MINI elektromobilis aizvelk 150 tonnīgu Boeing lidmašīnu (+ VIDEO) 3

 
iAuto | 1.jūnijs 2019 5:37

Britu kompānija MINI publicējusi video, kurā nodemonstrē sava pirmā elektriskā piedziņas modeļa spējas, parādot kā tas aizvelk aptuveni 150 tonnas smago kravas lidmašīnu Boeing 777F. Tirgū šo modeli gaidām 2019.gada beigās.

Eksperiments tika sarīkots Frankfurtes lidostā kā daļa no kopīgā MINI un aviokoncerna Lufthansa projekta. Elektriskais hečbeks vilka to pašu lidmašīnu, kurā notika BMW iNext elektriskā krosovera pirmizrāde 2018. gadā.

Nedēļas sākumā internetā parādījās spiegu attēli ar MINI pirmo elektriskās piedziņas modeli, kas tirgū nonāks 2019. gada nogalē. Ārēji automašīna būtiski neatšķirsies no 2017. gadā nodemonstrētā koncepta MINI Electric Concept. Sērijveida modelim būs tāds pats slēgts radiatora režģis ar horizontālu dzeltenas krāsas dekoru, īpaši alumīnija riteņu diski un pieslēgvieta uzlādes kabeļa pievienošanai labajā pusē.

Agrāk tika ziņots, ka elektriskais MINI saņems to pašu spēka iekārtu, ko uzstāda BMW elektriskajam hečbekam i3S. Tas nozīmē, ka arī MINI komplektēs ar 184 ZS (270 Nm) elektromotoru un 44 kilovatstundu litija-jonu akumulatoru, kas ar vienu uzlādi nodrošinās gaitas rezervi aptuveni 270 km.

Nedēļas sākumā internetā parādījās spiegu attēli ar MINI pirmo elektriskās piedziņas modeli

 
3 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
DALJNOBOJS 1.jūnijs 2019 9:13
1 1 Atbildēt

Rakstīšu jau kuru reizi - tas nav nekas vērā ņemams reklāma priekš blondīnēm. Lidmašīna atrodas uz ļoti līdzenas virsmas, rites pretestība uz asīm/gultņiem ir minimāla, starp riepām un betonu arī. Lai to lidmašīnu izkustinātu un lēnām vilktu daudz spēka nevajag.

imzz 1.jūnijs 2019 10:19
1 1 Atbildēt

Spēkavīrs velk transportlidmašīnu C-130 Herkuless

www.youtube.com/watch?v=GDAHrJlo0aE

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Spānijā dīzelis ir lētāks par 43,8 centiem!? Dīzelim Latvijā cena 2.117, bet Spānijā 1.679 EUR 25.03 26

Spānijā dīzelis ir lētāks par 43.8 centiem!? Kamēr dīzelim Latvijā 25.03.2026 cena or 2.117 EUR, tajā pašā laikā Spānijā dīzeļdegviela maksā 1.679 EUR. 95 benzīns Spānijā maksā 1.489 EUR Lasīt vairāk

 

Kopā ar Goodyear. Cooper riepas atgriežas ar jauniem modeļiem (+ VIDEO)

Amerikāņu zīmola Cooper riepas pie mums jo spilgti uzzibsnīja pirms gadiem desmit, taču pēc tam tikpat klusi atkal pazuda. Toties tagad Cooper ir atgriezies. Lasīt vairāk

 

Beidzot saprotam: NATO komandieris saka, ka sabiedrotajiem steidzami jāpārdomā aizsardzības jautājumi 5

NATO dalībvalstīm steidzami jāpārdomā, kā tās nodrošina savu aizsardzību, taču daudzas no tām vēl nav pilnībā apzinājušās šīs problēmas mērogu, jo īpaši attiecībā uz ieroču ražošanas palielināšanu, uzskata NATO Sabiedroto spēku virspavēlnieks transformācijas jautājumos admirālis Pjērs Vandjē. Lasīt vairāk

 
 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti