Šoseja

F-1 čempions Hamiltons Brazīlijas "Grand Prix" sāks no pirmās starta vietas

Pašreizējais pasaules čempions Lūiss Hamiltons no "Mercedes" komandas Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas 20.posmu - Brazīlijas "Grand Prix" - sāks no pirmās starta vietas. Lasīt vairāk

Reikenens izcīna uzvaru aizraujošajā ASV "GP", Hamiltonam vēl nenodrošinot titulu 3

"Ferrari" vienības somu pilots Kimi Reikenens svētdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta 18.posmā - ASV "Grand Prix" -, kamēr "Mercedes" britu braucējs Lūiss Hamiltons finišēja trešais, ar ko viņam nepietika piektā titula nodrošināšanai. Lasīt vairāk

Hamiltons uzvar Japānas "Grand Prix" kvalifikācijā; Fetels sāks no astotās pozīcijas

Brits Lūiss Hamiltons no "Mercedes" vienības sestdien izcīnīja uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta 17.posma - Japānas "Grand Prix" - kvalifikācijā, kamēr viņa sīvākais konkurents cīņā par titulu, vācietis Sebastajs Fetels svētdien sacensības sāks vien no astotās pozīcijās. Lasīt vairāk

Autošosejas budžeta klase ABC Race veiksmīgi debitē Pērnavā

Jaunā autošosejas kustība „ABC Race” turpina uzņemt apgriezienus un 23. septembrī Pērnavas „auto24ring” trasē aizvadīja savas otrās sacensības. Baltijas un Latvijas autošosejas sezonas noslēguma ietvaros uz starta izgāja astoņas budžeta klases ekipāžas, starp kurām bija gan autosporta debitanti, gan titulēti sportisti. Lasīt vairāk