Rīgā Zemitāna tilta pārbūves laikā ierobežos satiksmi vairākās pieguļošajās ielās

Foto: Ekrānbilde no Google.com/maps

Nozare.lv | 7.aprīlis 2026 8:33

Turpinoties Jorģa Zemitāna tilta pārbūves darbiem vairākās tuvējās ielās tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Ārējās komunikācijas nodaļā.

No šodienas līdz 13. aprīlim tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme Ieriķu ielas posmā no Braslas ielas līdz ēkai Ieriķu ielā 2A.

No 10. aprīļa līdz 14. aprīlim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Sapieru ielā pirms krustojuma ar Aleksandra Čaka ielu, kā arī Aleksandra Čaka ielas posmā no ēkas Aleksandra Čaka ielā 158.

Savukārt no 14. aprīļa līdz 21. aprīlim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Ieriķu ielā gar tirdzniecības centru "Domina Shopping".

Par darbu veikšanu atbildīgajiem uzdots nodrošināt ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielas posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā un sabiedriskā transporta satiksmi.

Kā ziņots, Zemitāna tilta pārbūves darbi sākās 2024. gada novembrī.

Kopumā tilta pārbūve izmaksās līdz 24,2 miljoniem eiro. No tiem pašvaldības līdzfinansējums plānots 3,6 miljoni eiro. Rīgas dome arī nolēma aizņemties 20,5 miljonus eiro tilta pārbūvei.

Tilts varētu tikt atjaunots līdz 2026. gada rudenim. Pēc tilta pārbūves tiks būtiski uzlabota vides pieejamība gājējiem, velosipēdistiem un personām ar kustību traucējumiem.
 

Komentāri

Nav pievienots neviens komentārs.

Tavs komentārs

Pievienot bildi Pievienot video

Citi raksti

Izceltie raksti

Fiat Grizzly un Grizzly Fastback pārdošanā nonāks gada nogalē

Fiat ir prezentējis divus jaunus SUV modeļus – Grizzly un Grizzly Fastback, kas Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā tirgū nonāks 2026. gada ceturtajā ceturksnī. Lasīt vairāk

Audi pastāsta par jaunās paaudzes A4 e-tron 8

Pilnībā elektriskais jaunās paaudzes modelis nonāks tirgū 2028. gadā, kur konkurēs ar BMW i3 un Mercedes-Benz C-klasi. Lasīt vairāk

Traģiskā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā seši cilvēki 5

Sestdienas rītā Salacgrīvas pagastā uz Tallinas šosejas pie Oltūžiem avārijā gājuši bojā četri cilvēki, līdz ar to kopumā aizvadītajā diennaktī negadījumos dzīvību zaudējuši seši cilvēki, noskaidroja aģentūra LETA. Lasīt vairāk

Pieprasījums pēc naftas pasaulē atjaunojas

Ir sākusies globālā pieprasījuma pēc naftas atkopšanās, jo caur stratēģiski nozīmīgo Hormuza šaurumu atsākusies piegāžu plūsma un cenas samazinās, piektdien paziņoja Starptautiskā enerģētikas aģentūra (IEA). Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti