Nepilni 76 000 eiro: arī Hyundai Ioniq 6 tiek pie savas sportiskās “N” versijas (+ FOTO) 1

 

Foto: Hyundai

iAuto.lv | 22.marts 2026 9:43

Huyndai piedāvā jaunu augstas veiktspējas elektroauto – Ioniq 6 N, kas Vācijas tirgū maksās nepilnus 76 000 eiro.

2025. gada Gudvudas Ātruma festivālā prezentētais Ioniq 6 N izceļas ar sportisku dizainu, kas ietver platākus spārnus, 20 collu riteņu diskus, matricu lukturus, aktīvos gaisa ieplūdes kanālus un lielu aizmugurējo spoileri stabilitātei lielos ātrumos.

Zem 4,94 m garās automašīnas virsbūves slēpjas jauna balstiekārta, kas uzlabo vadāmību un saglabā komfortu ikdienā. Divi elektromotori attīsta 609 ZS, bet “N Grin Boost” sistēma īslaicīgi nodrošina vēl vairāk jaudas un griezes momenta. Auto līdz 100 km/h paātrinās aptuveni 3,2–3,4 sekundēs un sasniedz 257 km/h.

Salonā vadība ir pielāgota sportiskai braukšanai ar īpašām režīmu pogām un papildu funkcijām, kas uzlabo skaņu un sajūtas. Pieejami arī moderni drošības asistenti.

Uzlabotā akumulatora sistēma piedāvā režīmus dažādiem braukšanas scenārijiem un nodrošina stabilu veiktspēju, savukārt elektroniski regulējamie amortizatori ļauj precīzi pielāgot auto dažādiem apstākļiem.

Vācijas tirgū Hyundai Ioniq 6 sākumcena ir 75 900 eiro.

Foto: Hyundai

Foto: Hyundai

Foto: Hyundai

Foto: Hyundai

Foto: Hyundai

Foto: Hyundai

 
Visi komentāri
 
ZZZZ 23.marts 2026 11:09
0 0 Atbildēt
Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nissan parāda leģendārā Terrano turpinājumu; ražošana drīzumā (+ FOTO) 1

Auto China 2026 izstādes ietvaros Japānas autobūves uzņēmums parādījis apvidus auto Terrano konceptu, kas jau tuvākā gada laikā pārtaps par sērijveida produktu. Lasīt vairāk

 

Lexus RZ 550e tests (+FOTO) 9

Lexus RZ 550e elektroauto ar sporta tempermentu. Lasīt vairāk

 

Elektriskais Honda e:Ny1 pazūd no Eiropas tirgus 1

Honda kompaktais elektriskās piedziņas modelis e:Ny1 vairs nav pieejams lielākajā daļā Eiropas tirgus. Lasīt vairāk

 

Latvijā janvārī martā piereģistrēti gandrīz 5000 jauni auto, 300 no tiem - elektroautomobiļi 8

Latvijā šogad janvārī-martā jaunu vieglo automašīnu reģistrācija palielinājusies par 4,5%, kas bija straujāks kāpums nekā Eiropas Savienībā (ES) vidēji, liecina Eiropas Automašīnu ražotāju asociācijas (ACEA) jaunākie dati. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti