Sagaidīsim 2027. gadā: Nissan piesaka jauno Patrol (+ FOTO) - iAuto

Sagaidīsim 2027. gadā: Nissan piesaka jauno Patrol (+ FOTO) 4

 

Foto: Nissan

iAuto.lv | 30.oktobris 2025 4:08

Japānas mobilitātes izstādē (1.–9. novembris) Nissan, cita starpā demonstrē arī jauno Patrol, kas pircējiem kļūs pieejams 2027. gadā.

Izstādē pašmāju ražotājs ieradies ar vairākiem jaunumiem, kuru vidū Patrol ir viens no svarīgākajiem, kas tika izziņoti 2027. finanšu gadam Japānā. Ikoniskais SUV, kas pazīstams ar savu izturību, jaudu un spēju pārvarēt visdažādākos bezceļus, iezīmē Nissan atgriešanos segmentā, ko zīmols nav pārstāvējis kopš Safari ražošanas beigām 2007. gadā.

Patrol vienmēr ir bijis vairāk nekā tikai transportlīdzeklis – tas ir ikonisks modelis, kas iemieso Nissan apņemšanos radīt automobiļus, kurus raksturo jauda, izturība un progresīvas tehnoloģijas. Preses izdevumi vēsta, ka jaunais Patrol ir veidots tā, lai ideāli iederētos Japānas daudzveidīgajās ainavās, vienlaikus iedvešot piedzīvojumu garu tā lietotājos.

Precīzāku informāciju ražotājs neatklāj, vien norāda, ka Japānas tirgū jaunais Patrol kļūs pieejams 2027. gadā.

Savulaik Patrol bija populārs arī Eiropā, tostarp Latvijā, tomēr šo modeli Eiropā nepiedāvā nu jau vairāk nekā 15 gadus.

Foto: Nissan

Foto: Nissan

Foto: Nissan

Foto: Nissan

Foto: Nissan

 
4 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
srt 30.oktobris 2025 17:33
3 1 Atbildēt

Šitos jau tikai arābi un krievi var pavilkt.

AAA 1.novembris 2025 12:44
3 1 Atbildēt

Arpus ES tiks piedavats ar 3.5l benzina dzineju un 3.8l dizeli, bet eiropa tiks piedavats ar 1.5l Renault benzina dzineju, realitate ir tada, ka eiropa sadu lielu smagu kasti ar nemotoru nevienam nevajadzes un sakumcena tiek prognozeta no 60k, varu uzreiz prognozet, ka uz eiropas celiem sis modelis bus liels retums

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Degvielas cenas: Dīzelis 1.857 un 95 benzīns 1.617 EUR - 10.3.2026. Nafta cenas no 116 uz 83.7 USD (+ VIDEO) 25

10. martā es neredzēju degvielas cenu kritumu Latvijā, gluži pretēji svētdien dīzelis maksāja 1.747 EUR, pirmdien pieauga uz 1.797. Degvielas cenas šodien jau Dīzelis 1.857 un 95 benzīns 1.617 EUR - 10.3.2026. Nafta cenas no 116 uz 83.7 USD. Lasīt vairāk

 

Pasaules tirgū laidīs naftas rezerves, lai apturētu straujo cenu kāpumu (+ VIDEO)

Starptautiskā Enerģētikas aģentūra paziņojusi, ka ir sākta rekordliela naftas rezervju laišana apgrozībā, tirgū padarot pieejamus 400 miljonus barelu jēlnaftas. Lasīt vairāk

 

Mercedes parāda GT kupejas salonu (+ FOTO) 6

Mercedes-AMG atklājis pirmos attēlus ar jauno elektriskā GT četrdurvju kupeju, ļaujot ielūkoties 2026. gadā gaidāmā jaunuma salonā. Lasīt vairāk

 

Policija uz autoceļa A8 pieķer vairākus autovadītājus, kuri braukuši ar ātrumu virs 150 km/h (+ VIDEO) 11

Veicot ikdienas satiksmes uzraudzību, aizvadītajās brīvdienās Valsts policijas amatpersonas fiksējušas 432 ātrumpārkāpējus – vairākiem automašīnu “BMW” vadītājiem šīs brīvdienas beigušās ar transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšanu vai tiesību izmantošanas aizliegumu, tāpat kāds ātrumpārkāpējs ticis vēl pie pieciem administratīvā pārkāpuma procesiem par citiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti