a wot tas ira cucibas likums, ka visas interesantās mašīnas ir tās, kuras nepārtraukti jāskrūvē, bet garlaicīgās iet un iet un nesāk lūzt
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tēma: Range Rover
a wot tas ira cucibas likums, ka visas interesantās mašīnas ir tās, kuras nepārtraukti jāskrūvē, bet garlaicīgās iet un iet un nesāk lūzt
Tēma: Range Rover
ja šitā sadomājas un tomēr nopērk tad beigās tomēr tik traki nav!
pneimopiekare vājš punkts
visvisādi elektro gļuki
kaut kas pabriesmīgs dzirdēts par izjukušām dārgām sadales kārbām
ja pats domā līdzi tad jau nav sliktāk kā ar kuru katru auto
paguglē kādu UK landroveristu forumu
Tēma: Range Rover
atbilde uz visu augstāk minēto ir: jā! Jā, ir labs bezceļā, un jā, lūzt viss kas nevar salūzt. Daļas dārgas, meistaru maz.
Tēma: Apzeltīšanas pakalpojumi
DekstersFF rakstīja:
Pirmais rakstīja: sakiet, vai pie jums var apzeltīt sābu? cikilgā laikā? un cik tas maksās?
No kuras puses?
no apakšas
un motortelpu
kokiem kā zināms ir 2 gali...
ir jau arī taisnība, ka mūsu platuma grādos uzņēmēji vēlas peļņu platāku kā tai pašā Norvēģijā...
iemesli? Daudzu iemeslu summa. Riski te lielāki, tirgus mazāks, un pēcpadomju sindroms - visu uzreiz vajaga! - arī spēlē lielu lomu!
bet iEdgar, tur nu tu ar laiku cerams sapratīsi, ka visas izvazātās fabrikas nebija konkurētspējīgas, un tajā, ka tās izvazāja, vainīgi ir tikai padumjie padomju pārpalikas menedžeri, kas nemācēja pārprofilēties, vai nevarēja. Piemērs ar tavu mīļo stikla fabriku, ka vietējie nespēja saskatīt, ka vācietim rūp tikai iznīcināt konkurentu ir visai pamācošs. Bet tas viss ir jāuzskata par sava veida cenu ko maksājam par mācību.
Bet tavs Bosnijas veterāns lai iet labāk malku cirst. Iedomājās drusku pažvadzināt bruņas un tad mums viņš visu mūžu jābaro?
draco rakstīja: nez, vinjiem vaacijaa buutu jaabuut pulka tiem suuknjiem, imho. pa cik neesmu 100% paarliecinaats, ka tas suuknis ir pilniigi ok, prasiit pa jamo 3ciparu summas kautkaa kauns, a suutiishana uz de a pastu viuen izmaksaas ne 10 un ne 30eur...koroch, man liekas, jeegas de ebajaa likt nav....?
par hidraulisko suukni - doma laba, tik man pilna garaaza jau piekraameeta ar grabazaam, no kuraam vareetu kko deriigu uztaisiit, da tikai laika vai gribeeshanas muuziigi nav taa ka ja nu kaads grib pressi naudas drukaashanai taisiit vai veel ko - welcome
man kā reizi pa druskai vaig presi ko no āboliem sulu spiest, bet kkā neiebraucu priekš kam tur degvielas sūknis?
Tēma: Sodi no fotoradariem
Seene rakstīja:
DekstersFF rakstīja:
Kā jau minēju piemēru ar apkrāsoto FR Murjāņos, tas pierāda, kādi deģenerāti ir mūsu sabiedrības sastāvā.
Cerams, ka tos mērgļus saliks aiz restēm pasēdēt, gan agri vai vēlu atklāsies 'varoņi'.
Vilku likumi - pretlikumīga rīcība pret pretlikumīgu FR izmantošanu. Kamēr ierēdņi nepadarīs FR izmantošanu likumīgu, tā vietā, lai aicinātu uz prettiesku izrēķināšanos ar pārkāpējiem, es būšu šo "varoņu" pusē, jo acīmredzot ierēdņi ir pārāk korumpēti, lai jebko saprastu "pa labam".
tev, pareizais, neienāk prātā, ka tas, ka FR (tavuprāt) ir kaut kas nelikumīgs, ne ar ko neattaisno kādas citas nelikumīgas darbības?
Pie tam, pats radars, Vitroniks, Teilāns, un varoņi kas kastes sargā jau nedara neko nelikumīgu. Sodus piespriež Policija, un kaut ko pa vidu dara arī CSDD. Tad kāpēc jādemolē FR, kas dara derīgu darbu? Ja musini, tad dari to kārtīgi, ej ķer to Allu un ar grafiti izkrāso viņai fasādi! Vai CSDD fasādi...
Tēma: Sodi no fotoradariem
tiešām diskusija ir manāmi neauglīga.
Atkārtošos, bet tie pārdesmit lati ko uzliek īpašniekam par vadītāja pastrādāto ir tikai mazmazītiņa daļa no visādām citādām ar CP un auto lietām saistītām nejēdzībām, ne un puslikumībām utt.
Tāpēc cepties par to ir liet eļļu ugunī, tikmēr aiz kokiem napamanīsi ka mežs jau nocirsts...
Tēma: Trakie tramvaji! :D
nu ja sabiedrisko atstaaj kur ir, tad protams sanaak murgs. kas vini par taadaam sveetaam goviim? Piemeers Avotu iela, buutu tur abas joslas uz centru, bet nee, daziem sabtransiem pa godu iela staav pustuksa
Tēma: Trakie tramvaji! :D
Rīgā ir ideāli priekšnoteikumi lai lielu daļu centra ielu pārtaisītu par vienvirziena ielām - tad piem. Valdemāra un Čakmarijas iela būtu ar normālām 3 joslām katrā virzienā.
Bet kur nu tādus radikālumus...
Tēma: Trakie tramvaji! :D
tadjau labāk visas baronielas garumā sliedes iegremdēt. Jo, ja jau bagātā Rīga ir iepirkusi 40 ciktur metrus garus tramvajus...
tas tā, pa smieklam. Bet vispār - labāka un lētāka risinājuma par paaugstinājumu visas joslas platumā diez vai būs. lai blondīne nebrauc nost tur var barjeras salikt - pasažierim jau tik šķirbas pret durvīm vajag!
draco rakstīja: vandoties pa garaazu uziets augstspiediena degvielas suuknis prieksh mazaa vaacu kravinieka IFA multicar 25, kaa arii rukovodstvo po ekspluataciji .
ja nu peeksnji kaadam nodereetu - piesakaas, zheel taadu precision mantu metaalaa nodot. dazi multikaari pilseetaa veel paretam ir redzami braukaajam...
liec vācu ebajā
Tēma: Sodi no fotoradariem
man bij no nomas firmas pārsimt eiro par fotosesiju uz vācu bāņa - kādi 5 gadi apakaļ. remontvietā bij 60 zīme, pārvietojams radars bez kādām zīmēm. remontēja kaut kādu tiltiņu, nu un pārsimt metru garumā 3 joslas bija pārtapušas uz divām. Piecos no rīta pie nekādas satiksmes izgāzu tur cauri 'gāzi nonoņemot'...
Tad ko, man ar vajadzēja plēst matus no drisas un brēkt, ka tāpēc ka nebija brīdinājumzīmes es ātrumu nepārkāpu, un vispār jau tas nevienam netraucēja?
Tēma: Sodi no fotoradariem
pilnīgi bezjēdzīgi mandomāt ir tie stacionārie skārda skapji ar savām brīdinājumzīmēm. Vajadzēja lai visi 180 FR klīst pa visu valsti, nevis tikai pa fiksētajām vietām, un mainītu vietas 5 x dienā. Tad būtu atdeve - un visi pēkšņi mācētu braukt ievērojot atļauto braukšanas ātrumu.
Piedevām tie stacionārie tač nevar nekādu piķi ne Vitronikam ne budžetam nest, ja visi zina, kur tie ir ir jābūt ārprāc cik lielam bremzem vai ļoti vienaldzīgam lai nesabremzētos.
Tēma: TUC-TUC/TUK-TUKs
Yetti rakstīja:
smaidiigais rakstīja: mini moke dārgi jo dārgi ira
var uztaisīt jaunu, izmaksās ap 8000 ls, bet kā piereģistrēt nezinu...
Taisi projektu, apstiprini uttt
Ja ko tādu sāksi no 0, pieļauju, ka pēc gadiem 5 izkustēsies no sākumpunkta...
es protams to nedarīšu...
ja arī darīšu, tad pirktu Anglijā 60. gadu Moke papīrus, un būvētu uz tiem
Tēma: TUC-TUC/TUK-TUKs
mini moke dārgi jo dārgi ira
var uztaisīt jaunu, izmaksās ap 8000 ls, bet kā piereģistrēt nezinu...
Tēma: Kādu mašīnu uzvēlēties?
protams ka 'pietiekoši laba' bet ne jau 'labākais piedāvājums'
Tēma: Sodi no fotoradariem
recluse rakstīja: content21-foto.inbox.lv/...
ko. Lubānas ielā pie 70. nama atļautais ātrums ir 0 kmh?
Tēma: Kādu mašīnu uzvēlēties?
nu tu dod... meriva - tas izvalbītā ķengura un bruņu rupuča krustojums... labākais mazpiedristo apeņu piedāvājums?
Tēma: Trakie tramvaji! :D
Palaidniex rakstīja:
Bucefals rakstīja: 2 Palaidnieks=>
Braucot pa gaisa tiltu (u.c. līdzīgās situācijās) es arī braucu ar vienu ratu pa sliedi, jo mazāk drebina. Kad kāds nak pa otro joslu, cenšos laicīgi normāli ieņemt pirmo joslu, lai visi tiek garām. Arī tajos gadījumos, kad pa otro joslu braukt aizliegts, jo vēl nav pienācis ķieģeļa \"nedarbošanās laiks\". Problema ir vienīgi tad, ja tajā brīdī, kad vajag ievilkties atpakaļ savā joslā, tad sastrēgums nekustas. Bet tā ir ļoti reti.
Ja pašam gadās priekšā \"atriebīgais autobuss\", tad nepakautrējos uzbraukt ar vienu ratu uz pretējām tramvaja sliedēm, cerībā, ka pretimbraucošie ievēro savus \"ķieģeļa\" laikus.
Pagaidām problēmu nav bijis, vienmēr asmu ticis tur kur vēlos un tad kad vēlos.
Esmu redzējis kas notiek kad pa priekšu kāds mēģina apsteigt (tomēr laikam apdzīt) autobusu izmantojot pretējā virziena sliedi, bet tilta galā parādās tramvajs...
Interesanti - ka tajā situācijā būtu vainīgais - ja vieglo tomēr iespiestu starp autobusu un tramvaju?
Droši jau ka atzītu vieglo, ja tas lūk iebrauca pretējā tramvajsliežu joslā, bet autobuss lūk drīkst nepamatot braukt pa vidējo no 2 joslām...
tur varētu oficiāli atzīt 4 joslas, bet sabtransam vienu!
Tēma: Sodi no fotoradariem
tādi ir bijuši vienmēr, tik agrāk viņi sabremzējās pie jebkuras zaļas vestes pamanīšanas...
Tēma: HYUNDAI GETZ servisi
msh rakstīja: Šajā forumā jau kaut kad bija lasāma cilvēku pieredze, kas notiek ar kaut kādiem tukšoniem un santa fe, ja ar tādiem dara to, ko ar kujdajiem domāts darīt - brauc - aizmirsu kurš te bija tas lietotājs, kurš pēc dažu gadu lietošanas pārdeva, jo baidījās ka glāzes rūsas dēļ neizjūk
Protams, gadās arī tādi cilvēki kā manas muteres vecis, kas nopērk jaunu kujdaju nevis dēļ vajadzības gadā braukāt 50+ štukas, bet vienkārši tāpēc, ka veikalinga speciālisti iestāstījuši ka tā ir mašīna un piedevām jauna... Gan šaubos ka tādu ir daudz
vaitad visas mašīnas ir tikai 50+ 'štukām' gadā?
piemēri par mazmašīnu, kas nebūt nenobrauc daudz:
a) cilvēks gados mazpilsētā, brauc tik uz bodi un atpakaļ
b) mašīna tikko tiesības nolikušai studentei, kas ikdienā tapat pārvietojas ar riteni/tramvaju
c) otrā / trešā mašīna biezā ģimenē ar ko suni uz treniņu vest
utt utt
Tēma: HYUNDAI GETZ servisi
Chankaishi rakstīja:
smaidiigais rakstīja: eu! ir kāds kas pērk lietotus gecus!
A par tēmu - derēs jubkurš serviss kas patīk pēc skata. ..
Domāju, ka tas nemaz nav tik slikts pirkums. Visi viņi lielākoties iegādāti Latvijā uz līzingiem, garantijas apkopes, nupat garantija beigusies, vēsture pietiekoši caurspīdīga. Nav kā mazlietotam Vācijas mazauto, kuru lietojusi sirma omīte baznīcas apmeklējumam. Tik nav pateikts, ka baznīca 500km attālumā un omīte parasti steidzās nokļūt laikā, tāpēc jāvelk tuvu 150km/st
es arī domāju ka ir gana labs pirkums... bet smīkņāju par stereotipisko vidējo publikas pārstāvi, hjundaijs, ziniet, utt...
Tēma: HYUNDAI GETZ servisi
eu! ir kāds kas pērk lietotus gecus!
A par tēmu - derēs jubkurš serviss kas patīk pēc skata. ..