Klārksons nosauc gada labākos automobiļus 10

 

Foto: Ekrānbilde no Instagram jeremyclarkson1/

iAuto | 6.oktobris 2020 13:24

Britu auto žurnālists un TV raidījuma The Grand Tour vadītājs Džeremijs Klārksons nosaucis 2020.gada labākos automobiļus.

Džeremijs Klārksons savu izvēli paziņojis jau tradicionālajā News UK Motor Awards pasākumā, darot zināmu savu vērtējumu kategorijā gada labākais varenauto (SuperCar of the Year) un gada labākais tautas automobilis (People’s Car of the Year).

Pirmajā kategorijā populārais žurnālists par labāko atzina Eagle Lightweight GT – sacīkšu auto Jaguar E-Type repliku, kas radīta uz pirmās sērijas modeļa bāzes. Ar rokām izgatavotā retro kupeja ar alumīnija virsbūvi tikai nedaudz atšķiras no oriģināla, bet 4,7 litru sešcilindru motors attīsta 385 Zs, kas ir par 85 Zs vairāk nekā vēsturiskajam 60.gadu modelim.

Otrās kategorijas uzvarētājs ir ne mazāk eksotisks – tikai 3000 eksemplāros saražotais MINI John Cooper Works GP, kas aprīkots ar BMW 306 Zs turbo četrcilindru agregātu. No parastajiem MINI JCW ierobežotās sērijas GP modelis atšķiras ar divvietīgu salonu un masīvu šķērsstieni aizmugures sēdekļa vietā.

Citi uzvarētāji News UK Motor Awards aptaujā ir arī mums vairāk pazīstami, piemēram, mazo SUV/krosoveru kategorijā uzvarēja Ford Puma, lielo SUV klasē – Volvo XC90 Recharge, pilsētas auto kategorijā – Honda e, bet elektrisko auto ieskaitē – Porsche Taycan.

 
10 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Klārksons ir mans gangsteris 6.oktobris 2020 15:54
8 1 Atbildēt

Viņam vismaz laba melnā humora izjūta ;)

Hmm 6.oktobris 2020 15:20
6 15 Atbildēt

blēdis, viltnieks un melis. viņa raidījumi tikai izklaidei un nekam citam

Antons 6.oktobris 2020 17:53
4 1 Atbildēt

Parādiet kā viņš "iznīcinā" Latvijā tik populāros X3 un RAV4, noliekot atslēgas uz haubes - labāk ar kājām...

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien - 11.04.2026 (+ FOTO) 2

Degvielas cenas Igaunijā šodien, 11. aprīlī, ir par aptuveni 10 centiem mazākas gan benzīnam, gan dīzeļdegvielai. Lasīt vairāk

 

Dīzeļa cena šodien paliek maksimumā. Degvielas cenas 8.4.26: Dizelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR (+ VIDEO) 16

Dīzeļa cena šodien turpina turēties savā šī gada maksimumā. Degvielas cenas 8.04.2026: Dīzelis 2.127 un 95 benzīns 1.837 EUR Lasīt vairāk

 

Latvijas lielākajās DUS kopš akcīzes samazinājuma dīzeļdegvielas vidējā cena pieaugusi par pieciem centiem 1

Latvijas lielākajās degvielas uzpildes stacijās (DUS) kopš akcīzes nodokļa samazinājuma, kas stājās spēkā 1. aprīlī, dīzeļdegvielas vidējā cena ir pieaugusi par pieciem centiem, liecina aģentūras LETA apkoptie dati. Lasīt vairāk

 

Satiksme Hormuza šaurumā nav atjaunota (+ VIDEO) 5

ASV prezidents Donalds Tramps pēc pamiera panākšanas ar Irānu uzsvēra, ka tā esot pilnīga ASV uzvara. Savukārt Teherāna vienošanos raksturoja kā savu panākumu un paziņoja, ka sarunas ar Vašingtonu par pilnīgu kara izbeigšanu sāksies jau šonedēļ. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti