Mercedes – Maybach piesaka elektriskā EQS SUV pirmizrādi 5

 

Foto: Mercedes-Benz

iAuto | 31.marts 2023 5:54

Mercedes – Maybach paziņojis, ka elektriskās piedziņas krosovers EQS SUV savu pirmizrādi piedzīvos 17.aprīlī Šanhajā, vienlaicīgi atklājot to arī savā interneta tiešsaistes platformā.

Ja neskaita informāciju par EQS SUV kombinēto enerģijas patēriņu (24,4-22,5 kWh/100 km; CO2 emisijas: 0 g/km), nekādus citus tehniskos datus ražotājs neatklāj, ierobežojot preses relīzes tekstu vien ar solījumu, ka šāds patēriņš „nosaka jaunu standartu elektriskās mobilitātes laikmetā”.

Zināms, ka šie dati ir provizoriski un līdzīgi tam, ko patērē Mercedes EQS 53 4Matic+ - vācu luksuss automobiļu ražotāja elektriskās piedziņas piecdurvju sedans. Ekspertiem tas liek domāt, ka EQS SUV būs aprīkots ar līdzīgu spēka iekārtu, kas varētu attīstīt 658-761 Zs.

Pirmizrāde Šanhajā nav izvēlēta nejauši – Ķīna ir Mercedes lielākais noieta tirgus, kur ik mēnesi pārdod 600-700 Mercedes-Maybach S-klases automašīnu.   

 
5 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
0pis 31.marts 2023 8:47
2 1 Atbildēt

Jau tagad redzams ka suvveidīgs bifelis ar pakaļu kā Omei. Kur palika visi normālie auto?

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (+ FOTO) 3

Spriežot pēc iesūtītajiem attēliem, kas Igaunijā un Latvijā uzņemti 4.05 maijā, degvielas cenas abās valstīs ir gandrīz vai izlīdzinājušās un 95. benzīnu izdevīgāk pat būtu iegādāties pie mums. Lasīt vairāk

 

GM ražos dīzeļa hibrīdus ASV armijai

Izmantojot kā tehnisko bāzi Chevrolet Silverado 3500 HD, General Motors (GM) izstrādājis hibrīdauto ISV-Heavy, kas paredzēts ASV armijai. Lasīt vairāk

 

"Volkswagen" ziņo par peļņas kritumu pirmajā ceturksnī un nepieciešamību veikt papildu izmaksu samazinājumus

Vācijas autobūves koncerns "Volkswagen" ceturtdien paziņoja par peļņas kritumu šī gada pirmajā ceturksnī un brīdināja par nepieciešamību īstenot papildu izdevumu samazinājumus. Lasīt vairāk

 

TOYOTA C-HR+ tests (+FOTO) 4

Trīs dienas iAuto rīcībā bija jaunais Toyota C-HR+ . Mēģināšu pastāstīt par savām izjūtām kopā nobraucot nedaudz virs 200 km. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti