Lasītāju pieredze par saviem auto

Honda Jazz 2008 Novērtējums: 9
Kopš marta sākuma braucu jaunu Honda Jazz, benzīns 1,4l. Ir noripināti 6000km. Līdz tam braucu 98. g. Scenicu. Pirms pirku izmēģināju arī citus maziņos - Corsu, Clio un Coltu. Par Jazz - ļoti taupīgs - 6litri pilsētā ir maximums uz šosejas 5,3l ir šībrīža zemākais rezultāts braucot uz 100 - 110km/h. Ir ļoti ērts, vienīgi krēsli bišku pacieti, lieli spoguļi, ērta vieta gan šoferim, gan priekšā blakussēdētājam un, kas vislabākais - aizmugurē sēdētājam arī ir ļoti daudz vietas. Salīdzinot ar minētajim arī bagāžnieks ir liels un tikai nedaudz atpaliek no Scenica. Aizmugurē tiek sēdināts bērns autokrēsliņā (9-18kg) un šajā auto bērnam kājām ir visvairāk vietas. Pārējos, kad izmēģinājām kājas dūrās priekšāsēdošā krēslā. Labi transformējas aizmugurējais beņķis, kas dod daudz papildus vietas. Nolaižot daļu no krēslu varēju ielikt divus velosipēdus un blakus pietika vieta arī bērnam un bagāžniekā vēl palika daudz vietas.
Standartā ir stabilitātes kontrole (atslēdzama), klimata kontrole, CD, pieslēgvieta MP3 atskaņotājiem un audio regulēšana uz stūres. Bremzes ir ĻOTI labas, jo visi 4 ir disku bremzes. Arī dārgāks nedaudz sanāk par iepriekšminētajiem, bet nenožēloju, jo ir labs. Un, kas pērkot bija vien no nozīmīgākajiem faktoriem - apkalpošana. Atšķirībā no pārējiem trim saloniem pie Hondas es jutos kā cilvēks nevis kā nevēlama persona, kur pārtraukusi pārdevēju sarunas vai izklaides internetā. Tiesa nevaru apgalvot, ka Hondā visi pārdevēji ir OK, bet man paveicās ar Danielu. Labs auto ģimenai, kura pamatā uzturās pilsētā un arī ik pa brīdim aizlaiž uz laukiem.
Alfons @ 6.jūnijs 2008 0:00
Visi komentāri
 
MD 6.jūnijs 2008 16:46
0 0 Atbildēt

Bensons kā tāds rullē! Atbalstu ;)

Turklāt oriģinālās detaļas pie viņiem ir tikai pāris latus dārgākas nekā pie Sviesta.

Pirku bukses aktuālajam accordam - 20 un 15 lati (neorģinālās 16 un 12).

Vienīgi darbs padārgs - bet tas tā.

Turklāt mani personīgi sazvanīja un 5 gadus vecam auto stabilizatora stieni nomainīja bez maksas - jo esot bijis rūpnīcas atsaukums un Honda jauna pirkta pie viņiem. Biju ļoti patīkami pārsteigts - RESPECT un tā turpināt!

Laiks 8.jūnijs 2008 11:44
0 0 Atbildēt

Par stabilizatora stieni tas pats. Liels + viņiem, un + salons kā tāds, cik ir pabūts un runāts ar darbiniekiem.

Es 9.jūnijs 2008 12:25
0 0 Atbildēt

Visur dzirdu tik labās atsauksmes - bet man personīgi bija daudz savādāk. Bezmazvai- Ko atnāci!? ko gribi? Pēc tam vel ilgā solīšana un gaidīšana....Nu tas tā

nomiks 10.jūnijs 2008 12:07
0 0 Atbildēt

es
Patiešām tev dīvaina pieredze ar Bensons Auto.
Absas reizes, kad tur iegādājos sev jaunu Hondu, attieksme bija ļoti pretimnākoša, bet tajā paša laikā neuzbāzīga. Un tas ir tas, kas ir vajadzīgs visvairāk.
Pirmajā gadījumā (2007.gada aprīlī) manu izvēlēto FR-V solīja divu mēnešu laikā, bet ar labo ziņu pazvanīja jau pēc 3 !!! dienām.
Otrajā gadījumā (2008.gada aprīlī) manu izvēlēto CR-V solīja līdz jūnija beigām - jūlija sākumam, bet labā ziņa pienāca jau maija sākumā.

TDI 10.jūnijs 2008 14:00
0 0 Atbildēt

Jap taa 'soliishana'' Bensoonaa ir galiigaa tupsii .
Man ar , pirmdienaa , solija autoo uz piektdienu ( pirmspaardoshanas sagatavoshana + pleeves , dugas , utt ''grabulji'' jaauzliek bij ) , bet pazvanija jau otrdienas priekshpusdienaa un pateica ka esot gatavs un dabuunams , rezultaata nedeelja ''beidzaas'' jau otrdienaa :):):)
Piemeeram reni solija peec nedeeljas , atdeva peec 3 nedeeljaam ( pie kam autos bij uz vietas , tikvien kaa jaapieregjistree bij !!!???? ) - wot tas luuk ir saprotams muusu cilveekam , a gondu sola peec 4aam dienaam , bet atdod naakamajaa - pilniigs pardaks .

bruno bruņa 10.jūnijs 2008 23:04
0 0 Atbildēt

Neesat naivi - tā ir smalka stratēģija un šeit to pieprot pa nopietnam. Rezultāts - vairāk kā apmierināts klients, ieteikums kaimiņam, daudz pārdotu auto un maksimāls kāsien pēc tam servisā. Vērts pamācīties.

Modzha 11.jūnijs 2008 22:19
0 0 Atbildēt

kātad - 6l pilsētā. Tādus pekstiņus tu vari esenšalā želejgalvām stāstīt, nejau te !

Alfons 12.jūnijs 2008 15:13
0 0 Atbildēt

Paldies Dievan neesmu bijis "esenšelā", tāpēc nezinu kādas tur galvas. Ja netici nevajag! Ja nopirksi 6l, ko uz simta pilsētā iztērēt un vēl 6l par tevis vizināšanu parādīšu!

Mod;za 12.jūnijs 2008 20:30
0 0 Atbildēt

liecies mierā, tavs bullshits nekam neder

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti