Vakar notikušajā eksplozijā degvielas uzpildes stacijā Īrijā desmit bojāgājušie 3

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

Nozare.lv | 9.oktobris 2022 13:36

Vismaz desmit cilvēki gājuši bojā degvielas uzpildes stacijas eksplozijā nelielā ciemā Īrijas ziemeļrietumos, paziņoja Īrijas policija.

Iepriekš tika ziņots par deviņiem bojāgājušajiem. Trīs cilvēku nāve apstiprināta uzreiz pēc piektdienas vakarā notikušā negadījuma, bet vēl četru cilvēku nāve apstiprināta naktī. Sestdien tika saņemta informācija par vēl trim mirušajiem. 

Īrijas policija paziņoja, ka bojāgājušo vidū ir četri vīrieši, trīs sievietes, divi pusaudži un pamatskolas vecuma meitene. 

Slimnīcās nogādāti astoņi cietuši, bet vairs neviens netiek uzskatīts par bezvēsts pazudušu pēc Donegalas apgabala Krīslahas degvielas uzpildes stacijā "Applegreen" notikušā sprādziena.

Policijā norādīja, ka turpinās meklēšanas un glābšanas darbi, kuros piedalās brigādes no Īrijas un Ziemeļīrijas.

Eksplozijā sagruva degvielas uzpildes stacija, kurā bija veikals un pasta nodaļa.

Sabrukusi arī degvielas uzpildes stacijas tuvumā esoša divstāvu ēka, bet citai līdzīgai ēkai sabrukusi fasāde.

Pagaidām nav zināms eksplozijas cēlonis.

Īrijas premjerministrs Mihāls Mārtins atzina, ka notikušais ir viena no "tumšākajām dienām Donegalā un visā valstī".

Krīslaha atrodas apmēram 50 kilometrus no Ziemeļīrijas robežas un tajā dzīvo ap 400 cilvēkiem.

Populārākie komentāri

3 Lasīt visus komentārus →
4 1 Atbildēt

esi mierīgs, tā Leta preses relīze, bet, ja nav ko darīt šobrīd, izdomā kaut ko vārda "redaktors" vietā - tas tak arī īsti latviski nebūs, ne?

2 2 Atbildēt

Atkal krievi vainīgi paļubomu

1 1 Atbildēt

Redaktor, angļu valodas vārds "explosion" latviski tulkojams kā "sprādziens".

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

Tesla Cybertruck statiskais apskats, kāpēc tas nav izdevies modelis. Vai arī tu nepiekrīti? (+ VIDEO) 12

iAuto.lv apskata Tesla Cybertruck un skaidro, kādēļ Eiropā šis modelis nevar iziet homologāciju. Lasīt vairāk

CIP direktors caur Rīgu ieradies uz sarunām Maskavā 2

Otrdien Maskavā uz sarunām ieradies ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) direktors Džons Retklifs, ziņo ASV televīzijas kanāla "CBS News" korespondente Dženifera Džeikobsa. Lasīt vairāk

Īpašais ziņojums jeb pirmais brauciens ar krosoveru Zeekr 7X (+ VIDEO) 3

Pateicoties kaimiņvalsts blogeru aktivitātēm ķīniešu Zeekr slava iet pa priekšu pašam zīmolam, kas nu oficiāli pieejams arī Latvijā. Šoreiz izbrauksim ar Zeekr elektrisko krosoveru Zeekr 7X. Lasīt vairāk

No 13 700 eiro - Ķīnā prezentēts jaunais MG 07 (+ FOTO) 6

Ķīnā pirmizrādi piedzīvojis vidējās klases sedans MG 07, kas pamata versijā maksās nedaudz mazāk par 13 700 eiro. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti