Volkswagen atmet domu par elektriskā ID.7 pārdošanu Ziemeļamerikas tirgū 1

 

Foto: Volkswagen

iAuto | 3.februāris 2025 10:20

Volkswagen ID.7 pārdošanas starts aiz okeāna bija paredzēts 2024. gada trešajā ceturksnī, taču tagad ir skaidrs, ka Ziemeļamerikā ID.7 neparādīsies.

Volkswagen pārtraucis darbības, kas bija saistītas ar ID.7 ieviešanu ASV un Kanādā. ID.7, kuru iepriekš bija paredzēts laist ASV tirgū 2024. gada trešajā ceturksnī. Jau pagājušā gada maijā vācu uzņēmums paziņoja par laika nobīdi plānos, uzsverot, ka nesteigsies un izdarīs tikai “uz tirgu balstītu izvēli". Acīmredzot tirgus izpēte ir noslēgusies ar negatīvu verdiktu, tādejādi Volkswagen elektriskais flagmanis paliks tikai Eiropas un Ķīnas tirgos.

Aizokeāna mediji vēsta, ka ID.7 jau pirms divām nedēļām izņemts no ASV tīmekļa vietnes, tā kā liels pārsteigums klientiem tas nebūs.

Vācu uzņēmuma pārstāvis izteicies, ka lēmums pieņemts, ņemot vērā "pašlaik izaicinošo EV situāciju", tomēr tā nav tikai Volkswagen problēma – elektrisko automobiļu tirgū Ziemeļamerikā valda liela nenoteiktība un neziņa, kas Donaldam Trampam stājoties amatā tikai pastiprinājās.

Jaunais ASV prezidents ir mainījis valdības atbalsta kursu elektriskajiem transportlīdzekļiem, kas var novest pie EV automobiļu cenu paaugstināšanās, ja viņa solītie tarifi stāsies spēkā.

Šajās dienās Donalds Tramps atkārtoti draudējis noteikt ievedmuitas tarifus produkcijai no Eiropas Savienības (ES), un apsūdzējis bloku par negodīgu tirdzniecības praksi.

 
1 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
0pis 3.februāris 2025 10:37
1 2 Atbildēt

Varbūt jātaisa īpašais modelis VW Tariff

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

ASV autobūves uzņēmumi varētu pievērsties kara tehnikas ražošanai

ASV valdība Donalda Trampa vadībā apsver iespēju iesaistīt lielos autobūves uzņēmumus ieroču ražošanā. Lasīt vairāk

 

Ātruma kontroles maratonā policija konstatējusi 1792 pārkāpumus 2

Trešdien akcijā "24 stundu ātruma kontroles maratons" policija konstatēja 1792 ātruma pārkāpumus, turklāt vairākos gadījumos autovadītājiem piemērots tiesību izmantošanas aizliegums, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 

Visā Latvijā notiek 24 stundu ātruma kontroles maratons (+ VIDEO) 10

Lai pievērstu uzmanību bīstamībai, ko rada atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, šodien visā Latvijā notiek 24 stundu ātruma kontroles maratons. Tā laikā policija uzmanīja satiksmi arī Dienvidkurzemē. Lasīt vairāk

 

Līdz 926 km un ātra uzlāde: Mercedes modernizējis EQS (+ FOTO) 11

2026. gada Mercedes EQS piedzīvo būtisku atjauninājumu, kas ievērojami uzlabos gan tehniskos rādītājus, gan braukšanas komfortu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti