Aizsardzības ministrijā notiek aizsardzības ministra Andra Sprūda ("Progresīvie") preses konference.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Aizsardzības ministrijā notiek aizsardzības ministra Andra Sprūda ("Progresīvie") preses konference.

Par vienu "progresīvo" mazāk valdībā. Tas noteikti nāktu par labu, ja vien tādu pašu neiebāztu vietā.

HA! Domā šis nav saskaņots?
Sen jau krēsls iedalīts tādam pašam... tik seja un vārds mainās, SISTĒMA PALIEK!😠
Taspats jau arī pašam Sprūžam, neba jau sēdēs lētajā- jauno deputātu krēslā, saņemot min. deputātu algu...
Norotēs un klusiņām sēdēs kādā citā, labi apmaksātā amata vietas krēslā! 😉 Tik vairs neradīs pa TV un nebūs vairs jaklausas, ka sūdabrālis....
Kā tas ar visiem ministriem ir bijis jau pedejos 20 gadus! Neba jau izmet no valdības un saeimas/deputātu statusa, par sliktu darbu!
Norotē un turpina vnk sēdēt citā sarunātajā amatā kas parasti vairs nav tik publisks līdz saemas termiņa beigām ar algu ne to mazāko....

Komentējiet, komentējiet. Te vissi jau vissu zinA! Bet kā tad tos šhedus dabūt zemē, konkrēti raktiet priekšlikumus. Izskatīsim.

Vienotība izspēlēja veco triku, no sērijas, ko ta mēs, mēs jau neko! Vienotība pie varas ir kopš 2010.gada un tagad ķipa atrada vainīgo no Progresīvajiem. Bet, ko visus šos gadus Vienotība ir darījusi, ja neskaita milzu naudas izkļakarēšnu? Cik raķetes un radarus varētu nopirkt, ja nebūtu jāturpina katru gadu pirkt Covid vakcīnas un liet tās podā? Vienotības premjeriem jau ka tik palidināties un pasēdēt VIPiniekos!

Sprūds ir maināmais materiāls, bet pats dižais Sprūdnis ir nemirstīgs.Praktiski jau bez cerībām... jaunās Virspavēlnieces vadībā notrieksim nost jebkuru suudu un/vai vinnēsim jebkuru tāļāko Kauju.

Daudziem ir liels brīnums, ka pašreizējā (P) pol. spēka saknes meklējamas LSDSP ietvaros….. Nekā progresīva, tur nav un nevar būt. Trokšņa taisīšana un kreiso ideju turpinātība. Cik aprobežotam jaunietim ir jābūt, lai balsotu par kreisu ideju un ideoloģijas realizāciju? Jau tā ir par daudz krievu ietekmes Latvijā.

Krievu ietekmes? Kad, jums, dalbajobiem, beidzot pieleks, ka tā ir ASV demokrātu un Briseles ideoloģija?!
Kas pamet kuģi pirmie?

Diemžēl latvijas iedzīvotāju tautai patīk kāpt uz vecajiem grābekļiem, un tad pašiem raudāt un vaimanāt par to cik viss ir slikti! Jo jau kurās vēlēšanas balso par to pašu, jo solījumi.
Šogad būs jau trešās velēšanas, ka sarakstā pirmos piecus UZREIZ noskaitu nost un neskatos virsū(jo šīs ir izgrūdušas MILJONUS bezjēdzīgā pasreklāmā dažu mēnešu laikā, lai savu ģīmi ik uz stūra uzlīmētu. Nevis miljonus ieguldījuši realā formā ar savu partijas logo utml...
Tad izvēlos NEPOPULĀRAKO partiju, pēc sajūtām, nevis pa tām partijām un sejām kas jau no pag. gadsimta tur sēž, tik krēslos rotē....
Tas ka partija izgrūž neierobežotu summu naudas reklāmai, tas jau liecina par tā kompetenci nestrādat(jo cilvekos vajag maksimāli iezombēt, ka ir tāds un jābalso par viņu)
Ja darbi tiek veikti, tad likt savu ģīmi ik uz stūra ar trash saukļiem nav vajadzīgs!
Silti iesaku jums sekot piemēram un vnk nebalsot par tām pašām partijām kas tur 'sēž' kopš valsts pastāvešanas. 😉

Ziniet kas ir pats interesantākais, ja ministrs aiziet, armija neapstājas! Tur pilnīgi pie vienas vietas, vai ministra pienākumus pilda Sprūds, Siliņa, Slakteris, vai Bergmanis. Galvenais dodiet naudu aizsardzībai un armija pati pateiks, kur to naudu iztērēt. Kad politiķi sāk jaukties lietās, ko tie nesaprot, viņi visu sačakarē.

Pareiz ir, mums vienalga, kas/ko mums triec (notriec).Nauda visa notriekta,barībasvads arī ieSprūdis,tapc tagad tie SiliņBergmaņi tieks ļaunos garus. Ā men.
Vācijas autobūves uzņēmums Audi laidīs klajā ierobežota skaita superauto Nuvolari – uzlādējamu hibrīdu, kas būs apveltīts ar aptuveni 1000 zirgspēku jaudu. Lasīt vairāk
Suzuki GSX 8R ir veidots uz tā pašas platformas kā Suzuki GSX-8S, taču ar pilnu aerodinamisko apšuvumu un sportiskāku ergonomiku. "Tas ir īsts šosejnieks" - apgalvo iAuto.lv redaktors Māris Ozoliņš. Lasīt vairāk
TV Autoziņas viesojas Volkswagen ID pasākumā Hamburgā, kur pirmo reizi aptausta jauno ID Polo GTI. Lasīt vairāk
iAuto.lv iepazīstas ar lielo tūrisma motociklu BMW R 1300 RT, kas ietilpst Grand Touring / Luxury Touring kategorijā un paredzēts galvenokārt gariem ceļojumiem pa asfaltētiem ceļiem, nodrošinot augstu komforta, vēja aizsardzības un tehnoloģiju līmeni gan vadītājam, gan pasažierim. Lasīt vairāk
Un viss ? A pakārt visus atbildīgos dienderus un kremļa pakalpiņus?