Darbs ar piekabi: Range Rover nobrauc 1 miljonu kilometru (+ FOTO) 28

Foto: Range Rover

iAuto | 20.novembris 2022 8:29

Vācietis Ginters Novrockis ar savu 2007.gada Range Rover nobraucis vienu miljonu kilometru, turklāt lielākā daļa to sakrāti nopietnā darbā, strādājot savienojumā ar piekabi.

Britu markas Vācijas struktūrvienība savā interneta mājas lapā ievietojusi stāstu par Ginteru Novrocki un viņa 15 gadus veco Range Rover.

Viss sākās 2007. gadā, kad automehāniķis pēc izglītības un vēlāk auto pārdevējs Ginters Navrockis klientam nodeva jaunu Range Rover Vogue. Piecus gadus vēlāk, kad automašīnas nobraukums bija sasniedzis 145 000 kilometru, viņi sastapās vēlreiz, Ginteram to pārņemot kā līzinga atmaksu.

 "Toreiz es domāju, ka braukšu ar Range Rover sešus mēnešus un pēc tam to atkal pārdošu," atceras Novrockis, taču zvans no kāda pazīstama dīlera izmainīja visu.

Paziņa piedāvāja aizvest automašīnu uz aptuveni 600 km attālo Dīsburgu un atceļā paņemt vienu citu spēkratu. Novrockis piekrita un tā tas sākās.  Drīz vien viņš kļuva par vienu no pieprasītākajiem luksusa automašīnu transportētājiem Vācijā, strādājot piecas dienas nedēļā, un veicot reisus starp Amsterdamu ziemeļos un Sentropēzu dienvidos.

Kad Range Rover odometrs noskaitīja 400 000 km, īpašniekā atmodās ambīcijas un viņš izvirzīja mērķi nobraukt vienu miljonu kilometru – ar piekabi.

Dzinējs, transmisija, priekšējais un aizmugurējais diferenciālis: visa Range Rover piedziņas sistēma joprojām ir sākotnējā formā. Pa ceļam uz miljonu tika nomainīti tikai vārstu vāki, pneimatiskā piekare un dažādas dilstošās detaļas, kā arī salaboti daži samērā nebūtiski sīkumi. Nomainīt nācās abus turbokompresorus, kā arī ieplūdes kolektoru un gaisa plūsmas mērītāju.

Ik pēc 100 000 kilometru tika nomainīta transmisijas eļļa, jauni bremžu kluči ik pēc 40 000 kilometru un jauni bremžu diski ik pēc 80 000 kilometru.

"Man šķiet patiešām pārsteidzoši, ka es joprojām esmu ceļā ar savu pirmo vējstiklu," saka Ginters Navrockis, atskatoties uz saviem tālajiem braucieniem un piebilst, ka viņaprāt, „nav labāka auto”.

Populārākie komentāri

28 Lasīt visus komentārus →
6 0 Atbildēt

Vai tahogrāfs viņam ir?

5 6 Atbildēt

BMW kārba, tā būs atbilde!

4 1 Atbildēt

Atslēgas vārdi ir “spēt viņu uzturēt”. Tas nav kautkāds audi, ko Janka vai Koļa spēj saskrūvēt.

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

BMW iX3 Ķīnā gandrīz par 30 000 eiro lētāks

BMW Ķīnā uzsācis jaunā BMW iX3 priekšpārdošanu, un cenu atšķirība ar Eiropu ir ievērojama. Lasīt vairāk

Vienīgais savā klasē. Kāds ir modernizētais Peugeot 408 ?(+ VIDEO)

Ja esat nolēmuši braukt ar lielu automašīnu, bet negribat SUV vai universāli, tad izvēle ārpus premium klases ir aplam ir šaura. Viena no tādām automašnām ir Peugeot 408. Tas ir liela izmēra fāstbeks vai liftbeks, un testā ir tā labākais izpildījums GT Exclusive. Lasīt vairāk

Vācijas tirgū būs pieejami Ķīnas tirgum izstrādātie zīmola AUDI modeļi 3

Līdz šim AUDI E5 Sportback un AUDI E7X varēja nopirkt tikai Ķīnā, taču tagad tos varēs iegādāties arī Vācijā. Tiesa – pircējam jārēķinās ar divreiz lielāku cenu un dažām niansēm. Lasīt vairāk

Roboti spēlē pingpongu, sacenšas cīņu sportos un šķēršļu pārvarēšanā (+ VIDEO) 5

Pekinā norisinās pasaulē pirmās humanoīdo robotu spēles, kurās sacenšas vairāk nekā 2000 robotu no 16 valstīm. Sacensību programmā ir 51 disciplīna, un notikumiem iespējams sekot līdzi tiešraidē. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti