Krievu militāristi apsteidz vienu no amerikāņu konvoja transportlīdzekļiem pa ceļa nomali un cer, ka ar nākošo izdosies tas pats.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Krievu militāristi apsteidz vienu no amerikāņu konvoja transportlīdzekļiem pa ceļa nomali un cer, ka ar nākošo izdosies tas pats.

Krievs savā elimentā, ka tik apdzīt pa nomali. Labi ka tā tante paspēja pamukt malā kad amerikānis ierādija vietu krievelim ![]()
Pec CSN kolonnu aizliegts apdzīt, par to arī norāvās.

Malaci krievi,normala tauta,bet vajag ielaist piere musu seimai lodi,fasisti,kas visu iznicina un lai tie amrikozi nemaisas ka suds pa vagu!

Skat ku labi dzīvojam - arī indivīdi ar smagu skābekļa trūkumu smadzenēs tagad tiek pie komentierēšanas spēles!

tur tak svara attieciba dazada.pirma klase jazin ir tas loxi!!!

Amerikāņu auto novērsa avāriju, jo krievu auto neredzēju pretīm braucošo mašīnu.

Nu ja, ka vienmer, un neviens neredz to, ka tas asv karavirs, vienkarši ar tadu manevri saglabaja dzivi tiem kas brauca automobili preteja virziena, lai nebudu sadursme asv vaditajs izdarija to manevri, bet te Latvija atkal veca dziesma, ASV noradija vietu krieviem. Stulbums, kauns.

un biatlonists Loginovs nekad nav bijis dopingists un Krimas aneksijas arī nebija - tak čto naši nepričom![]()
Nu un tad....citā reizē atkal krievs ierādīs vietu pindosam.....vienam otram pamuļķim var ēst nedot,ka tik palaizīt pindosam pakaļu...

Man jau nu izskatījās, ka krievs piedrāza amerikāņu kolonnu un vienatnē aizbrauca pēc uzvaras. Un cik ir novērots pie mums, tad amerikāņu kolonnām ir raksturīgi lēni vilkties. Tas laikam ir varenības un iespaida radīšanai. Pat PSRS laikos militāristi pārvietojās stipri ātrāk.

Obočečņiks bija pārsteigst,ka vietas tuksnesī ir līdz pat apvārsnim,obloms pienāca agrāk.

spammeri kā vienmēr savā elementā, bet veselā saprāta ne kapeikas...
es tur redzu tikai vienu vienīgo auto, kurā kāds plātās ar krievijas karogu... kur teikts, ka tas karogs rokās krievu militāristam, kas pilda dienesta pienākumus?
vai man Latvijā katru amerikosu pakaļas laizītāju, kas plātās ar to slepkavnieku lupatu, uzskatīt par amerikosu?
un ja tur uz ceļa ir krievu un amerikosu militārās kolonas, tad pasakiet gan zombētie dauņu, kurā pasaules punktā tas notiek? vai tik šajā video tā amerikosu kolona nebūs iemaldījusies pa dzērumam Donbasā? tur taču esot krievu armija... vai arī šie krievi uz ādažiem brauc?

Eu, cik tev (ar mazo) Putlers maksā par diršanu??

tā arī tavs spammerēšanas sponsors nespēja pastāstīt, kurā tavas pakaļas caurumā iespējams atrast vienlaicīgi amerikosu un krievu militārās kolonas... tā jau it, kad vienu vienīgo uaziku plānprātiņi jau dēvē par militāro kolonu, kura uzbrūk viņu dievu pienākumu pildītājiem uz apgānītās zemes...
Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 2, noliktavā izcēlies plašs ugunsgrēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD). Lasīt vairāk
Pēc vairāk nekā 16 gadiem darbā uzņēmumā Ferrari no amata atkāpies mārketinga un komercdirektors Enriko Galjēra. Viņa aiziešana notikusi tikai dažas nedēļas pēc uzņēmuma pirmā pilnībā elektriskā automobiļa Luce prezentācijas, kas izraisīja plašu kritiku un negatīvu rezonansi sabiedrībā. Lasīt vairāk
Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk
Volkswagen izstrādājis risinājumu, kas elektrisko ID. Buzz ļaus izmantot arī pārnakšņošanai. Piedāvājums iekļauts “Gute Nacht” paketē, kas kopējai cenai pievieno 2600 eiro. Lasīt vairāk
Bez skārienekrāna un audio iekārtas - jaunuzņēmums piedāvā elektrisku pikapu par nepilniem 22 000 eiro
13
PAPILDINĀTS 20.00: Augstākās bīstamības ugunsgrēks Pārdaugavā; uzbrauktuve no Mūkusalas ielas uz Kārļa Ulmaņa gatvi ir slēgta (+ VIDEO)
3
Cik tālu ir lietus noteku un stāvvietas būvniecības darbi Mūzikas ielā Jūrmalā? Jau no 2025 novembra (+ VIDEO)
1
Vai ir vērts pirkt jauno Samsung Galaxy S26 Ultra? Vai un kas ir labāks par iepriekšējo? (+ VIDEO)
22
Krievs beigās tāpat uzvarēja, cik ierasti un garlaicīgi...
Krievs nospļaudīja stiklu no iekšpuses, lamājot savu šefu (p*darsu) un neko nevarēja izdarīt.