Sievietes izvēlas labākos; zināmi uzvarētāji, kas cīnīsies par galveno balvu 4

 

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

iAuto | 23.februāris 2025 13:12

Gada sieviešu pasaules auto 2025 (WWCOTY) žūrija paziņojusi uzvarētājus atsevišķās kategorijās. Uzvarētāji piedalīsies finālā, kas noteiks galvenās balas ieguvēju.

82 žurnālistes no 55 pasaules valstīm izteica savu viedokli, balsojot par viņuprāt labākajiem automobiļiem vairākās kategorijās.

Madridē notikušajā pasākumā par labāko pilsētas auto tika atzīts Mini Cooper, kompakto SUV kategorijā KIA EV3, lielo auto kategorijā laurus plūca Audi A6 e-tron, bet lielo SUV kategorijā Hyundai Santa Fe.

Par labāko 4x4 un pikapu kategorijā atzina Toyota Land Cruiser, bet augstās veiktspējas un luksusa kategorijā triumfēja Porsche Panamera.

Ķīnas autoražotājs BYD ieguva balvu par labākajām tehnoloģijām, bet Volvo piešķīra Sandy Myhre balvu kā zīmolam ar vislabvēlīgāko attieksmi pret sievietēm vadītājām.

Visi uzvarētāji piedalīsies finālā, lai noteiktu WWCOTY 2025 galvenā titula ieguvēju, ko paziņos 6. martā.

 
Visi komentāri
 
asd 23.februāris 2025 15:04
7 0 Atbildēt

te sievietes cīnās par to, la viņas ir vīrieši, un nevajag viņas izdalīt, te - pašas piedalās tādā seksistiskā pasākumā.

felix65 24.februāris 2025 5:57
0 0 Atbildēt

Baidies no sievietēm?

sparauto 24.februāris 2025 9:07
0 0 Atbildēt

Ko?  Ja sieviete apspriež sev ēru un patīkamu automašīna, viņa grib būt vīrietis?

Kanibaals 24.februāris 2025 13:09
3 0 Atbildēt

Tātad ar to atzīst, ka sievietes ir tomēr izdalāma grupa un nav tai divas rokas un divas kājas, vēl izrādās vajag īpašus auto.

Diskriminē automašīnas pēc krāsas un izskata.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Volvo dīleri tirgos arī partnera Lynk & Co produkciju

Volvo Cars un Geely Auto ir parakstījuši saprašanās memorandu par jaunu komerciālu partnerību ar Lynk & Co Eiropā. Lasīt vairāk

 

Ciematā Rēzeknes novadā konstatētas nezināmas izcelsmes drona atlūzas

Rēzeknes novada Silmalas pagastā trešdien atrastas patlaban nezināmas izcelsmes drona atlūzas, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

ES enerģētikas komisārs brīdina dalībvalstis gatavoties ilgstošām naftas piegāžu problēmām 7

Eiropas Savienības (ES) enerģētikas komisārs Dans Jergensens otrdien aicināja bloka dalībvalstis gatavoties ilgstošām naftas piegāžu problēmām un saskaņot to atbalsta pasākumus. Lasīt vairāk

 

iAuto tests: Vai jaunais “Renault Clio” ir iekšdedzes alternatīva elektriskajam “5” modelim? (+ FOTO) 5

Tie, kuri vēlējās “Renault 5” modeli ar benzīna dzinēju beidzot var gavilēt, jo jūsu vēlmes ir uzklausītas! Nu, gandrīz uzklausītas, jo klāt ir jaunais “Clio”. Jā, tas nav dzeltens un tam nepiemīt retro šiks kā “Renault 5” modelim, bet tas ir līdzīgā izmērā, brauc tikpat labi un arī pievilcīgi izskatās. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti