Zvans apdrošinātājam: "Mana mašīna izskatās pēc banāna!" 6

BALTA | 1.aprīlis 2014 14:10

Neskatoties uz to, ka apdrošināšana tiek uzskatīta par gana nopietnu un „stīvu” nozari, nereti apdrošināšanā strādājošie un viņu klienti nonāk humora pilnās situācijās. Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA (RSA Grupa) ir apkopojusi visneaizmirstamākos, uzjautrinošākos un patīkamākos gadījumus, kādi dzirdēti apdrošināšanas atlīdzību zvanu centrā, kur tiek uzklausīti tādi situāciju apraksti, kuri gan zvana pieņēmējam, gan pašam klientam ļāvuši pasmaidīt un uzlabot garastāvokli.

Foto: Publicitātes foto

BALTA apdrošināšanas atlīdzību zvanu centra speciālisti un centra vadītāja Maija Cvetkova norāda, ka viņu klienti ir laipni un bieži apveltīti ar humora izjūtu pat situācijās, kad ir noticis negadījums, kurā nākas iesaistīties apdrošinātājam. Piemēram, gadījumos, kad notikusi automašīnas sadursme ar dzīvnieku vai motociklistu, visspilgtāk atmiņā palikušie pieteikumi noteikti ir tie, kuros atlīdzību pieteicējs situāciju uztvēris bez panikas un traģiskuma, kā arī izvēloties spilgtu situācijas raksturojumu: „Zvēriņš uzšāva pa pakaļiņu mašīnai” vai „Notriecu buku. Iespējams, tā bija stirna. Nezinu, dzimumu nepētīju”. Kā arī: „Manai mašīnai nekas nav. Motociklists mani ieraudzīja, nobijās un nokrita”.

Tāpat bieži vien zvanu centrs saņem pavisam patīkamus paldies vārdus, kuros klienti uzslavē apdrošinātājus: „Jūs rullējat! Tad jau paziņojiet par lēmumu!”, „Malacis, malacis tu esi! Ļoti labi man visu izskaidroji!”. Pavisam glaimojoši ir arī šie klienta pateicības vārdi: „Ja neveicas ar mašīnu, vismaz veicas ar jums, mēs jau tikpat kā draugi!” vai „Liels paldies, ka bijāt laipna, un paldies, ka nekrāpāt mani!”. Kā atzīst zvanu centra speciālisti, tieši šādi klientu citāti parāda un ļauj patīkami apzināties, cik patiesi uzticīgi ir klienti, kuri nereti sevi nosauc par BALTA „pacientu” vai „traumēto”, bet apdrošināšanas atlīdzības izmaksāšanas norisi sauc par „rituālu” un pašu BALTU - par „saimnieku”.

BALTA zvanu centra vadītāja Maija Cvetkova apstiprina, ka pāris klienti nereti piedalās dažādās akcijās un konkursos, jo katru gadu ir bijuši vairāki gadījumi, kad, zvanot klientam, atbilde skan: „Mans mīļākais radio ir radio Skonto!” Tāpat BALTA „pacienti” pavisam noteikti mēdz būt arī hokeja fani, jo, raksturojot negadījuma aptuveno iestāšanās laiku, mēdz izmantot raksturojumu, ka tas noticis „pēc pirmā puslaika Latvija – Kanāda spēlē”. Tāpat vīriešu dzimuma apdrošinātie klienti mēdz izrādīt interesi un rūpes par BALTA zvanu centra darbiniecēm, apjautājoties: „Kāpēc Tu tāda bēdīga šodien?”, kā arī izsakot savu viedokli: „Servisā meitene pēc balss bija tikpat smuka kā Jūs.”

Raksturojot mašīnas negadījumu rezultātus, zvanu centrā nākas uzklausīt visoriģinālākos, taču tajā pašā laikā trāpīgākos situāciju raksturojumus, piemēram: „Mana mašīna izskatās pēc banāna!”. Raksturojot situāciju pēc ceļu satiksmes negadījumiem, klienti mēdz būt izdomas bagāti: „Kopš avārijas man stāv tikai vienā ātrumā!”, „Nedaudz jāpielabo pakaļiņa” un „Ziniet, man tagad mašīnai pampers jāmaina!”. Tie ir tikai pāris no tiem pieteikumiem, kuri visspilgtāk palikuši BALTA zvanu centra darbinieku atmiņā.

Šāda humora pilna, taču patiesi patīkama un glaimojoša mēdz būt apdrošināšanas zvana centra darbinieku ikdienas saskarsme ar uzticamajiem klientiem. Protams, jāatzīmē, ka ikviena no minētajām situācijām tika veiksmīgi atrisināta, izmaksājot apdrošināšanas atlīdzību.

Populārākie komentāri

6 Lasīt visus komentārus →
1 0 Atbildēt

Līdzīgi kā tu attiecībā uz komentāru rakstīšanu.

1 0 Atbildēt

Tiešām LMT sāk jau apnikt. Otro reizi Tevi brīdinu un aicinu mainīt stilu. Tu redzi, ka autors ir norādīts Balta, tātad tas ir viņu sagatavots raksts. Ja tas būtu reklāmrakstu, tad tas tiktu attiecīgi marķēts un mēs saņemtu par to atlīdzību. Šinī gadījumā tas tā nav.

1 1 Atbildēt

Kurš saskāries ar CN labi sapratīs, cik svarīga tajā brīdī ir auto apdrošināšana un apdrošinātāja attieksme.

Par laimi mana pieredze ar apdrošinātājiem ir bijusi pozitīva. Manai automašīnai ir gan OCTA, gan KASKO. Protams, labāk, ja nevajag izmantot apdrošinātāju pakalpojumus, bet ja nu kas, tad ir patīkama tā apziņa, ka nelaimes gadījumā tev tiks sniegta palīdzība :)

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Porsche Taycan varētu pazust no tirgus līdz 2030. gadam

Atkal uzjundījušas runas par to, ka Porshe elektriskā flagmaņa dienas ir skaitītas. Par to runāts ne reizi vien, tomēr ražotājs šo informāciju pagaidām nav oficiāli apstiprinājis. Lasīt vairāk

Atjaunota ceļu satiksmes negadījuma dēļ bloķētā satiksme uz Ventspils šosejas 1

Atjaunota svētdien notikušā ceļu satiksmes negadījuma dēļ bloķētā satiksme uz Ventspils šosejas, pirmdienas rītā vēsta VSIA "Latvijas Valsts ceļi". Lasīt vairāk

Granulu netrūkst - vainīga ažiotāža (+ VIDEO) 1

Lai gan apkures sezona vēl nav sākusies, granulu pircēji jau šobrīd saskaras gan ar būtiski augstākām cenām, gan dažviet arī ar grūtībām tās iegādāties. Nozares pārstāvji gan saka – granulu Latvijā fiziski netrūkst, tirgū vienkārši izveidojies ļoti liels pieprasījums. Un tieši lielais pieprasījums šobrīd būtiski ietekmē arī granulu cenu. Lasīt vairāk

Degvielas cenas Latvijā: litrā nav starp augstākajām ES, bet pret ienākumu līmeni - dārga (+ VIDEO) 5

Degvielas cenas Latvijā pēdējā laikā augušas, taču cik dārga degviela pie mums ir salīdzinājumā ar citām Eiropas Savienības valstīm? Atšķirības ir ievērojamas. Skatoties tikai uz cenu par litru, Latvija nebūt nav starp dārgākajām valstīm. Taču aina būtiski mainās, ja degvielas cenu salīdzina ar iedzīvotāju ienākumu līmeni. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti