smart235 rakstīja: rīgā vai pierīgā tāda vieta bija, netā kaut kad rudenī reklāma griezās.
tante gūgle nepalīdz?
Tante paliek tante. Es vairāk vēlos uzzināt citu bēdubrāļu pieredzi.
smart235 rakstīja: rīgā vai pierīgā tāda vieta bija, netā kaut kad rudenī reklāma griezās.
tante gūgle nepalīdz?
Tante paliek tante. Es vairāk vēlos uzzināt citu bēdubrāļu pieredzi.
Diezgan iespaidīgi tas viss no iekšpuses izskatās.
Vispār jau zeltā naudu ieguldīt nemaz nav tik muļķīgi. Daudz stulbāk ir šrota BMW šādi pirkt.
Bet kur problēma, mauc pie ofic dīlera!? Saliks tavos lukturos visādus regulētājus + garantiju ar iedos! Naf tak 18. gs., kad pašam apkalt zirgu sanāca izdevīgāk. Ksenija tas nav kkādas tur lampiņas nomaiņa griestu lustrai!
Orģinālajām ksenijām tā nevajadzētu gadīties. Ja liki krūmos, ej atpakaļ pie Voloģas un prasi, kas par hu*jņu.
Tēma: Pārdod Audi A4 3.0Q 2002
10-11 šoseja, 14-17 pilsēta- šitais atgādina mana Town&Country patēriņu. Nevar būt, ka 3,0 l audis ar daudz vieglāku bunžu uz šoses rij tik pat cik 3,8 l T&C ar ~2 tonnu smagu virsbūvi. Jautājums, kurš no šiem ir ekonomiskāks uz 1 kg dzīvsvara?!
P.s. Ja pēc kompja ņem, manam T&C vidējais patēriņš ir 14,2 l. (Ar šito braucu gandrīz jau gadu). ~80 % pilsēta... Arī kāja man nav pārāk viegla.
Tēma: kādu 4x4 vaagji njemt
Piekrītu cap. Benzīns+gāze= labākais risinājums šai gadījumā. Dīzeli noteikti nevajag ņemt.
Tēma: Pārdodu SAAB 9-5
Saab-us par sviestmaizi te optom var sapirkties! Tik pēc tam jāizdomā, kur tos likt tālāk.
Tēma: jaguar x-type
Tātad, kā par angļu mašīnām saka paši angļi: ja no rīta zem mašīnas nav eļļas pleķa, mašīnā eļļas nav!
Tēma: jaguar x-type
Uh_ti rakstīja: _edgars
Pievienojies: Feb 08, 2005
Sūtījumi: 1094
No: Liivaani
Iesūtīts: 2008-03-21 22:34 Es teicu ka Fordam ir ne tikai lēti remonti (ja te piemin Žiguli), bet arī reti tos jāveic! Ja kādu interesē, tad gadā no 20 - 30 taukšķi noripinu. Un nespriežu par auto ja nobraukts tikai 20 000 km. Paša 190 000 km.
Treniņš, bet Ford toč ir diagnoze.
Nu jau jābūt!
Tēma: jaguar x-type
_edgars
Pievienojies: Feb 08, 2005
Sūtījumi: 1094
No: Liivaani
Iesūtīts: 2008-03-21 22:34 Es teicu ka Fordam ir ne tikai lēti remonti (ja te piemin Žiguli), bet arī reti tos jāveic! Ja kādu interesē, tad gadā no 20 - 30 taukšķi noripinu. Un nespriežu par auto ja nobraukts tikai 20 000 km. Paša 190 000 km.
Treniņš, bet Ford toč ir diagnoze.
Tēma: jaguar x-type
Es teicu ka Fordam ir ne tikai lēti remonti (ja te piemin Žiguli), bet arī reti tos jāveic! Ja kādu interesē, tad gadā no 20 - 30 taukšķi noripinu. Un nespriežu par auto ja nobraukts tikai 20 000 km. Paša 190 000 km.
Ford= diagnoze