Avārijā Ropažu novadā gājis bojā motociklists

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 29.jūlijs 2019 13:55

Vakar Latvijā reģistrēti 80 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens, bet cieta vēl 18 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija.

Traģiskais negadījums noticis ap plkst.19.30 Ropažu novadā, kur saskrējās automašīna "Toyota" un motocikls "Suzuki". Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā motocikla vadītājs no gūtajām traumām gāja bojā. Policija skaidro notikušā apstākļus.

Svētdien astoņi cilvēki cieta avārijās Rīgā un tās apkārtnē, pieci - Kurzemē, trīs - Latgalē, bet pa vienam - Vidzemē un Zemgalē.

Vakar par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi 17 autovadītājus: astoņus - Rīgā, četrus - Zemgalē, pa diviem - Kurzemē un Latgalē, bet vienu - Vidzemē.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 202 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīti 49 autovadītāji, Latgalē - 43, Kurzemē - 40, Zemgalē - 39, bet Vidzemē - 31 autovadītājs.

Kopumā policija vakar noformējusi 454 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

 
Komentāri
 
Nav pievienots neviens komentārs.
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kā plānots iztērēt 40 miljonus eiro EKII privātā transporta atbalstam? Cik lieli būs pabalsti un kam (+ VIDEO) 20

Kāda ir plānotā 40 miljonu eiro EKII pabalstu sadale privātā transporta iegādei 2026. gadā? Kas un par ko sāņems pērkot auto 4000 eiro? 6 750 eiro, vai pat 9 000 eiro un vairāk! Lasīt vairāk

 

Kā Indija izglāba britu motociklu leģendu "Royal Enfield"

“Royal Enfield” ir pasaulē vecākais motociklu zīmols, kas kopš 1901. gadā nav pārtraucis motociklu ražošanu. Lai arī marka ir dibināta Apvienotajā Karalistē, bet nu jau lielākā daļa “Royal Enfield” vēstures ir saistīta ar Indiju. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 26.04.2026: Dīzelis 1.917 un 95. benzīns 1.767 EUR! 94.40 USD par barelu 5

iAuto.lv pārliecinās par jaunākajām degvielas cenām, kas diezgan būtiski nokritušās zem divu eiro atzīmes. Lasīt vairāk

 

Amatpersonas apsekos nogāzušos vēja turbīnu Dienvidkurzemes novadā 31

Klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis (ZZS) pirmdien kopā ar AS "Sadales tīkls" un Būvniecības valsts kontroles biroja ekspertiem dosies uz Bunkas pagastu Dienvidkurzemes novadā, kur svētdien nogāzās vēja turbīna, aģentūru LETA informēja ministrijā. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti