Arī Land Rover Defender Octa tiek pie Black versijas (+ FOTO) 3

 

Foto: Land Rover

iAuto.lv | 7.jūlijs 2025 10:37

Drīz pēc tam, kad Land Rover paziņoja par Black versiju 635 Zs Range Rover Sport SV, pie “melnās” versijas ticis arī līdzvērtīgas jaudas Defender Octa.

Defender Octa ir jaudīgākais modelis šīs saimes vēsturē un tāpat kā Range Rover Sport SV, tas aprīkots ar 4,4 litru V8 dzinēju, kas attīsta 635 zirgspēku jaudu un 750 ņūtonmetru griezes momentu. Tagad arī šis modelis ir ieguvis īpašu Black versiju, kas veidots pēc līdzīgas “receptes” kā Range Rover Sport SV.

Tas nozīmē Narvik Black melnās krāsas virsbūvi, lakoti spožā vai matētas aizsargplēves pārvilkuma apdarē, ko papildina kopumā 30 jauni dekoratīvie elementi, kas arī pieejami spīdīgā (Gloss Black) vai matētā (Satin Black) izpildījumā. Melnā krāsā ir pat Land Rover ovālais logotips ar aptumšotu sudraba uzrakstu un apakšējais radiatora režģis.

Defender Octa Black iespējams aprīkot ar 20 vai 22 collu spīdīgi melniem kaltajiem diskiem, kuriem ir melni rumbas vāciņi, Defender uzraksti un melnas krāsas bremžu suporti.

Tumšā tematika turpinās arī salonā. Sēdekļi apvilkti ar mīkstu un perforētu Ebony Semi-Aniline ādu, papildinātu ar Kvadrat salona akcentiem. Instrumentu panelis pārklāts ar Satin Black pulverkrāsojumu, bet par papildu samaksu iespējams pievienot dekoratīvos elementus no Chopped Carbon Fibre materiāla.

Defender Octa Black jaudīgais V8 dzinējs nodrošina paātrinājumu no 0 līdz 100 km/h vien četru sekunžu laikā, bet maksimālais ātrums sasniedz 250 km/h. Komplektā inovatīvā 6D Dynamics piekare, īpašs OCTA režīmu veiktspējas braukšanai bezceļos, izcilā 700W, 15 skaļruņu MeridianTM audio sistēma ar telpiskās skaņas nodrošinājumu, pateicoties sēdekļos iebūvētajiem skaļruņiem.

Defender Octa Black jau var pasūtīt, cena – no 200 700 eiro.

Foto: Land Rover

Foto: Land Rover

Foto: Land Rover

Foto: Land Rover

Foto: Land Rover

Foto: Land Rover

Foto: Land Rover

 
Visi komentāri
 
650 7.jūlijs 2025 12:00
1 1 Atbildēt

Katram valstsNaudas fenderam

piešķirsim mēs pa defenderam..deram?

Ja octa fenders maksā 200k, ta cikta maksā kaskoFenders? Narvik,- nu tas skaidrs, nosaukums taPis ciešā sadarbībā ar sia Arvik.

Dziesmu svētku laikā palieciet Mājās, un/vai dziediet (svētku) Dziesmas.Kamēr vēl Svētki nav apmeklējuši konkrēto J'ūsu/ielu un Jums par dziedāšanu vēl nava Jāmaksā. Jā. ;p nra.lv/neatkariga/ko...us-jamaksa.htm

ZZZZ 7.jūlijs 2025 12:46
0 0 Atbildēt

Vai TA bremzes irA salabotas?

ZZZZ 7.jūlijs 2025 12:54
1 0 Atbildēt
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Krievijas lielākais kravas auto ražotājs KAMAZ sācis “buksēt” 1

Ar problēmām saskaras ne tikai KAMAZ, bet arī AvtoVAZ. Smago automobiļu tehnikas ražotājs to risina, paziņojot par pāreju uz četru dienu ražošanas ciklu. Lasīt vairāk

 

Elektrisko Mercedes CLA labi pērk Eiropā, ko nevar teikt par Ķīnu

Mercedes vadība priecājas par kopējo CLA pasūtījumu skaitu, tomēr Ķīnā gaidītie panākumi izpaliek – nekas jauns Eiropas ražotājiem, it sevišķi pēdējā laikā. Lasīt vairāk

 

Eiropas tirgū pieejams pilnībā elektriskais Geely E5 1

Ķīnas autoražotājs Geely paplašina savu darbību Eiropā un gatavojas ienākt Vācijas tirgū ar diviem SUV modeļiem. Lasīt vairāk

 

Ražots Ķīnā: Ford piesaka pilnībā elektrisko Transit City (+ FOTO) 1

Ford ir paziņojis par jauno elektrisko Transit City modeli, kas tiek piedāvāts kā izmaksu ziņā izdevīgs transportlīdzeklis pilsētas vajadzībām. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti