Vācijā varēs nopirkt RAM līdzīgos Ķīnas pikapus - iAuto

Vācijā varēs nopirkt RAM līdzīgos Ķīnas pikapus 19

 

Foto: Indimo Automotive GmbH

iAuto.lv | 30.jūlijs 2025 10:32

Ķīnas ražotāja Foton pikapi Foton 3 un Foton 4 tagad būs nopērkami arī Vācijā.

Foton sadarbības partneris, uzņēmums Indimo Automotive GmbH, papildinājis piedāvājumu ar modeļiem Foton 3 un Foton 4. Abi ir izturīgi un praktiski transportlīdzekļi, kas var noderēt nelieliem uzņēmumiem, dažādu pakalpojumu sniedzējiem, amatniekiem vai individuālā darba veicējiem.

Foton 4 izceļas ar robustu tēlu, kas atgādina amerikāņu RAM 1500 un ir aprīkots ar 2,0 litru turbodīzeļa dzinēju, kas attīsta 163 Zs jaudu un 400 Nm griezes momentu. Standartaprīkojumā  iekļauta 8 pakāpju automātiskā pārnesumkārba, pilnpiedziņa un plašas drošības funkcijas. Piecvietīgā kabīne komplektēta ar gaisa kondicionieri, atpakaļskata kameru un modernu skārienekrāna informācijas un izklaides sistēmu.

Foton 3, kas pēc izmēriem salīzināms ar Volkswagen Amarok un pieejams par mazāku cenu, piedāvā to pašu dzinēja/pārnesumkārbas kombināciju, bet pilnpiedziņa būs pieslēdzama. Standarta komplektā, cita starpā ādas sēdekļi, 10 collu skārienekrāns ar viedtālruņa savienojamību, 360 grādu apkārtskata kameras un atpakaļskata kamera.

Foton ir viens no lielākajiem komerctransporta ražotājiem Āzijā, tas ir pārstāvēts vairāk nekā 100 valstīs visā pasaulē un turpina attīstīt savus pakalpojumus arī Eiropā.

Vācu mediji vēsta, ka pirmie transportlīdzekļi jau ir pieejami, un sekos turpmākas piegādes.

Foto: Indimo Automotive GmbH

 
19 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
0pis 30.jūlijs 2025 10:39
4 1 Atbildēt

Ram Dong 😊

BMW 30.jūlijs 2025 13:18
4 0 Atbildēt

Jā, pretī Hesītim! Sākumā likās ka tur stāv fordi, bet tad pamanīju, ka rakstīts Foton. Vizuāli jau glīti, bet kā no praktiskās puses, -hvz.

n0@$$ 31.jūlijs 2025 5:44
4 3 Atbildēt

Vēl viena nagla ES autobūves zārkā

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Iekšdedzes dzinēji dzīvos arī pēc 2035. gada - Brisele apsver aizlieguma atcelšanu 30

Eiropas Komisija varētu atcelt likumu, kas paredzēja jaunu automašīnu ar benzīna un dīzeļa dzinējiem aizliegumu no 2035. gada. Lasīt vairāk

 

TV Auto ziņas dosies ziemas labdarības reisā (+ VIDEO)

TV Autoziņu ziemas testos esam devušies gan ar pikapiem, gan elektromobiļiem, taču mikroautobusu un minivenu reiss gan notiks pirmo reizi. Lasīt vairāk

 

Kāpēc auto īpašniekam, kurš nav izmantojis stāvvietu, tik un tā var nākties par to samaksāt? (+ VIDEO) 11

4.studijā vērsās Ilona, kura ikdienā dzīvo ārzemēs, bet ik pa laikam atbrauc uz Latviju. Vienā no šīm reizēm viņa nolēma aizvest mantas uz noliktavu Baznīcas ielā 12a. Lasīt vairāk

 

Piekabe sāk dancot (+ VIDEO) 12

Volkswagen, kas ved citu Volkswagen, apsteidz lēnāk braucošo, taču īsu brīdi pēc tam piekabe sāk "dancot" un situācija kļūst kritiska. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti