Gaisma: skati, skaņas un viedtālruņi

Osram DoorLED neitrāli baltā gaisma lieliski apgaismo tumšas durvju ailes Foto: Ledvance

Sönke Moosmann | 25.augusts 2017 8:15

Šovasar Ledvance laiž klajā kārtējo mobilo un funkcionālo gaismekļu klāstu ar daudzām viedfunkcijām un praktisku konstrukciju

Vislabākais apgaismojums virtuvei
Ledvance ar jauniem izstrādājumu variantiem papildina zem sienas skapīšiem izvieto-jamo gaismekļu sistēmu Osram LED Corner, ko pārsvarā izmanto apgaismošanai zem virtuves skapīšiem. No septembra moduļi gan ar USB kontaktligzdu, gan ar Bluetooth skaļruni būs pieejami līdzās ierastajiem LED gaismekļiem. Minētie moduļi ļauj ērti uzlādēt mobilos tālruņus un planšetdatorus vai klausīties iemīļoto mūziku, kad strādājat virtuvē.

Ir pieejami divu garumu gaismekļi: nepilnus 50 cm vai nepilnus 80 cm gari, attiecīgi ar 760 vai 1100 lūmenu silti baltu gaismas plūsmu (3000 kelvinu). Atkarībā no noslodzes USB kontaktligzda nodrošina uzlādei strāvas stiprumu līdz 2 ampēriem, bet Bluetooth skaļruņa jauda ir līdz 10 vatiem. Moduļi ir pilnīgi savstarpēji aizvietojami, un to maksi-mālā jauda ir 220 vatu.

Osram Linear LED Turn ir īpaši plaša lietojuma gaismeklis izmantošanai zem sienas skapīšiem, ko arī bieži izvieto virtuvē. Tā kā gaismas avots ir grozāms, ar gaismekli var apgaismot darbvirsmu tieši tur, kur tas ir vajadzīgs. Pieejamie modeļa garumi ir nepilni 36 cm vai nepilni 56 cm. Ir iespējams savirknēt līdz 10 gaismekļiem un tādējādi nodro-šināt labu apgaismojumu pat visgarākajām darbvirsmām.

Tagad ir pieejama arī Osram Submarine LED, gaismekļa ar IP65 aizsardzību (augsta mitrumizturība), jaunākā versija veļas mazgātavām, pagrabiem, garāžām un līdzīgām telpām. Šis tā dēvētais „visam izstrādājuma dzīves ciklam hermetizētais” modelis ar stacionāru apgaismes ierīci nodrošina īpaši spilgtu, viendabīgu un neitrāli baltu (4000 kelvinu) gaismu. Ir pieejami trīs modeļa garumi: 60 cm (18 vatu, 1500 lūmenu), 120 cm (36 vati, 3000 lūmenu) un 150 cm (48 vati, 4000 lūmenu). Ledvance sniedz šiem modeļiem trīs gadu garantiju, kā arī garantē ekspluatācijas ilgumu līdz 30000 stundu.

Mazie palīgi dažādās situācijās
Pilnīgi pārskatītā mobilo LED gaismekļu klāsta lietojums ir ļoti daudzveidīgs. Visi mobi-lie modeļi ir aprīkoti ar integrētiem gaismas avotiem, un lielākajai daļai ir barošanas bloki vai baterijas, tāpēc tiem nav nepieciešams pieslēgums elektrotīklam. Ledvance laiž klajā mobilos gaismekļus ar jau pazīstamajiem zīmoliem Nightlux, DoorLED un Lunetta. Līdzās mūsdienīgam noformējumam un dažādiem sensoriem, kas nodrošina ļoti plašas lietojuma iespējas, jaunās paaudzes mobilo gaismekļu izstrādes gaitā liela uzmanība tika pievērsta to efektivitātes palielināšanai.

Mobilos gaismekļus, izņemot naktslampas ar spraudni, piestiprina pie virsmām vai nu ar pašlīmējošu materiālu, vai ar nelielām skrūvēm. Osram Linear LED Mobile zem sie-nas skapīšiem lietojamie gaismekļi ir pieejami gan ar baterijām, gan ar barošanas blo-ku, ko var uzlādēt, izmantojot USB kontaktligzdu. Abiem modeļiem ir dienasgaismas un kustību sensors. Ja gaismekli uzstāda skapīša iekšpusē, tas ieslēgsies ikreiz, kad tiks atvērtas skapīša durvis.

Mitrumizturīgie, IP54 atbilstošie sērijas Nightlux izstrādājumi apgaismo un palīdz orien-tēties uz takām vai kāpnēm. Savukārt ar baterijām darbināmais Osram DoorLED ar neitrāli baltu gaismu (4000 kelvinu) ir piemērots apgaismošanai pie durvīm un piekļu-ves vietām.

Ar Linear LED Flat Sensor jūs varat ieslēgt gaismu, pamājot ar roku, — tas ir ērti ne tikai tad, kad rokas ir netīras.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 
Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Āfrikāņu karalis nopērk radiem 120 BMW un 19 Rolls-Royce

Nelielās Āfrikas karalistes eSvatini (agrāk Svazilenda) karalis Msvati III bija nolēmis dāsni apdāvāt savus radiniekus, nopērkot tiem 120 BMW un 19 Rolls-Royce. Automašīnas plānoja ievest valstī slepus, taču nodoms izgāzās. Lasīt vairāk

 

Neveiksmīgs tests - pircējs sadauza 241 000 eiro vērtu Porsche 911 GT2 RS 17

Potenciālais pircējs devies testa braucienā ar jaudīgo un dārgo sporta auto Porsche 911 GT2 RS, taču iekļuvis avārijā jau pēc dažiem simtiem metru. Lasīt vairāk

 

Sēnas upē ielaists "Melnais Gulbis" - pirmā 100% elektriskā pasažieru laiva 4

Parīzē prezentēta pirmā 100% elektriskā pasažieru laiva - Melnais gulbis (Black Swan), kas aprīkota ar “otrās dzīves” baterijām Lasīt vairāk

 

Lai izvairītos no soda, transportlīdzekļiem, kuru pilna masa pārsniedz 3 tonnas, jāiegādājas vinjete 19

Tiem automašīnu vadītājiem, kuru transportlīdzekļa pilna masa ir vairāk nekā 3 tonnas un kas atbilsts N kategorijai (paredzēti kravu pārvadāšanai), ir jāiegādājas vinjete – nodeva par Latvijas galveno un reģionālo autoceļu lietošanu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti