Šoferim, kas ne reizi nav vilkts / vilcis tāds piedāvājums var izsaukt bailes. Drošāk evakuators.
Tēma: Parunāsimies par LIETOTIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena

Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?
redzi, es redzu kā te pa maniem laukiem 3.14sās tādi vietējie mshi ar saviem auzīem un behām. Esmu pie sava meistara arī tiem apakšā palīdis, un kopēji esam ieņirguši par sa3.14stajām peikarēm un bremzēm. Ja arī atrodas kāds ciknecik sakarīgs eksemplārs no tiem vecajiem aužiem un fofāgeniem, tad brīnumu dabā nav, lai viņu uzturētu cienīgā stāvoklī tāpat viņš ir jāstutē un jāskrūvē. Es kopš 2007. gada esmu priekš sevis atklājis, ka dacija āluj man aizbreukt tieši tik pat tālu, un tai NEKAS nenotiek. NEKAS. PILNĪGI NEKAS ārpus sakarīgiem rāmjiem. Jā, vecā, 2007. gada dacīte nupat sāk ciest no vecuma demences, ABS vairs tai netiek remontēts, tāpat koniškas truba kaut kur ir pušu, bet tā kā viņa izvadā žāvētu gaļu pa vietējām bodītēm, tad it pajāt, ka tā. 2016. gada Dacīte vēl koprojām, pie 120000 km ir uz vecajiem bremžu klučiem. Tādas mašīnas man manos 25 gados pie stūres nav bijis. Tikko mainīuju zobsiksnu pie sava vietējā meistara. Laikam kādi 150 eiro bija jāmaksā. Cik ir 2016. gada fofāgenam? Droši, ka dažādi, bet tik pat droši, ka vairāk. Un tāpēc es nekautrējos teikt, ka metiet 'prestižu' pie malas, un dieva un sava finansu miera labad izvēlaties maksimāli vienkāršu mašīnu. Ja varat atrast /nopirkt 1990. gada audi 80 ar kādiem 50000 km - pērciet to. Tikai tāds droši vien nemaksās mazāk kā 2018. gada dacija ar 50000 nobraukumu.... Bet pirkt vecu, nojātu da jebko, vai tas ir audi, vai zaz, ir - maigi izskatoties, stulbi. Pie kam vēl tagad - ielauzīs lielāku nodokli.
Ja ir tā, ka klientu pietiek, tad var likt liegumus pa labi un kreisi.
Man ir brīdinājums par strauju bremzēšanu. Nu, ja kāds izlec priekšā, tad jau laikam ir jābremzē, ne? Fan, par cik jāpārsniedz ātrums, lai būtu bans?
Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?
transportlīdzeklis ir transportlīdzeklis. Pārsēsties var jebkādā virzienā. Jeb tev obligāti šķiet, ka pislonim autoīpašnoekam obligāti jāsāk pēc autoskolas ar Polo, un jābeidz pie kapu vārtiem ar Audi A8?
Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?
Paldies. Man bija interesantāk palasīties par ikgadējām nodevām. Drusku sadārdzinās pasākums. Ir punktiņš par 'vienass piekabēm'. 60 eiro gadā. Gribas cerēt, ka esmu kaut ko nepamanījos, un ar nodokli apliks smago auto piekabes, nevis visas dārza tačkas!
Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?
tu drusku jauc Volgu nevarēšanu nopirkt vispār, ar salīdzinoši nelielu pret vidējo algu nodokli, ne?
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
var jau ieviest formēšanu 5 min, bet pēc tam uzlikt obligātu stāvēšanu malā 30 vai 60 min - tas būtu interesanti![]()
Tēma: Vecajiem dīzeļiem gals?
visekoloģiskāk un visekonomiskāk esot vienu auto eksplautēt tik ilgstoši, cik tas ļauj(as)... Varbūt vairāk pirks jaun(āku)s, un brauks ilgāk.
Tēma: Parunāsimies par JAUNIEM auto. Jūsu pieredze - kuri auto ir visuzticamākie, kuriem labākā cena
da tur ne jau vin pārmuhļīts. Sludeklī tīši vai netīši ielikts cits, lai aile nav tukša. Konkrētajam eksemplāram iespējams vēsturē kāda avārija slēpjama.
Tēma: Šofera dienasgrāmata.
Reiz redzēju, ka pogainie nopogā vienu šādu aizmāršu. Un mani reiz noņēma no trses, kad bija izdegušas abas aizmugures gabarītlampas. Ja redz, tad jau noņem. Bet pogaino maz. Nesaku, ka vajag vairāk. Vajag neprognozējamāk.