Hyundai Santa Fe

snow Reģ.: 03.05.2002

Jauna Santa Fe (dizelis) kadas atsauksmes?

Ja jau dod 5gadu garantiju bez noskrejiena kadel gan lai nenopirktu !

 
1 2 3
vzinis Reģ.: 26.06.2001
1 0 Atbildēt

liekas man ar auto veidojas labas attiecibas markai laikam nav nozime

Roi Reģ.: 21.01.2004
1 1 Atbildēt

vzinis rakstīja: liekas man ar auto veidojas labas attiecibas markai laikam nav nozime

Tu domaa ka pagaidaam veidojas labas attiecibas un driiz saaksies sex?

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

tas ir no citu forumu temas - par sex te laikam nekaa nav

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

vzinis rakstīja: tas ir no citu forumu temas - par sex te laikam nekaa nav

taatad TIK LABI tomeer nau

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 0 Atbildēt

divi izputeji, nevar izveleties , kuru njemt pirmo

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

Zinu ka Hyndai ir pilnpiedziņas veids pastāvīgais 60/40 (aizmugure/priekša) bez bloķa... vai tas nozīmē to, ka ja viens ritenis sāks spolēt tad mašīna apstāsies? /atvainojiet par stulbu jautājumu/

daBLINS Reģ.: 05.04.2004
1 0 Atbildēt

Man ir 2005. gada Satan Fe, esmu loti apmierinats, prasts un uzticams auto, samera ekonomisks un prieksh parketnieka labam caurgajamibas spejam. Manam jau 130 tkst km, nekas ipashi nav plisis, pietam defekti bez ierunam tiek nomainiti par garantiju. Viens liels minuss ir - apkopju izmaksas! Parasti ap 200Ls, uz 90 tkst.km ap 850 Ls!!!!

Jaunais models ir daudz labaks, vizuali, salons, jaudigsks motors (dizelim) un labaka piedzinjas sistema. Uzskatu, ka labs auto par to cenu.

vzinis Reģ.: 26.06.2001
0 2 Atbildēt

60 pret 40 ir sēdekļu dalījums. par riteņu celšanu - kārtējā tautas pasaka

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

jaunais Santa patīk... un diezgan jestrs ar'

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 1 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Rekur ir īsts džips, nevis parodija par paaugstinātu universālu čē pē:

ss.ss.lv/...

Super! Pabraukā ar tādu uz darbu Protams, ja nestrādā kūdras purvā.

Kā liels AWD universālis vecais santa fe ir ok. Vienīgais - vērības kritums. Kopš pavasara tie auto ir jau nokrituši par 3000e.

Cik noprotu -prātīgākais, ekonomiskākais variants ir 2.7 V6 + gāze, nevis 2.0 CRD. Mazais dīzelis ir visai nīkulīgs.

Salīdzinot ar konkurentiem S.Fe ir daudz lētāks, bet ja nerēķina pretīgo paskatu, viņš mav daudz sliktāks vai nekvalitatīvāks.

Tie daži kolēgas, kas brauc ar S.Fe, jauno Sonātu, vai Tarakānu - neko sliktu par jamiem nav teikuši. Protams - nevajag braukt apkopes veikt uz skandi - ir pāris citi labi Hjujidai servisi pilsētā, bet tas cits stāsts.

Vaajprats Reģ.: 11.10.2007
0 0 Atbildēt

Izskats Santai ir uz cilveeku...citiem nepatiik, bet mani tas kroplais purns piedur.... Ekonomiskaakais variants ir 2,4i+ gaaze starp citu...cits pateerinjsh, 4 katli, kas apkopjami, mazaaka masa....ieskreejiens un dinamika taada pati kaa 2,7i. Pats lietoju 2,7 i+ gaaze Auto ir uzticams, un pazinjaam, kam ir liidziigas mashiinas...neviens nesuudzas.....a lielaa apkope pasha speekiem...apm 350-400Ls, ja nav jaamaina kaut kas nopietns hadenee.

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Magistrs rakstīja: Rekur ir īsts džips, nevis parodija par paaugstinātu universālu čē pē:

ss.ss.lv/...

Super! Pabraukā ar tādu uz darbu Protams, ja nestrādā kūdras purvā.

Kā liels AWD universālis vecais santa fe ir ok. Vienīgais - vērības kritums. Kopš pavasara tie auto ir jau nokrituši par 3000e.

Cik noprotu -prātīgākais, ekonomiskākais variants ir 2.7 V6 + gāze, nevis 2.0 CRD. Mazais dīzelis ir visai nīkulīgs.

Salīdzinot ar konkurentiem S.Fe ir daudz lētāks, bet ja nerēķina pretīgo paskatu, viņš mav daudz sliktāks vai nekvalitatīvāks.

Tie daži kolēgas, kas brauc ar S.Fe, jauno Sonātu, vai Tarakānu - neko sliktu par jamiem nav teikuši. Protams - nevajag braukt apkopes veikt uz skandi - ir pāris citi labi Hjujidai servisi pilsētā, bet tas cits stāsts.

Vai nevari iedot kontaktus kādam no Tevis minētajiem servisiem man te kā reiz Santa Fe vajag apkopi uztaisīt...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Kaut kur uz Čakenes viens bija, palūri hyundaiclub.lv forumā

re kur viens ir

Viali

Rīga Kr.Valdemāra 149 T:7379675 mb:6408107

servis Čaka 89 pagalmā 9.00-18.00

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Kaut kur uz Čakenes viens bija, palūri hyundaiclub.lv forumā

re kur viens ir

Viali

Rīga Kr.Valdemāra 149 T:7379675 mb:6408107

servis Čaka 89 pagalmā 9.00-18.00

paldies!

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti