Jauns Volkswagen krosovers par 9900 eiro, taču – uz akcijas laiku un Ķīnā (+ FOTO) 5

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

iAuto | 2.septembris 2024 4:51

Ķīnas tirgū startē jauns Volkswagen kompaktās klases krosovers Tharu RX. Akcijas laikā cenas sākas jau no atzīmes 80 000 juaņu, kas ir aptuveni 9900 eiro.

SAIC-Volkswagen uzsācis pasūtījumu pieņemšanu no klientiem, kas vēlētos iegādāties uzņēmuma jaunāko modeli Tharu RX līdz ar pārdošanas sākumu startējot akciju ar ievērojamām atlaidēm līdz pat 36 procentu apmērā.

Tādejādi Ķīnas pircējam šo 4,46 m garo SUV, ko var dēvēt par vienkāršotu T-Cross modifikāciju, ir iespējams iegādāties par īpašu izdevīgu cenu.

Bāzes modelis tiek piedāvāts ar 110 Zs jaudīgu 1,5 litru motoru apvienojumā ar sešu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, bet par 160 Zs tāda paša darba tilpuma turbo agregātu apvienojumā ar septiņu pakāpju DSG robotizēto pārnesumkārbu būs jāmaksā dārgāk.

Arī Tharu XR bāzes versija nav nebūt slikti aprīkota, lai arī līdz pilnībai tālu – ir disku bremzes abām asīm, 16 collu vieglmetāla diski, četri drošības spilveni un drošības spilveni ar drošības aizkariem, arī ABS un ESP, kruīza kontrole, atpakaļskata kamera un bezatslēgas pieejas sistēma. Nāksies iztikt ar halogēnu priekšējiem lukturiem un kondicionieri klimatkontroles vietā, skārienekrānu, kura izmērs vien astoņas collas, bet sēdekļiem nav ne apsildes, ne elektrisku regulāciju.

Zināms, ka šāda cena Tharu XR iegādei saglabāsies akcijas laikā, bet vēlāk ražotājs par to prasīs 126 000 - 154 000 juaņu, kas būtu 16 200 – 19 900 eiro.

 

 

Populārākie komentāri

5 Lasīt visus komentārus →
6 0 Atbildēt

Agrāk šāds cross polo bendzīnieks arī līdzīgi maksāja pie mums, nu labi bez crossovera plastmasiem un paceltā klīrenssa un pašā pieticīgākajā komplektācijā

6 1 Atbildēt

Uztaisiet EU arī tādu akciju. Būs rinda un varēs ražot divus gadus

1 0 Atbildēt

Tekstā T Cross pēc izmēriem sajaukts ar VW Tiguan. T Cross ir 4,1 m garš, bet Tiguan - 4,46 m.

Pievienot bildi Pievienot video

Izceltie raksti

400 000 km Volkswagen Passat dīzelim ir nieks 29

Ja gribi ilgi braukt un tālu braukt, uz Volkswagen Passat TDI vari droši paļauties. Lasīt vairāk

Krievu “Cybertruck” pirmizrāde atcelta 7

Atjaunotā zīmola "Russo-Balt" pirmā krosovera, pēc amerikāņu Tesla Cybertruck līdzības veidotā modeļa C55 pirmizrāde nenotiks, ziņo auto jaunumiem veltītais krievu izdevums Motor. Lasīt vairāk

Toyota brīdina pircējus Japānā – no ASV importēto Toyota kvalitāte nav “Japānas kvalitāte” 10

Tie pircēji, kas Japānā iegādāsies Toyota automobili, kas izgatavots rūpnīcā ASV, var piedzīvot vilšanos, jo ievesto automobiļu kvalitāte var atšķirties no standartiem, pie kuriem pieraduši pašmāju produkcijas lietotāji. Lasīt vairāk

Uz Jorģa Zemitāna tilta braukšanai atvērs visas braukšanas joslas 7

No šodienas uz Jorģa Zemitāna tilta satiksmei atvērs visas braukšanas joslas, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Arējās komunikācijas nodaļa. Lasīt vairāk

Lasītākie raksti

Jaunie raksti