Lasītāju pieredze par saviem auto

Volkswagen Scirocco 1.8 8v 1983 Novērtējums: 6
Mans pirmais auto. Visumā jāsaka, ka ir OK, kā primais auto. Jauda pieiekama, pluss tas, ka ceļ jau no zemiem apgriezieniem, taču varētu bût labāka (pašlaik braucu ar BMW325i, un Scirocco liekas samērā nîks). Kamēr nebiju braucis ar labākām mašînām, likās labs auto, bet iekāpjot BMW domas krasi mainîjās. Scirocca mînusi:
nenormāli skaļš salons - viss grab, lētas plastmasas. Dzird visus trokšņus no bagāþnieka (kā jau hečbeks). Motoru pārāk labi dzird salonā.
Mûþdien visādas čakarēšanās ar visādiem sîkumiem, ta tas nestrādā, tad tas... Laboju gandrîz katru weekendu kautko. Ìenerators nelādē kā nākas, aizedzes atslēga regulāri čakarējas, un nestrādā ne lampas, ne pečka, ne citas ierîces (tehnoloìisks brāíis, atslēgu mainîju 2 reizes).
Piekare - vispār $^%$$. Mainîju atkārtoti gan šaras, gan pirkstus, gan stûres ābolus, nomainîju arî reiku. Neskatoties uz to, tāpat piekare drûmi grab braucot pa bedrēm (sākumā domāju, ka kautkas beigts, un mainîju visu pēc kārtas, beigās izrādîjās, ka tā tam jābût). Vēl ātrumkloíis uztaisîts debîls, bukses izdilst, uz viss ļurkājas, jaunas bukses neatradu.
Uz ceļa samērā nestabils, ir tieksme gāzelēties (kaut arî zemas riepas un gāzes amîši). Vairāk par 170 km/h neiesaku, jo kļûst baisi (tas pats ar golfu). Vēl par mînusu uzsaktu priekšpiedziņu, jo lîdz ar to auto svarojums ir vienkārši auts, priekša druumi smaga, pakaļa viegla, un spēcîgs understeering. Ar to slimo visas priekšpiedziņas mašînas, tapēc mîlu aimugures piedziņu.
Plusi: ļoti skaists auto, mauprāt, priekš tā gada. Îpaši padevusies aizmugure, priekša ne tik ļoti, bet man joprojām patîk.
Samērā ekonomisks, ja prātîgi brauc.
Laba mašîna jauniešiem, kam nav lielas pretenzijas, nav daudz naudas.
Neskatoties uz visām problēmām, mašîna viarākkārt izgāja tehnisko Rîgā ar pirmo reizi, jo tiek rûpîgi kopta.
Vispār, ja salîdzina ar ford vai opel, tad labs auto.
tigers123 @ 14.novembris 2002 0:00
Visi komentāri
 
Castaway 23.novembris 2002 13:58
0 0 Atbildēt

Njaa par to pechku tev piekriitu jo manam arii vinja baigi hujova silda.Par to ka nestabils nepiekriitu.Arii man ir zemprofila riepas ar jauniem amiishiem un nesuudzos turaas uz celja labi ja vien tas ir asfalts :).Nav slikta mashiina un veeljo vairaak par cik taa ir mana pirmaa mashiina.

Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti