SAAB sadz. un jurid. kons topx

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

topiks nopietnu sadzīves problēmu risināšanai. Nav tehnisks. Nedrīkst izdzēst un piespamot

 
1.. 7 8 9 10 11 12
b-mens Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Tātad tā - mums darbā izdomājuši, ka pēc likuma neviens neliek maksāt par virsstundām dubulto likmi, tādēļ nemaksās.

Mēs te pētījām to darba likumu tā un šitā un nevaram saprast - likumā šajā sakarā ir divi saistoši panti, kuru jēga ir apmēram sekojoša

1. Par virstundām darba devējam ir pienākums maksāt PIEMAKSU vismaz 100% apmērā, vai lielāku, ja koplīgums to nosaka

2. Virsstundas var noteikt tādos un tādos gadījumos nesaskaņojot to ar darba ņēmēju (tipa, visādi force majore utt. kā rezultātā uzņēmums var aiziet pa burbuli). Par parastajām virsstundām abām pusēm ir jāvienojas RAKSTISKI.

Mēs te štukojām rekā:

1. Piemaksa pēc termina jēgas ir pie kaut kā klāt nevis pati par sevi, tātad samaksai jābūt lielākai. Taču paliek atvērts jautājums, vai tā ir piemaksa pie vidējās stundas apmaksas, kas nozīmē, ka saņem 2x vairāk, vai pie mēneša algas, kas nozīme, ka neko vairāk tu nedabū.

2. Darba līgumu tagad nevaru sameklēt, tādēļ neko nezinu, kas tur teikts par virsstundām. Nu, nevaru saprast, vai par rakstveida vienošanos var uzskatīt līgumu (ja tur ir atrunātas virsstundas) vai arī par katrām virsstundām ir jāvienojas atsevišķi.

Varbūt kāds var autoritatīvi paskaidrot, jo mēs izdomājām sekojošo - jāmaksā dubultā un tad mēs strādājam. Ja negrib maksāt dubultā, tad mēs sūtam uz trim burtiem un neparakstam vienošanos par virsstundām, jo, ja jāizvēlas vai nu atpūsties un pavadīt laiku ar savējiem vai strādāt par parasto samaksu, tad mēs izvēlamies pirmo

Vienalga vai virsstundās darbinieks nodarbinaats ar vinja vai bez vinja piekrishanas par taam jaamaksaa dubultaa t.i. par nostraadaatajaam stundaam - piemeeram, ja dienaa sanjem 8 ls un nostraadaa 8h, tad var izreekjinaat, ka stundaa nopelni 1 ls. Ja meenesii kopaa nostraadaa 10h virsstundas - tad sanemsi piemaksu 20Ls.

b-mens Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Vai arī var prasīt brīvdienas. Tipa, viena virsstunda, divas stundas no parastā darba laika nost.

Virsstundas nevar kompenseet ar briivdienaam. Taas var tikai un vieniigi apmaksaat peec 2x likmes.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Yukki rakstīja:

snow rakstīja: kadu ieasakat programmu video panemshanai no kameras un talak ierakstishani DVD ?

lai nav parak darga un sarezgita.

Iekš Dc++ pa brīvu atrodama Pinnacle. Nav sarežģīta, visu varoša un pilnīgi bez maksas, bet kārās. tas bija pirms 3 gadiem, tagad jābūt OK

es nezogu man uz firmas kompja visas progas licenzetas.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:

es nezogu man uz firmas kompja visas progas licenzetas.

Paskaties te, pie mājas video montāžas

www.pinnacle.lv/... ājas video montāža

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Hirsch rakstīja:

snow rakstīja:

es nezogu man uz firmas kompja visas progas licenzetas.

Paskaties te, pie mājas video montāžas

www.pinnacle.lv/... ājas video montāža

kuru progu tieshi doma?ar kuru pats strada?

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:

kuru progu tieshi doma?ar kuru pats strada?

Pagaidām nearvienu, pirms tam man bija Pinacle 8 un papildus šņoris (vads) ar ko saslēdzu kopā datoru ar kameru.

Cik zinu SaaBeram arī kaut kas līdzīgs ir (bija).

b-mens Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

b-mens rakstīja:

Virsstundas nevar kompenseet ar briivdienaam. Taas var tikai un vieniigi apmaksaat peec 2x likmes.

var... tevis teiktais ir attiecināms tikai uz naktsstundām...

Nevar gan. Virsstundas ir tikai un vienīgi apmaksājamas. Skat.Darba likuma 67.pantu. Gnom, parādi man darba likuma pantu, kurā rakstīts, ka par virsstundām var nemaksāt, bet pieškirt brīvdienu. Es pusotru gadu dienu dienā šķirstu darba likumu un kaut kā tādu pantu neesmu manījis

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

snow rakstīja:

Yukki rakstīja:

snow rakstīja: kadu ieasakat programmu video panemshanai no kameras un talak ierakstishani DVD ?

lai nav parak darga un sarezgita.

Iekš Dc++ pa brīvu atrodama Pinnacle. Nav sarežģīta, visu varoša un pilnīgi bez maksas, bet kārās. tas bija pirms 3 gadiem, tagad jābūt OK

es nezogu man uz firmas kompja visas progas licenzetas.

Pinnacle ir vienkārša ar samērā daudz iespējām, man nāca līdzi ar kameru. Iesākumam ir pilnīgi pietiekoši. Windows XP ar satur kaut ko primitīvu, bet neesmu tā īsti mēģinājis. Nu primārās funkcijas tur iekšā ir.

b-mens Reģ.: 08.08.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

b-mens rakstīja:

Gnoms rakstīja:

b-mens rakstīja:

Virsstundas nevar kompenseet ar briivdienaam. Taas var tikai un vieniigi apmaksaat peec 2x likmes.

var... tevis teiktais ir attiecināms tikai uz naktsstundām...

Nevar gan. Virsstundas ir tikai un vienīgi apmaksājamas. Skat.Darba likuma 67.pantu. Gnom, parādi man darba likuma pantu, kurā rakstīts, ka par virsstundām var nemaksāt, bet pieškirt brīvdienu. Es pusotru gadu dienu dienā šķirstu darba likumu un kaut kā tādu pantu neesmu manījis

Par virsstundām ir 68 pants... iespējams, ka kļūdos...

Jā tik tiešām 68.pants, bet tas nemaina būtību - piemaksa 2x apmērā un nevis kompensēšana ar citu brīvdienu piešķiršanu.

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Doma sekojoša:

Vēlos tiesāties ar RIX ... (ne naudas, bet principa pēc!) Vēlos padomu!

Situācija sekojoša - iečekojos RIX, nododu somas, pretī saņemu pasaknīti (x2, divas somas), aizlidoji uz gala mērķi (bez pārsēšanās) viena soma ir, otra - nav! , Paziņoju to lidsabiedrībai - īsāk veicam visas nepieciešamās operācijas (ir atbilstoši dok.). Notiek P un saka T (nejaukt ar alus šķirni) būs soma hotelī. Ir jau C un LV, bet nekā! . LV saka, ka datorā nav infas par šadas somas "izlidošanu", secinājums - soma NOZAGTA!!!, jā nebaidos šā vārda, RIX! Protams, ir apdrošināšana, kas paredz segt radītos zaudējumus (mantiskos), bet morālos, kas segs tos - šajā gadījumā (vismaz es tā uzskatu, nav nosakāmi) dažas privātas lietas - dāvanas - mūsu meitai, kas bija paņemtas līdzi ceļojumā.

Tādēļ, lai vismaz kaut ko darītu lietas labā (nojaušu, ka cīņa ar vējdzirnavām) - kā pareizi rīkoties, lai šādas izdarības mazinātos!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Droši vien jāsāk ar visas informācijas izpēti, ko Tev it kā bija jāzin pērkot biļeti..

bet nu principā runa var būt tikai par RIX iesūdzēšanu tiesā, ja Tu esi gatavs iet tam cauri..

man reizi pa ceļam no Rīgas uz Oslo no somas nospēra mobilo, ko biju ielicis, jo bačas izlādējušās.. ta arī palika, jo nevarēju pierādīt, ka tas tur bija..

Hirsch Reģ.: 20.06.2002
0 0 Atbildēt

Tur jau tā lieta, ka naudu jau viņi noteikti samaksās, bet tas neatrisinās zādzību mazināšanos! Esmu (patreiz) ļoti naidīgi noskaņojis.

P.S. Savas lupatas ta nopirkšu jaunas, arī par nekompensācijas naudu, bet pārējās dāvātās mantas - neaizstās, jo tā būs CITAS!!! ibio!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

vienīgais, ko varu novēlēt ir "izsist" pēc iespējas vairak naudas, bet nu vājš mierinājums..

P.S. šādas kompānijas baidās no negatīvas publicitātes, tapēc domāju, ka problēmam nevajadzetu būt..

Kredoks Reģ.: 25.09.2001
0 0 Atbildēt

Dēļ visādām šadām epopejām onkuļi kas lido biežāk nekā brauc ar sabiedrisko ņem līdzi tikai rokas bagāžu... jāķļust par minimālistu bet tas prasa mazāk nervus. Nevajag ņemt līdz 100 mambo kreklus... un dāvanas arī var sabāzt kulītēs un iemuģīt salonā tipa last minute pirkumi...

Par RIX laikam Pīlei taisnība....

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

nu tā var ceļot veci vientuļi veči

ja ceļo ar dāmām un vēl pavisam mazām dāmām, kas vēl savu rokasbagāžu pašas nenēsā, tad ir citādāk

Yukki Reģ.: 03.10.2001
0 0 Atbildēt

Hirsch, līdzjūtības!

Pēc tā, ka esmu šādus gadījienus atklausījies vairākus, arī cenšos visu sev dārgo salikt iekš rokas bagāžas. Un sēžot lidostās var atskatīties, kā notiek somu "noklīšana", kas notiek it visur, sevišķi slavena esot Paris, bet piemēram pēdējais gadījums RIX: gaidam autobusā uz vešanu uz lidmašīnu, garām brauc koferu pajūgs. Pa gabalu redzams, ka šādi krauts tas vezums līdz galam nenonāks, bet nē, čaļi tik vīlē ar savu elektromobīli tālāk. Dīvainā kārtā viens no tiek pamana, ka viens no koferiem ir atdalījies un atpalicis. Pajūgs tiek apstādināts, un koferis uzlikts bezmaz uz to ratiņu savienojuma. Autobusa pasažieri to visu uzmanīgi vēro un liek stavkas, kura no somām atdalīsies nākošā - tā pati, kas tagad uz savienojuma vai tā, kas pašā vezuma augšā. Nevinnē neviens, jo atdalās tā, kas aizmugurē uz karietes malas. Vilciens brīnumainā kārtā pamana šo zaudējumu un tiek apstādināts, lai zaudēto atgūtu. Tiek veikti nākošie 20m, lai izdarītu 2x darīto 3o reizi Nu, vismaz tiem, kas bija autobusā, nebija garlaicīgi, nezinu gan par tiem, kā somas, iespējams tās bija, pieļauju, ka smiekli nenāca.

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

nu manaa somaa esoshais polshs tobishs bonaparts liidz berliinei nonaaca kopaa ar stikliem sasuucies dreebees

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Mjā, plīstošus priekšmetus vispār nav ko domāt likt bagāžas nodalījumā. Tā vien šķiet, ka lidostās viņi ar tiem koferiem sacenes spēlē - kurš tālāk pa trepēm ar jamo nošļūks.

Pirkām koferi - veikalā mums basņas sastāstīja. Tipa vieglmetāla karkass, stiklšķiedras korpuss ar vēl kaur kādas tur plastmasas pārklājumu. Tipa gandrīz vai NASA tehnoloģijas, un vēl lidostās ar šitiem dikti rūpīgi apejoties, jo zinot, ka esot dārgi utt.

Figu, pēc pirmā sievas brauciena koferis bija zaudējis savu sākotnējo formu. Pēc otrā jau bija pamanījušies vienā vietā ielauzt izslavēto korpusu.

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

Kads piedalisies Rigas velomaratona ?

Kompjuuters Reģ.: 02.09.2007
0 0 Atbildēt

Sveicināti ! Tā ka man neviens neatbildēja uz manis interesējošo jautājumu diskusiju sadaļā "SAAB Bio", tad es izmēģināšu laimi šeit.

Jautājums bija/ir :

E85 šķidrumu es vispār varu liet savā 9-5 ? Jeb mašīna jāpārtaisa, lai tas būtu iespējams bez nepatīkamām sekām ?

Paldies.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Kompjuuters rakstīja: Sveicināti ! Tā ka man neviens neatbildēja uz manis interesējošo jautājumu diskusiju sadaļā "SAAB Bio", tad es izmēģināšu laimi šeit.

Jautājums bija/ir :

E85 šķidrumu es vispār varu liet savā 9-5 ? Jeb mašīna jāpārtaisa, lai tas būtu iespējams bez nepatīkamām sekām ?

Paldies.

ko tu pīpē?

Kompjuuters Reģ.: 02.09.2007
0 0 Atbildēt

Neko. Un ko tu ?

bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

Kompjuuters rakstīja: Sveicināti ! Tā ka man neviens neatbildēja uz manis interesējošo jautājumu diskusiju sadaļā "SAAB Bio", tad es izmēģināšu laimi šeit.

Jautājums bija/ir :

E85 šķidrumu es vispār varu liet savā 9-5 ? Jeb mašīna jāpārtaisa, lai tas būtu iespējams bez nepatīkamām sekām ?

Paldies.

vari, bet nedriiksti. savukaart bioSAABa motoraa gaaz gan biodegvielu, gan fosilo.

1.. 7 8 9 10 11 12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti