SAAB sadz. un jurid. kons topx

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

topiks nopietnu sadzīves problēmu risināšanai. Nav tehnisks. Nedrīkst izdzēst un piespamot

 
1 2 3 4 5 6 7 ..12
turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

piekrītu Nezinītei... (vienīgi nav gadījies to pašam izbaudīt uz savas ādas...)

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

par samierināšanu tiesās tikai tagad sāk domāt - vēl neviens nav mācījies kā to dara, bet Zemgales priekšpilsēta kā reiz gribēja to ieviest kā pilotprojektu

tiesneši pēc būtības nav tik fleksibli, lai iedomātos, ka taisnība varētu būt abiem. Viņu uzdevums ir balts - melns. Noteikt, kurš ir vainīgais. Viņiem to māca gadiem un viņi to gadiem ilgi arī dara un citādāk nedomā.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Lynx rakstīja:Nav man taadas.

Bet samierinaasanu tiesne$i nav meegjinaajusi?

Kas Tev nav? Atpakaļ ceļa naf, par samierināšanu nevar būt ne runas!

anoniimais Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Tā arī ir otra problēma - kad pēdējo reizi mainīju darbu, vecajā vietā visi jau zināja, ka taisos prom - mēneša laikā man alga paaugstinājās par 200 lašiem. Bija projekts paaugstināt vēl par 150, tikai mans atlūgums kopā ar algas paaugstinājumu kautkā reizē nonāca uz personāla daļas priekšnieces galda Pašās beigās bija mēģinājums piesolīt vēl +200 - tādā gadījumā mana alga būtu pieaugusi vairāk kā divas reizes, taču es vienalga biju jau izlēmis un notinos tāpat un vēl dabūju kompensāciju par atvaļinājumu 2,5 mēnešalgu apjomā.

Jaunai amats, kuru gribētu dabūt, profesionāli man neko nedos - drīzāk kā speciālists es tur degradēšos, taču karjeras ziņā būtu par 2 pakāpieniem uz augšu.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nu nav Ar to samierinaasanu ir taa,ka var vismaz ar tiesnesi normaali sabazareet,parunaaties,visaam trijaam puseem klaatesot.Citaadi viens kaut ko pasaka ,otrs,nu un ja tiesnesis ir sieviete,tad Tu jau saproti...

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

anonīmais, ta es izvēlētos profesionālo pieredzi un gaidītu labāku iespēju karjerai...

jo manā uztverē karjerai ir jābūt saistītai ar profesionalitāti nevis izdevīgu gadījumu, protams ir patīkami, ja sagadās abi kopā...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

sviests - samierināšana nenozīmē, ka jums jāturpina dzīvot kopā, tas nozīmē - jūs škiraties ar mieru pie tādiem nosacījumiem, kas abiem ir pieņemami un jūsu abuprāt nāk par labu bērnam.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

sviest, īstenība būtu šeit jārunā nevis par Tavām vai sievas interesēm, bet tikai par to, kas ir labāks puikam, pieņemu, ja šādā veidā tiktu virzītas sarunas gan ar sievu, gan tiesu, rezultāts varētu būt produktīvāks????????

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:anonīmais, ta es izvēlētos profesionālo pieredzi un gaidītu labāku iespēju karjerai...

jo manā uztverē karjerai ir jābūt saistītai ar profesionalitāti nevis izdevīgu gadījumu, protams ir patīkami, ja sagadās abi kopā...

bet kādreiz ir jāizšķiras - prom no specializācijas par labu karjerai. Jo speciālisti vienmēr ir darba ņēmēji un pelna atkarībā no tā, cik par konkrēto specializāciju kāds cits gatavs maxāt. Kamēr - ja esi vadītājs (kurš pārzina specialitāti), tad rupji runājot pats tirgo "speciālistus" un skat - SAABam jau turbīna arī pie horizonta

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

anoniimais, visu saprotu, bet tikai ne to, kāpēc ar tādu algu sūdzies par to, ka nevari nomainīt mašīnu.

anoniimais Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

Nu tad tāds secinājums - rakstu pieteikumu un CV, ja paņems uz pārrunām, jāskatās, ko viņi piedāvā un ko pieprasa.

Vienkārši pašlaik tāds etaps iestājies, kad kāds no augšas par katru cenu man laikam cenšas palīdzēt - jo kādu mēnesi atpakaļ man jau bija viens darba piedāvājums - tas kantoris pats mani sameklēja un būtu gatavs ņemt atplestām rokām, taču vienlaikus pie viņiem viss būtu jāceļ no nulles - viss būtu atkarīgs no paša. Neaizgāju tādēļ, ka:

- vēl nezināju ka skolā esmu ieticis budžeta grupā.

- viņi paši nezināja, ko grib, zināja tikai, lai lietas tiktu savestas kārtībā un attīstītas.

- finansiālu apsvērumu dēļ nevarēju (faktiski, arī tagad vēl nevaru) eksperimentēt ar amata un atbildības maiņu - ja kautkas saiet šķērsām, arivederči visam, kas sasniegts.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:

turbopiile rakstīja:anonīmais, ta es izvēlētos ....... abi kopā...

bet kādreiz ir jāizšķiras - prom no specializācijas..... jau turbīna arī pie horizonta

mjā... un tieši šī ir arī mana dillemma...

un te ir runa nevis par darbu, bet naudas pelnīšanu... kas manā uztverē ir divas dažādas lietas...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Tad jau drīzāk ir vajadzīgs pāraudzināšanas tiesnesis. Jo šai Sievietei ir sava, lai gan man grūti saprotama logika. Bērns augs jaunā gimenē, ar laiku blakus paradīsies vīrietis, kurs dien-dienā būs blakus šim Bērnam, viņiem radīsies kontakts, bet exvīra paradīsanās šajā kolektīvā, un nedod Dievs, vēl līdzdalība Bērna attīstības projektu izstradē ( fuii, cik tehniski tas skan ) būs traucejoša un visiem apgrūtinoša, tapēc esot jabūt tā, vai nu Tēvs ir blakus, vai no tēva drīkst būt fotograija sekcijā kopa ar romantisku stastu, ka viņš bija lidotajs-konstruktors, bet ja es tam pretošos, tad nebūs arī foto, bet tik šausminošs stasts par degradetu narkomanu, no kura visi ir priecīgi, ka tikusi ir vaļā......

jaukas perspektīvas.......

anoniimais Reģ.: 13.11.2004
0 0 Atbildēt

ucul, nu bet parēķini pats - pēc nodokļiem paliek ap 400 lašiem, puse jāsamaksā par kredītu, kas tur vairs paliek. Ēst arī gribās.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tp - naudas pelnīšana arī ir darbs, pie kam - ļoti interesants

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Labi, labi, tas tā. Es arī nevaru ar tādu algu nopirkt citu. Bet laikam jau iepriekšējā darbā bija ļoti slikti, ja nepaliki pēc tādiem piedāvājumiem.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Nezinite rakstīja:tp - naudas pelnīšana arī ir darbs, pie kam - ļoti interesants

lasi manas vakarnakts pārdomas sviesta topikā.....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Njaa,koks ar 2 galiem. No vienas puses Tu i faaters,un Tev ir savas tiesiibas.No otras jaaskataas,cik tam beernam gadu.Ja jams Tevi apziniigaa vecumaa nav redzeejis,tad varbuut jau ir labaak,ka jams to otru veci uskata par faateri,ibo var rasties audzinaasanas probzas.Un siicis buuvee sapnju pilis par megateeti kur$ atnaax un atsvabinaas. A ja siicis ir jau taa paari 10,tad var meegjinaat sarunaat pa tieso ar jamu.

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

sviests - gan jau jāparaudzina ir abi

viņa šobrīd ir dusmīga, apvainojusies, izmisusi un dievs vien zina kas vēl, tādēļ arī tā runā. viņa šobrīd nespēj domāt par bērna interesēm un nespēj saskatīt neko labu, ko īstais tēvs varētu bērnam dot.

tas pāries. pāraudzināt nevar nevienu, bet viņai ir jāļauj tikt šīm emocijām un naidam pret Tevi pāri.

PS Mana mamma gan nekad manam teevam nepiedeva es vinju satiku reti, nejaushi un uz ielas. Varbuut ja man buutu bijusi riktiiga teeva audzinaashana es buutu klusa pazemiiga kartiiga meitene "kaa pienaakas" un nelektu jums te visiem aciis bet tagad arii nav slikti - braucu ar SAAB un vispār

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

2 sviesc

Bet pac jamu nevari paarnjemt?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

..cik man vienreiz ir gadījies redzēt, tad puikam nevajag neko būvēt, viņš zin, ka šam ir megatētis....

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Bet nu taa ar nav gjeela,kad plikas emocijas(es tam aazim tagad vellu paraadiisu) njem virsroku paar skaidru sapraatu.Un kinders tiek juuzaats kaa instruments Sviestca kulstii$anai. Taadaam sievieteem ne tikai maates tiesiibas atnjemt(jo pliki instinkti paliku$i),bet veel arii olvadus paargriezt,lai jaunu nelaimi nenes pasaulee

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja:..cik man vienreiz ir gadījies redzēt, tad puikam nevajag neko būvēt, viņš zin, ka šam ir megatētis....

Redzi,nepatix majam audzufaaters,un 80% ka siicis tik tiesaam saaks uzdot veelamo par eso$o.Nav labi.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Nu ko, paldies par iedvesmojošiem vardiem, parunajos, palika labak.......problemas jau tapec ir, lai viņas risinatu......

diggen Reģ.: 31.10.2002
0 0 Atbildēt

ano: ja jaunie dos jaunāku saab - ej!

svie: liecināt nevajag? tev ir komanda...

1 2 3 4 5 6 7 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti