SAAB sadz. un jurid. kons topx

Nezinite Reģ.: 10.09.2002

topiks nopietnu sadzīves problēmu risināšanai. Nav tehnisks. Nedrīkst izdzēst un piespamot

 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..12
Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

lynx - es atturētos no vērtējuma, ja viņai nav bijis dots vārds. Es piemēram savu mammu ļoti labi saprotu. Ir lietas, kurām pie labākās gribas sieviete nevar pārkāpt pāri (ja vien vinja nav galīga puh***ste). Manaa gadījumā tēvam pašam nebija nekādas intereses. Bet, ja sviestc grib ar puiku būt kopā, tad risinājumam jābūt. Varbūt ne šodien, varbūt pēc 3 mēnešiem, gada, vai vairāk..

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

diggen rakstīja:ano: ja jaunie dos jaunāku saab - ej!

svie: liecināt nevajag? tev ir komanda...

Paldies, ja kas, dosu ziņu.......

P.S. Bet nu Digenam ir labi advokati pazīstami, es viena tāda kantorī ka iegaju, ka glenas pie sienam un skulptūras ieraudīju, tad radas iespaids, ka par to , ka tik tur ienacis esu, jau samejiem būsu vismaz 100ls paradā....

baidaties no Digena, viņam ir gali........

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

es arii atturos no veerteejuma,bet zinu taadas stervas pietiekami daudz.Vinju galvenais dziives meerkjis ir palikt staavoklii,piedzemdeet vienu beernu,patriekt beerna liidzautoru uz na,neaizmirstot ik meenesi iekaseet $.Un dziivo vinjas ilgi un laimiigi.Pa lielaakai daljai taapeec,ka liidz ar beerna piedzimsanu un attieciigu audzinaasanu vinjas ieguust nodrosinaatas vecumdienas.

Saproti,ja ir gjimene,tad beerni redz,ka ir iespeejams vairaak nekaa viens mammas viedoklis.

P.S es ir audzfaaters. paslaik.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

sviest, ja kas sauc,

mēs stāstīsim, kā vasarā Tavs puika piedalījās ar mums kopā volejbola pasākumā...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Lynx rakstīja:es arii atturos no veerteejuma,bet zinu taadas stervas pietiekami daudz.Vinju galvenais dziives meerkjis ir palikt staavoklii,piedzemdeet vienu beernu,patriekt beerna liidzautoru uz na,neaizmirstot ik meenesi iekaseet $.Un dziivo vinjas ilgi un laimiigi.Pa lielaakai daljai taapeec,ka liidz ar beerna piedzimsanu un attieciigu audzinaasanu vinjas ieguust nodrosinaatas vecumdienas.

Saproti,ja ir gjimene,tad beerni redz,ka ir iespeejams vairaak nekaa viens mammas viedoklis.

Nu šitais, Vecīt, ko Tu raksti, jau ir perebors..........škiet ka Nezinīte pilnīgi precīi attainoja to situaciju par dusmam un t.t........

P.S es ir audzfaaters. paslaik.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

saputrojos.... Šitais teksts bij Lunxam domāts....................... "Nu šitais, Vecīt, ko Tu raksti, jau ir perebors..........škiet ka Nezinīte pilnīgi precīi attainoja to situaciju par dusmam un t.t........"

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Nava! Man darbaa 2 gab sitaadi eksemplaari ir sastopami. nopietni!Hormoni,veciit,prasas savu. Un vienreiz pats knapi izmuku.

Tas ko es te taa skanji teicu,pasarg dies nav attiecinaams uz kaadu no foruma iemiitniekim.

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

anoniimais rakstīja:Nu tad tāds secinājums - rakstu pieteikumu un CV ...un... , arivederči....

lai veicas...

es esmu uz atlūguma rakstīšanas robežas, bez jebkādām idejām par nākotni.....

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
0 0 Atbildēt

tp - vispirms idejas, pēc tam atlūgums!

ko dosi nabaga pīlei ēst? Tu viņu esi pieradinājis un Tev par viņu jāatbild!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

...tā viš ir...

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Ej strādāt par tiesnesi Zemgales priekspilsētā.............

P.S. Sarunaju klaviatūru pa 5 ls.....jau ved man.......drīz varešu normāli rakstīt.....tad izteiksos pamatīgi......sviesta topikā!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:Ej strādāt par tiesnesi Zemgales priekspilsētā.............

P.S. Sarunaju klaviatūru pa 5 ls.....jau ved man.......drīz varešu normāli rakstīt.....tad izteiksos pamatīgi......sviesta topikā!

... mjā, par tiesnesi..

NU TA BEIDZOT!!!!

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

Candy - ļoti laba.. veras no augšas - nav jāliecas, i sīkums klāt netiek, jauda laikam - 1200, 5 kg un elektr. A class, elektr. panelis u.c. labas fīčas.. skaisti - iesaku.c]hammers rakstīja:Man taads jautaajums - kura veljasmashiina labaaka - Electrolux, Samsung vai AEG

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

Candy - ļoti laba.. veras no augšas - nav jāliecas, i sīkums klāt netiek, jauda laikam - 1200, 5 kg un elektr. A class, elektr. panelis u.c. labas fīčas.. skaisti - iesaku.c]hammers rakstīja:Man taads jautaajums - kura veljasmashiina labaaka - Electrolux, Samsung vai AEG

hammers rakstīja:Man taads jautaajums - kura veljasmashiina labaaka - Electrolux, Samsung vai AEG

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

vai tev nosaukums fascinē.. ElektroLuxxxsss. lukseklektro utt.. Candy - līdzīgi, kā SAAB - auto labs, drošs (skaists, jauks, elegants).. bet ari savu prasa.. un labi prasa..

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

hammers rakstīja:Un kur patriotisma juutas paliek Electroluxam veel tak kaads sakars ar zviedriem ir

Man jau 9-to gadu ir Electrolux(salikts Itaalijaa),nekaadu probleemu(tpu,tpu,tpu!).

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

a naf par brendu jāmaxā?

ja tie paši vīriņi ar savām rociņām pēc tās pašas receptes visu saliek kopā?

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

nez

UUSA Reģ.: 30.10.2003
0 0 Atbildēt

TheGirL rakstīja:a naf par brendu jāmaxā?

ja tie paši vīriņi ar savām rociņām pēc tās pašas receptes visu saliek kopā?

Elektroluxam ir ruupniicas vairaakaas valstiis,man liekas,tai pashaa Snaigee(Lietuvaa) vinjiem arii pieder liela dalja akciju.

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

TheGirL rakstīja:a naf par brendu jāmaxā?

ja tie paši vīriņi ar savām rociņām pēc tās pašas receptes visu saliek kopā?

Nu ir arii visai diivaina taada pieredze... Bija mums seminaars par aizdedzes sveceem. Bosch paarstaavis ar 100% paarlieciibu staastiija par aizdedzes sveceem, kas tiek razotas vai visaas pasaules malaas... Tad bija jautaajums, kapeec Vaacijaa razotaas iet, bet Indijaa razotaas neiet, uz ko paarstaavis atbildeeja, ka, tur, kur saakoties ruupniicas zjogs, Indija beidzoties un neesot absoluuti nekaadas starpiibas, kuraa pasaules malaa tas produkts ir uzrazots..... Bet realitaate ir cita! (Diemzjeel) Taa arii nesanjeemaam izskaidrojumu saviem noveerojumiem

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

nui drosi vien kā maxā tā strādā - arī indijā un indonēzijā

N

Arnijs Reģ.: 01.06.2002
0 0 Atbildēt

TheGirL rakstīja:nui drosi vien kā maxā tā strādā - arī indijā un indonēzijā

N

Tas vareetu buut izskaidrojums

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Ja man atlauts par velasmasiinaam ko piebilst.

Es personiigi njemtu mazlietotu fricu,vai arii kaut kaadu ar nelielu vizuaalo defektu(tipa verners),bet taadu,kura ir razhota burzujiem,nevis krievijai un a/eiropai.(90 % taadas tiek tirgotasLV)

Un obligaati bez elektronikas un struuklas smidzinaasanas.

Ieteicamaas firmas-Bauckneht vai Bosh,arii AEG ,UPO,Oko lavamat.

Pa gabalu ir jaabeeg no itaalju visiem indesitiem,aristoniem utml meesliem.Ir meganegatiiva pieredze ar indezitu,2x noskjiida gultnji,otraa reizee taapeec,ka gultnja ligzda ir no alumiinija,bet bundulis ir no plastmasas.$ausmiigi ljurkains pasaakums,liela vibraacija utt.

Ideaalaa variantaa aareejais bundulis no neruuseejosaaa teerauda,mechaaniskais pulkstenis/konektors utt.Ja neapgrieziisi pret pulkstenja raadiitaaju ies muuzghiigi.

Jaa un veel-

Sitaas mechaaniskaas ir ljoti viegli labojamas maajas apstaakljos,detaljas dajebkaadas leeti nopeerkamas (vaarstinji ap 5 ls) remontaa pasrociigi diez vai izdosies vairaak izteereet.

sama Reģ.: 10.03.2003
0 0 Atbildēt

Verneram tiešām nav ne vainas.. citiem paveicas un dabū arī jaunas veļašmašīnas.. nu ķipa iepakojums saskādēts, bet v.maš ok..

TheGirL Reģ.: 12.10.2002
0 0 Atbildēt

būtu tak priecājies - tie jau mūsējie - integrētie latvijieši

PS lietoju Elektrolux un jau 9. (!!) gadu. Laikam tak laba

Nez

1 2 3 4 5 6 7 8 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti