Visi komentāri - Modernizētais Tesla Model Y nonāk pārdošanā

Modernizētais Tesla Model Y nonāk pārdošanā 6

 

Foto: Tesla

iAuto | 27.janvāris 2025 14:35

Elektriskais krosovers pieejams pasūtīšanai Ķīnā un ASV, taču cenas ir atšķirīgas.

Divas nedēļas pēc oficiālās pirmizrādes modernizētais Tesla Model Y nonācis pārdošanā. Klientiem vispirms tiek piedāvāta dārgākā Launch Edition versija, lētākos variantus solot vēlāk.

Modernizācijas gaitā Model Y ticis ne tikai pie jauna priekšpuses un aizmugures daļas dizaina, bet arī daudziem uzlabojumiem salonā, tostarp jauniem un komfortablākiem sēdekļiem, 8 collu displeja aizmugures pasažieriem klimatkontroles pārvaldei un multivides saturam. Abām sēdekļu rindām tagad apsildes sistēma, kas darbojas apvienojumā ar klimatkontroli, aizmugures sēdekļa atzveltne ir elektriski regulējama. Vadītāja rīcībā jauna stūre, ergonomiskāk izvietotas pogas un slēdži, 15 collu multivides sistēmas displejs ar AMD Ryzen procesoru pamatā. Jaunie salona izolācijas materiāli samazina trokšņus par 20 procentiem, bet jaunie stikli labāk slāpē saules starus uzlabojot klimatkontroles efektivitāti.

Ķīnas tirgū jaunāko Model Y piedāvā versijās ar aizmugures riteņu piedziņu un pilnpiedziņas Long Range variantā. Pirmajā gadījumā diapazons palielinās no 450 līdz 466 km (WLTP), otrajā no 533 līdz 568 km salīdzinājumā ar pirms modernizācijas modeli. Arī ieskrējiena laiki līdz 100 km/h uzlabojušies – attiecīgi 5,9 un 4,3 sekundes.

Zināms, ka Launch Edition modelis Ķīnā maksās 303 500 juaņu (apmēram 39 900 eiro), bet ASV pircēji maksās vismaz 59 990 dolāru (apmēram 57 100 eiro).

 

 
Visi komentāri
 
VP 27.janvāris 2025 14:45
3 1 Atbildēt

Vai šitam arī, izvēloties bezceļu režīmu, ir jāparakstās par garantijas zaudēšanu?

Pajoliņam 27.janvāris 2025 16:40
7 1 Atbildēt

Šis prinicpa daudz labāk iet cauri sniegam un dubļiem ka kaut kāds tur audi a4 ar quatrro vai subaru foresters.

Kanibaals 27.janvāris 2025 21:02
2 2 Atbildēt

> tostarp jauniem un komfortablākiem sēdekļiem

Ā tātad vecās taburetes bija nekomfotablas.

10 gadu vecu modeli nevar modernizēt, palika tāds kā bija.

ZZZZ 27.janvāris 2025 21:24
1 2 Atbildēt
n0@$$ 28.janvāris 2025 4:13
1 0 Atbildēt

Tavam lūznim BMW ar sēdekļus ,kā sāka ražot 60 gadā tā liek iekšā visiem modeļiem vienus un tos pašus 60 gadu ?!

X 28.janvāris 2025 7:34
0 0 Atbildēt

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

EK atsakās no plāna no 2035. gada aizliegt jaunus auto ar iekšdedzes dzinējiem 6

Pakļaujoties autoražotāju spiedienam, Eiropas Komisija (EK) otrdien atteicās no plāna no 2035. gada Eiropas Savienībā (ES) aizliegt jaunus automobiļus ar iekšdedzes dzinējiem. Lasīt vairāk

 

Nissan uzsāk trešās paaudzes Leaf ražošanu (+ FOTO) 1

Japānas autoražotājs Nissan savā Sanderlendas rūpnīcā Apvienotajā Karalistē ir uzsācis jaunās paaudzes Leaf modeļa ražošanu, iezīmējot nozīmīgu soli uzņēmuma elektrifikācijas attīstībā. Lasīt vairāk

 

Turpinās tiesāt autotirgotāju Īli par krāpšanas mēģinājumu saistībā ar spēkratu piegādi policijai 6

Rīgas pilsētas tiesa šodien plkst. 10 turpinās skatīt krimināllietu pret pilnsabiedrības "A26" pārstāvjiem, tostarp uzņēmēju Māri Īli, par krāpšanas mēģinājumu saistībā ar automašīnu piegādi Valsts policijai (VP), liecina ieraksts tiesu kalendārā. Lasīt vairāk

 

Dzērājšoferim konfiscētu "Ferrari" izsolē pārdod par 176 tūkstošiem eiro (+ VIDEO) 14

Trīs gadu laikā, kopš Latvijā stājās spēkā likums, kas ļauj reibumā esošiem autovadītājiem konfiscēt automobili, atņemti vairāk nekā divi tūkstoši transportlīdzekļu. Daļa no tiem nonāk izsolēs, bet daļa Ukrainā. Viens no dārgākajiem realizētajiem spēkratiem bijis “Ferrari” par 176 tūkstošiem eiro. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti