SAAB sadz. un jurid. kons topx

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

topiks nopietnu sadzīves problēmu risināšanai. Nav tehnisks. Nedrīkst izdzēst un piespamot

 
1 2 3 4 5 6 ..12
Rashns Reģ.: 12.06.2003
0 0 Atbildēt

Kurs tualetes papirs labaakais????

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Nezinite

hammers, Miele

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

mjā...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:Man taads jautaajums - kura veljasmashiina labaaka - Electrolux, Samsung vai AEG

Ekonomijas nolūkos es iegadājos HAER veļasmašīnu, 1000 apgriezienu, ir žāvetajs, vadība gan nav ar elektronisko paneli, bet visā kopuma nesūdos, bij ļoti draudzīga cena, kaut kadi 165ls....ielade no sāna. Nezinu tik kas viņas ražo, pardevējs teica ka vacieši, bet skiet ka tomēr kaut kada koreja....bet garantija 2 gadi....

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

ui..atvainojos....kļūdu labojums, nesūdzos .....

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

..kopumā nesūdos..

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

cik varetu maksat un kur lai dabū citu klaviatūru, man šita ir finišējusi, nevaru vairs normali parakstīt.....

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

nu tas laikam, par klaviaturu bij javaica biroja problemu topika....tada beztema sanaca..... bet ir viens cits jautajums,

cik lielas un vai vispar ir tiesības Tēvam pec skiršanās piedalīties sava berna audzināšanā?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

... nesen nopirku teleparka klavieres pa 7 lati labtek, ļoti laba... krāsa melns ar pelēku... iesaku...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

kaa tiesa noteikusi, tā jābūt

ko pirms tiesas panāksi, tas arī būs

paldies dievam zinu maz par sho

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

drausmas! domāju ko viņi te visi man šodien zvanās?! i gulēt neduo! izrādās darbdiena! ar ko arī sveicu visus ierēdņus un skolotājus!!

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Tiesa nosaka atļaut vai neatļaut 2-8 reizes menesī tikties ar bernu, bet ja parēja laikā viņs tiek no pretejās puses psihologiski ietekmets, ka viņam kontaks ar Tēvu nav velams, tad jautājums pastav tik tā, ka viņš varetu arī negribet uz šīm tikšanās reizem ierasties! kur nu vell runat par kaut kadu audzināšanu vai bērna attīstības ietekmēšanu. vai tiešām bērns ir mātes privatīpašums, un ja mate nav dzērāja, narkomane un t.t. tad pec skiršanās, vienīgais ko drīkst Tēvs ir maksāt alimentus un retu reizi pamat savam bērnam no ne īpasi tuva attāluma ar roku?

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

sviest! uzsēdini viņu uz adatas! i visas lietas!

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

varbūt jums vajag vidutāju (mediatoru utml). Tiesa nosaka kuram taisnība un Tu piekrīti vai nepiekrīti - jādara. Bet mediators noskaidro vienas puses intereses, otras puses intereses un tad atrod kopīgo un uz tā pamata veido dialogu, balstoties uz abām pusēm pieņemamajām lietām Tas kas sanāk beigās ir pieņemams abiem (vecākiem) nevis tikai formāli uzlikts par pienākumu, kas jāpilda sakostiem zobiem.

e.g. Tava sieva droši vien ne pārāk ir mierā ar tiesas spriedumu, tāpēc to pilda tikai formāli - patiesībā - pretojas tam, ko nolēmusi tiesa. Jums gan pašu, gan bērna interesēs vajadzētu izlīgt pēc būtības par kaut kādu risinājumu, kas visiem ir iekšēji pieņemams un liekas taisnīgs.

Ja Tu tici, ka ar jums tā varētu notikt, es pirmdien darbā painteresēšos, vai Latvija to kāds jau praktizē. Mēs tur tikko apmācījām vienu mediatoru grupu, bet es detaļas nezinu (nebija mans projekts).

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Tiesā neesmu vēll bijis, bet uz to viss iet....citas izejas man naf.....

Loģiski , ka jebkas, kas var palīdet situacijas normalizēšanai, mani intresē.........

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

...nesapratu.. exsieva, savas personīgās problēmas risina izmantojot bērnu, t.i., neļaujot Tev ar puiku satikties???

ja nekas cits nesanāk, protams tiesa...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:...nesapratu.. exsieva, savas personīgās problēmas risina izmantojot bērnu, t.i., neļaujot Tev ar puiku satikties???

ja nekas cits nesanāk, protams tiesa...

Skaidrs ka uz tiesu jaiet, bet runa jau ir pa to, ka ja viņa tadā gara turpinās, tad tas tiesas lemums patiesībā neko nedod....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu principaa ja teevs nav sexuaali uzmaacies vai laupiijis iztiksanas liidzekljus,bet tiesi otraadi bijis laps utt,tad jau tiesa reizeem pat uzliek par pienaakumu piedaliities beerna audzinaasanaa.Un ja ir piespriesti alimenti tev imho ir visas tiesiibas uzzinaat,kaadaa veidaa tava nauda tiek teereeta.

P.S kas par tiesu?

anoniimais Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Man jautājums, tas ir dilemma, ko darīt.

Variants viens: kandidēt uz amatu daudz mazākā kantorī par lielākiem bak$iem un skanīgāku nosaukumu.

Variants divi: palikt pie esošā ar nedaudz lielāku algu.

Ja palieku, tad liela iespēja, ka vēl ilgi pārvietošos ar savu veco neturbo 9K.

Ja tinos, tad jāatmaksā mācību maksa, jāpabeidz čupa ar darbiem, augstāks % kredītam utt. Iekrāts atvaļinājums par 40 dienām.

P.S. anoniimais, lai nesāk man te braukt augumā

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

....moš paņem atvaļinajumu un izdomā.... protams, ja otrs kantoris ir ar mieru Tevi gaidīt????

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Zemgales priekšpilsetas

anoniimais Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Nav jau tā, ka mani tur kāds dikti gaidītu - vienkārši publisks konkurss.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nav man taadas.

Bet samierinaasanu tiesne$i nav meegjinaajusi?

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

anonīmais - bet kāda tajā otrajā darbā ir perspektīva?

mazi kantori, neatkarīgi no nosaukuma, parasti ir flexiblāki, var vieglāk izmainīt kursu un pacelt labklājību visiem daudz ātrāk, nekā liels vecs (bet stabils) kuģis, kur arī tad, ja Tev ir idejas, neko nevar izmainīt. Bet galvenais ir komanda - arī liela iestāde var būt gana forša, ja ir jauna un nav apsūnojusi rutīnā.

es vienmēr esmu izvēlējusies jaunu radošu kolektīvu flexiblā organizācijā. pašai interesanti un nekad neesmu nožēlojusi, ka aizgāju no valsts iestādēm (ārprāc - man to bijušas veselas 4 )

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

anoniimais rakstīja:Nav jau tā, ka mani tur kāds dikti gaidītu - vienkārši publisks konkurss.

kandidēt jau Tu vari, kad zināsi vai patiešām ņem, tad arī varēsi domāt... ??? un nereti, ka paziņo šefiem par iešanu prom, dabū arī algas paagstinajumu...

1 2 3 4 5 6 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti